WhatsApp Destek Hattı
Wyred4sound STP-SE Genişlet
Wyred4sound STP-SE
  • Wyred4sound STP-SE
  • Wyred4sound STP-SE
  • Wyred4sound STP-SE Remote control
  • Wyred4sound STP-SE
  • Wyred4sound STP-SE
  • Wyred4sound STP-SE
  • Wyred4sound STP-SE

Wyred4sound STP-SE

Wyred 4 Sound

CA4563

Kullanılmış

     

   

Daha Fazla Detaylar

TÜRK LİRASI58 484 TL
EURO1 750 €
DOLAR1 892 $
POUND1 499 £

Wyred4sound STP-SE

( Aktif veya pasif )

En kritik dinleyiciler için tasarlanmıştır.

STP/SE, pasifin şeffaflığını ve aktif tasarımın dinamiklerini içeren Aktif/Pasif hibrit bir tasarımdır. Noktasal görüntüleme ve son derece geniş ses sahnesi, STP SE nin yalnızca birkaç özelliğidir

STP-SE'nin mükemmel performansı ve yükseltmeleri kablolarıyla başlar: Kimber Kable'ın patentli TCSS kablolaması, sınıfındaki diğer kabloların çoğundan daha fazla dielektrik harekete izin veren, son derece pasif çoklu ölçümlü, sürekli saf bakırdan oluşan kablolama.

Ardından, markamız olan Düşük ESR "Süper Kapak"ı, son derece düşük gürültülü bir zemini (<6μV Pasif, <18μV aktif) ve tamamen dengeli bir devreyi ekliyoruz ve sonuçlar muhteşem 3 boyutlu görüntüleme ve cihaz yerleşimi oluyor.

Tescilli TRR (Üçlü Dalgalanma Azaltma) güç kaynağı devremiz aracılığıyla 164.560+μF kapasitans aracılığıyla bağlanan 25A Schottky köprü doğrultucu, ses kalitesini optimize etmek için olağanüstü temiz güç dağıtımı sağlar.

Pasif durumda standart çalışma ve sinyali yalnızca ihtiyaç duyulduğunda artırmak için kazanç, size en yüksek doğruluğu sağlar.

STP-SE'nin özel tescilli tasarımımızla oluşturulan direnç merdiveni ses kontrolü, STP-SE'nin ses seviyesi kontrolünün temiz, doğru ve şeffaf olmasını garanti eder.

 

SE Yükseltmesi

Mevcut Aşama 1 STP-SE yükseltmemizde 24 Vishay Z-Foil direnci, dört premium indüktör, dört Schottkey diyot bulunur. Güç kaynağına ve giriş/çıkış tampon devrelerine odaklanan bu geliştirmeler, daha fazla doğruluk ve tanım sunar.

 

Öne çıkanlar

Giriş / Çıkış kablolaması Kimber Tcss teline yükseltildi

2. aşama filtreleme kapakları (4-22.000 uf kapaklar), güç kaynakları için tasarlanmış Wyred 4 Sound Low ESR "SUPER CAP"e yükseltildi

Vakumlu Floresan Ekran (VFD)

Optik döner kodlayıcı (ses düğmesi)

Tamamen işlevsel uzaktan kumanda

12V DC Tetikleme girişi (HT Bypass modunu otomatik olarak etkinleştirmek için)

İki - 12V DC Tetikleme çıkışı

Ev Sineması bypass'ı (herhangi bir giriş için özelleştirilebilir, ayrıca DC Tetikleyici girişi de seçilir)

Denge kontrolü

Mutlak faz kontrolü (0°/180°)

Verimli (ısı yok)

Üçlü dalgalanma azaltma devresi 164.560uF kapasitans içerir

Son derece düşük gürültülü zemin

Girişten çıkışa tam dengeli

Tamponlu pasif/aktif tasarım

Line Stage'de otomatik olarak geçiş yapılır (daha fazla ses düzeyine ihtiyaç duyulduğunda)

Dale RN55d dirençlerini kullanan ayrı ses kontrolü

Dengesizden Dengeliye dönüştürme (RCA girişi seçildiğinde ve XLR çıkışları kullanıldığında)

Boşta güç tüketimi = 15w

Sağlam yapı

½” İşlenmiş ve Eloksallı ön paneller

60kΩ giriş empedansı

3 set altın kaplamalı dengesiz (RCA) giriş

2 takım altın kaplamalı dengesiz (RCA) çıkış

2 set Neutrik Dengeli (XLR) giriş

2 set Neutrik Dengeli (XLR) çıkış

Fabrikada Seçilebilir şebeke 115/230VAC

 

STP-SE nasıl geliştirildi, dünyada ses getiren başarısının sırrı nedir ?

STP'yi diğer preamplardan üstün kılan pek çok özellik vardır. Mümkün olan en iyi preamp, var olmayan bir preamp olacaktır! Tamamen işlevsel bir preamp sunarken, buna en yakın olanı yarattık. En temiz ses için içeri girenin çıkması gerekir; ne eksik, ne fazla. Bunun için preampımızı aynı anda pasif ve aktif hale getirdik. Sinyal yolunu mümkün olduğu kadar temiz tutmak için hat aşaması ihtiyaç duyulduğunda otomatik olarak açılır, ihtiyaç duyulmadığında devre dışı bırakılır. Bu, birlik kazancına kadar her seviyede en sessiz çalışmayı sunar. Pasif modda gürültü <6uV'dir.

Pasif derken, hiçbir kazancı olmayanı kastediyoruz. Hepimiz tüm pasif preamp'ların giriş ve çıkış empedanslarıyla ilgili birçok sorunu olduğunu biliyoruz. Bu sorunlar, ön amplifikatörün üretebildiği sürücü akımının eksikliğinden dolayı çok büyük. Sonuç, gevşek, sarkık bir alt uç ve daraltılmış, kuru bir üst uçtur. Bunu çözmek için, bu sorunu çözmek amacıyla Ultra şeffaf ayrık tampon aşamalarımızı ekledik ve bu bize dikkate değer sonuçlar verdi.

Tescilli, tam dengeli ikili FET birlik kazanç tamponlarımız perdelerin ardındaki işi sağlar. Tamponlarımız ses açısından şeffaf olmakla birlikte giriş ve çıkış empedansını tam istediğimiz yerde tutar ve diğer birçok pasif preamp gibi sapmalara izin vermez. Elle seçilen, eşleştirilen ve ayarlanan her bir çift, minimum DC ofseti ve maksimum doğrusallık sağlar.

Her preamp'ın bir ses kontrolü olması gerekir. Bu aynı zamanda birimimizin farklı olmasının BÜYÜK bir parçasıdır. Kolay yol (neredeyse herkesin izlediği yol), sesi bir ses kontrol çipine yerleştirip çıkarmaktan ibarettir. Uygun maliyetli ve tasarımı kolay olmasına rağmen ses çipin insafına bırakılmıştır. Komut üzerine yapılabilecek ve bırakılabilecek mümkün olan en iyi elektrik bağlantısı bir anahtarla yapılır. En iyi ses veren anahtar, en az dirence sahip olan ve tüm frekansları koruyabilen anahtardır, bunun için röle kullanmayı tercih ettik. Geçiş sırasında çok daha pahalı, daha yavaş ve daha gürültülü olmalarına rağmen, bugün piyasada bulunan tüm değiştirici çiplerden ses açısından çok daha üstündürler.

Ses kontrolümüzün ikinci kısmı dirençlerdir. Doğru, röleler ve dirençler ses sinyaliyle etkileşime giren tek bileşenlerdir. Diğer tüm ürünlerimizde olduğu gibi Dale rn55d bakır kurşunlu hassas dirençler kullanıyoruz. Son derece doğru kanallar arası seviye eşleşmesi ( /- 0,05db) ve izolasyon (>106db) sağlayan ayrı ses seviyesi kontrolümüz, şimdiye kadar duyduğumuz en şeffaf ve geniş ses veren zayıflatıcıdır. Maksimum 128 db'lik zayıflatma, en gürültülü kaynakları susturur ve 0,5 db kadar küçük adımlar en iyi kontrolü sağlar.

2 takım dengeli giriş/çıkış, 3 takım dengesiz giriş ve 2 takım dengesiz çıkış ile bağlantı olanakları çok geniştir. Girişten çıkışa tam dengeli olmak; içeri giren aşama ortaya çıkar. Dengesiz bir giriş seçildiğinde, dengeli çıkışları ve optimum çok yönlülüğü korumak için bir ters çevirme devresi bağlanır. Mutlak faz ve denge kontrolü, faz dışı kayıtlar için birlikte verilen uzaktan kumandayla kolayca seçilebilir ve oda ayarlamaları anında yapılabilir.

Kullanıcı arayüzü, VFD ekran ve optik döner kodlayıcı ile kolaylaştırılmıştır. Giriş adlandırma ve HT Bypass giriş seçimine izin veren kurulum menüsüne özelleştirme için kolayca erişilebilir. Gizli çalıştırma için uzaktan kumandada "kapalı" dahil çeşitli ekran karartma adımları mevcuttur. STP'ye güç verilmesi, ses düğmesine (güç düğmesi) basılarak, uzaktan kumandadaki güce basılarak veya kurulum menüsünde HT Bypass seçildiğinde uzaktan DC tetikleyici girişi kullanılarak birkaç yolla yapılabilir. HT girişi olarak kullanılmak üzere bir giriş seçildiğinde, üniteyi "güçlendirmek" için DC tetikleyici bir surround işlemci tarafından etkinleştirilebilir ve ses düzeyini otomatik olarak birim kazanıma ayarlar. Bu, tüm ses seviyesi kontrollerinin surround işlemci aracılığıyla yapılmasına olanak tanır. İşlemci kapatıldığında STP ve DC tetikleme çıkışına bağlı dişli de kapatılır.

 

 Teknik özellikler

Tipik THD+N 20Hz-20kHz (A Wt) @ 2V: <%0,003​

Gürültü (A Wt / Hacim ≤ 63): < 6μV

Gürültü (A Wt / Hacim ≥ 64): < 18 µV

Gürültü 20Hz-20kHz (Ses ≤ 63): < 9μV

Gürültü 20Hz-20kHz (Ses ≥ 64): < 27μV

Frekans Tepkisi 20Hz-20kHz: ± 0,020db

Kanal Takibi (Tüm Adımlar): < ± 0,050db

IMD: < %0,002

Çapraz Konuşma 20Hz-20kHz (Ses ≤ 63): > 106db

Çapraz Konuşma 20Hz-20kHz (Ses ≥ 64): > 96db

Çıkış Empedansı (Vol ≤ 63): 113Ω (  Aşama 1 veya Aşama 2 için 50 Ω )

Çıkış Empedansı (Hacim ≥ 64): 78Ω

Giriş Empedansı: 60,4kΩ

6db kazanç

Maksimum Çıkış Gerilimi: 9V RMS

Ölçüler: 43.5 cm x 10 cm x 33 cm (17”G x 4”Y x 13”D)

Ağırlık: 22 lbs.

Bir değerlendirme yazın

Wyred4sound STP-SE

Wyred4sound STP-SE