WhatsApp Destek Hattı
Vincent SA-T7 Tube Stereo Preamp Genişlet
Vincent SA-T7 Tube Stereo Preamp
  • Vincent SA-T7 Tube Stereo Preamp
  • Vincent SA-T7 Tube Stereo Preamp ( Siver kit )
  • Vincent SA-T7 Tube Stereo Preamp İnside
  • Vincent SA-T7 Rear
  • Vincent SA-T7 Tube Stereo Preamp
  • Vincent SA-T7 Tube Stereo Preamp Black
  • Vincent SA-T7 Tube Stereo Preamp
  • Vincent SA-T7 Tube Stereo Preamp
  • Vincent SA-T7 Tube Stereo Preamp

Vincent SA-T7 Tube Stereo Preamp

CA4424

Kullanılmış

       

Fabrikasında Ubgrade edillmiştir, isterseniz Silver renkli ön panel ( tüm butonlar dahil ) ile satın alabilirsiniz. Teknik ve kozmetik olarak en küçük kusuru yoktur. Uzaktan kumandası ve besleme kablosu ile birlikte gönderilecektir.

Daha Fazla Detaylar

TÜRK LİRASI48 976 TL
EURO1 375 €
DOLAR1 490 $
POUND1 155 £

Vincent SA-T7 Stereo lambalı Preamplifikatör / DAC

Standart, klasik devre teknolojisi, bir valfin potansiyelinden tam olarak yararlanmaz. SA-T7 ile, değerli müzik sinyallerinin saf amplifikasyonunu valflerle daha önce hiç düşünülmemiş bir seviyeye yükselten bir preamplifikatör geliştirdik. Yeni geliştirilen BestPentode devresi (yetkili mühendis Frank Blöhbaum tarafından geliştirilmiştir) sayesinde pentotlara özgü mevcut dağıtım gürültüsü artık geçmişte kaldı.

Almanya'da geliştirilmiş ve üretilmiştir.

Amplifikatörlerin aktarım nitelikleri şu anda modern sinyal kaynakları tarafından sorgulanmaktadır. Geleneksel (klasik) teknoloji ve ECC81/82/83/88, boru teknolojisinin tüm potansiyelini kapsamaz.

Değerli ses sinyallerinin tüple saf yükseltilmesini daha önce hiç görülmemiş bir seviyeye yükselten bir Vincent pre-amplifikatörü SA-T7 geliştirdik. Bu, patentli bir devre teknolojisi ile mümkün olmuştur: Dipl-Ing (Master of Engineering) Frank Blöhbaum tarafından geliştirilen yeni bir BestPentode devresi, pentotlar için tipik elektrik akımı gürültülerini ortadan kaldırır. BestPentode cihazı, diğer triodlardan daha yüksek bir yükseltici küçük gürültü seviyesine sahiptir. E180F / 6SCH9P / 6SCH51P tipi yüksek seviye ızgara pentotları tüm potansiyellerini gösterir. Tüpler, telekomünikasyonda yüksek frekanslı sinyalleri 7/24 yükseltmek için kullanılan depolamadan yeni bir eski stoktur (NOS).

vincent-sa-t7-tube-preamp (15).jpg 

Empedans dönüştürücü, bir MIG'nin hava radarında kullanılan, uzun ömürlü bir Rus askeri tüpü olan ızgara üçlü tip 6S3P-EV'den oluşur. BestPentode cihazının gürültüsüz güç kaynağı konektörleri, son derece saf bir ses iletimi sağlar. Bu amaçla Vimala (Sanskritçe anlamı "saf, şeffaf ve açık") adlı kendi modülümüzü geliştirdik.

 

Ek kazanç bloğu 6SCH9P, 6S3P-EV ve tiz ve bas sesleri hassas bir şekilde kontrol eden Vimala modülü ile bireysel dinleme alışkanlıklarınızı ayarlayabilirsiniz. İsteğe bağlı olarak devre dışı bırakılabilir. Modern amplifikatör teknolojisinin bu son derece düşük çıkış direnci (yalnızca 1 Ohm), yalnızca dirençli özelliklere sahip amplifikatör çıkışlarını mümkün kılar. Bu nedenle, genel frekans aralığı üzerinde sabit bir iletim ve hassas bağlantı kablolarının kayıpsız kontrolü sağlanır. Kolay bağlantı için iki ayrı çıkış direnci (50 ve 600 Ohm) sağlanmıştır.

 

Enfes Vimala güç kaynağı eşleştirmesiyle seri halinde yeni üretilen BestPentode devre teknolojisi sayesinde, olağanüstü bir müzik dinleme deneyimi için neredeyse sıfır gürültü ve süper hız ile son derece lineer bir yükseltme yaratılır. Vincent olarak bizler, SA-T7'mizle gurur duyuyoruz çünkü bu, yenilikçi lambalı amfiler yapımında uzun yıllara dayanan deneyimin zirvesidir.

 

Teknik özellikler

Frekans Tepkisi: 10 Hz – 100 kHz +/- 0,1 dB

Nominal Çıkış Gerilimi: 3 V

Harmonik Bozulma: < %0,001 (1 kHz, 10 kOhm'da Çıkış Gerilimi 2Veff)

Amplifikasyon: Tipik 13,3 dB (Volume Controller maks. Kazanç)

Giriş Hassasiyeti: 430 mV (2 Volt Çıkış Gerilimi için)

Sinyal-Gürültü Oranı: Tipik > 100 dB (A)

Giriş Empedansı: > 22 kOhm

Girişler: 6 x Stereo RCA, 1 x Optik, 1 x Koaksiyel

Çıkışlar: 2 x Stereo RCA (Ön Çıkış), 1 x Stereo RCA (Kayıt Çıkışı), 2 x 3,5 mm Jak (Güç Kontrolü)

Tüpler: 2 x 6SCH9P ; 2 adet 6SCH51P, 4 adet 6S3P-EV; 1 adet 85A2

Oynatılabilir Formatlar: WAV, FLAC, APE, LPCM, MP3, ACC, AC3, WM

Renk: Siyah / Gümüş

Ağırlık: 8,5 kg

Boyutlar (GxYxD): 430 x 135 x 370 mm

Bir değerlendirme yazın

Vincent SA-T7 Tube Stereo Preamp

Vincent SA-T7 Tube Stereo Preamp