WhatsApp Destek Hattı
HARMAN KARDON BDS 5 Genişlet
HARMAN KARDON BDS 5
  • HARMAN KARDON BDS 5
  • HARMAN KARDON BDS 5
  • HARMAN KARDON REMOTE CONTROL
  • HARMAN KARDON BDS 5
  • HARMAN KARDON BDS 5
  • HARMAN KARDON BDS 5
  • HARMAN KARDON BDS 5

HARMAN KARDON BDS 5

Harman KardonHarman Kardon

CA3893

Kullanılmış

     

   

Teknik ve kozmetik olarak en küçük kusuru yoktur, %100 orijinaldir, ön panek koruyucu bantı üzerindedir, orijinal uzaktan kumandası, radyo anteni ve güç kablosu ile birlikte gönderilecektir.

İlandaki fotoğraflar cihazın tarafımızdan çekilmiş kendi güncel fotoğraflarıdır, alıntı değildir.

Daha Fazla Detaylar

TÜRK LİRASI5 898 TL
EURO350 €
DOLAR370 $
POUND296 £

BDS5

Şık bir kasada gelişmiş Blu-ray oynatma, surround ve stereo ses işlemenin karışımını arıyorsanız, BDS 5 tüm bunlara cevap verecektir.

Amplifikatör

Bluray player

CD Player

MP3 Player

DAC

AM-FM Radyo ve dahası....

Full HD 1080p çözünürlüğü ve gelişmiş Dolby ve DTS ses formatlarını destekleyen HDMI 1.3a çıkışı sayesinde sinemayı kendi oturma odanızda yeniden yaratabileceksiniz.

Ağ işlevi, film yapımcısı sohbetleri veya testler gibi etkileşimli ekstralar içerebilen belirli Blu-ray başlıkları için BD Live bonus içeriklerine erişmek için ev ağınıza bağlanabileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca, bir USB flash bellek aygıtıyla müzik, video ve fotoğraf dosyalarının keyfini çıkarabilmeniz için önde bir USB bağlantı noktası sunar. Bu arada, önceden programlanmış bir uzaktan kumanda, navigasyonu sorunsuz ve basit hale getirir. 

Yine de sanal surround sesin keyfini çıkarmak için kulaklıklarla özel olarak dinleyebileceksiniz ve isteğe bağlı bir yuvayla eşleştirildiğinde iPod veya iPhone'unuzla bile uyumlu. Gerçek bir hepsi bir arada olan BDS 5, A/V yeteneklerine uygun güzel bir görünüme sahiptir. Şık siyah kaplama, abartısız ancak cilalı bir duruş sağlar, böylece daha açmadan modern estetiğini takdir edeceksiniz.

 

Sinemayı Oturma Odanızda Yeniden Yaratın

BDS 5 alıcı ve disk oynatıcı, en sevdiğiniz filmleri izlerken size sinema kalitesinde bir deneyim sunmak için yüksek tanımlı video ve sesi birleştirerek olağanüstü ev sineması performansı sunar. Bu 5.1 kanallı hoparlör sistemi, kanal başına 65 watt sunar ve sinemanın keyfini evinizin rahatlığında çıkarmanızı sağlamak için Blu-ray disk oynatmayı içerir.

Heyecan verici Surround Ses

BDS 5'e çok kanallı hoparlörler eklediğinizde, Blu-ray filmleriniz için heyecan verici surround sesin keyfini çıkarabilirsiniz. DTS-HD Master Audio ve Dolby TrueHD gibi gelişmiş Dolby ve DTS ses formatlarını destekler, böylece ev sineması deneyiminizi tamamlamak için her film müziğinin her nüansını duyabilirsiniz.

Tam HD 1080p

Blu-ray formatı, net, net tanım ve zengin renk sunumları için bir DVD'nin beş katına kadar, tam HD 1080p çözünürlüğe (1920 x 1080 piksel) kadar çözünürlük kapasitesine sahiptir. Bu alıcı bir HDMI 1.3a çıkışı sunar, böylece bu formattan faydalanabilir ve A/V sinyallerinin dönüştürülmesinden veya sıkıştırılmasından kaynaklanan kalite kaybı olmadan Hollywood aksiyonunun her karesini çekildiği gibi yaşayabilirsiniz. Bir HDTV veya ev sineması projektörü ile eşleştirildiğinde, mevcut en yüksek A/V kalitesinden bazılarından yararlanabilir ve sinemayı oturma odanızda yeniden yaratabilirsiniz.

Multimedya Yetenekleri

Çarpıcı yüksek çözünürlüklü Blu-ray filmlerden iPhone'unuzda çekilmiş doğaçlama videolara kadar, yeni BDS 2'nizin filmlerinizi, müziklerinizi ve fotoğraflarınızı büyük ekranda görüntülemek için bunları HDTV'nize yönlendirmenize yardımcı olacağından emin olabilirsiniz. Disk tabanlı ortama ek olarak, alıcı size daha da fazla seçenek sunmak için bir USB flash aygıtı barındıran, uygun şekilde yerleştirilmiş bir ön USB bağlantı noktasına sahiptir. USB bağlantı noktası üzerinden MPEG-1, MPEG-2, MP3, WMA ve JPEG dosyaları gibi çeşitli dosya türlerinin keyfini monitörünüzün sunabileceğinden daha yüksek görüntü kalitesiyle çıkarabilirsiniz.

Dinamik Dijital Amplifikatör Teknolojisi

BDS 2, düzgün bir ses sinyali iletimine sahiptir, çünkü dijital bir sinyal, dönüştürme hatalarını azalttığı ve sesi doğrudan ses kaynağından amplifikatör çıkışına kadar dijital biçiminde tutarak ses kalitesini iyileştirdiği anlamına gelir. Ayrıca, dijital amplifikatör teknolojisini kullanarak bu alıcı, sistem tarafından azaltılmış ısı çıkışı için kompakt bir boyut sağlar. Bu, herhangi bir eğlence değerinden ödün vermeden evinize enerji açısından verimli bir ek oluşturmak için optimum sinyal çıkışıyla birleşir.

Kapsamlı Bağlantı

Bu sistem, diğer bileşenlerinizle çok yönlü uyumluluk sağlamak için üç dijital giriş ve iki hat çıkışı sunar ve istediğiniz zaman birden çok ses kaynağı kullanarak sisteminizi genişletmenize olanak tanır. Ethernet bağlantı noktasıyla, eğlence merkezinizi ek bonus içerik için bir ağ geçidine dönüştürmek için yerel alan ağınıza (LAN) bağlanabilirsiniz. Bu, etkileşimli film yapımcısı sohbetleri, testler ve önizlemeler gibi bonuslar içeren belirli Blu-ray diskler için bonus içeriğe ayrıcalıklı erişim sağlayan BD Live'ın (Profil 2.0) kapısını açar.

Altın Kaplama konnektörler

Ağır hizmet tipi, altın kaplama hoparlör konektörleri, bozulmayı ve paraziti azaltmak için mümkün olan en güçlü bağlantıyı elde etmenize yardımcı olur. Çeşitli hoparlör kablolarıyla uyumludurlar ve banana konektörleri, kürek konektörleri, pin konektörleri, çıplak tel ve diğer bileşenlerinizin sahip olabileceği diğer konektörleri kabul ederler.

Gelişmiş Ekran Özellikleri

Nokta vuruşlu ekran, durum mesajlarını iletmek için sizinle özgürce iletişim kurar. Bu alıcı, size enerji tasarrufu sağlamak için TV'nizi açmadan müzik çalmanıza olanak tanır. Bir CRT veya plazma ekranınız varsa, bu tür ekranlar için sorun olabilecek görüntü yanmasını önleyen ekran koruyucu işlevinden memnun kalacaksınız. Bu alıcı, MP3 çalarınızdan seçimleri dinlerken, kapak resmi ekranı bile sunar. Bir USB cihazından ID3 etiketli ses dosyalarından dinlediğiniz sanatçıyı ve albümü görebileceksiniz.

Sezgisel Oynatma Listesi Belleği

Bu, bir ev sinema sisteminden daha fazlasıdır; ayrıca iyi bir hafızası var. Bir çalma listesi işlevi, en sık kullandığınız medyanın konumlarını saklar ve favori seçimlerinizi hatırlar, böylece USB cihazlarınızda veya CD-R disklerinizde saklanan dosyaları minimum çaba veya müdahale ile oynatmak kolaydır. Bu şekilde sistemi kendi zevkinize göre kişiselleştirebilirsiniz.

Özel Dinleme için Kulaklıklar

BDS 2, yalnızca 2 hoparlörden surround ses performansı sunan 2.1 kanallı bir hoparlör sistemine sahip yerleşik Dolby Virtual Speaker teknolojisine sahiptir. Kulaklık jakında, standart bir stereo kulaklık setinden surround ses deneyiminin keyfini çıkarmanızı sağlayan HARMAN kulaklık modu bulunur. Bu, başkalarını rahatsız etmek istemeyip yine de yeni BDS alıcınızdan aynı kalitede sesin keyfini çıkarmak istediğinizde özel dinleme için idealdir.

Kolaylaştırılmış Kontrol

Bu sistem, eğlence deneyimlerinizi daha da basitleştirmek için önceden programlanmış/öğrenen bir uzaktan kumandaya sahiptir. Tek bir uzaktan kumanda, TV'nizi, kablo kutularınızı, uydu tunerlerinizi ve ev sinema sisteminizi kontrol edebilir ve modernleştirilmiş kontrol ve uzaktan kumanda yığınınızı daha az kazma için kontrol edebilir. Ekran menüsü, yeni sisteminizi zahmetsizce kurmanızı ve kullanmanızı sağlar.

İsteğe Bağlı Yuva ile iPhone ve iPod için Hazır

Dijital hayatımızın çoğu taşınabilir cihazlarda depolandığından, BDS'ye uygun bir ek, doğrudan alıcının arkasındaki Bridge III bağlantı noktasına bağlanan iPod veya iPhone'unuz için Harman Kardon'ın The Bridge III yuvasıyla uyumluluktur. Bu sayede telefonunuzdaki veya medya oynatıcınızdaki video, müzik ve fotoğraflarınızın keyfini anında HDTV'nizde çıkarabilirsiniz.

Basitleştirilmiş Sistem Yükseltmeleri

Teknik özellikler

Amplifikatör     

Güç çıkışı: 65W kanal başına

Frekans tepkisi: 20Hz - 20kHz ±0.5dB

Sinyal gürültü oranı: -90 dB

Dönüş oranı: 40V/μsn

Kanal Sayısı: 5.1

Ses Formatları: Dolby Digital

Dolby Digital Plus

Dolby TrueHD

DTS Digital

DTS-HD Yüksek Çözünürlüklü Ses

DTS-HD Master Audio

PCM

WMA (yalnızca DRM'siz sürüm)

WMA9

CBR @192kbps

VBR @ 355kbps

MP3

Video   

Sistem  NTSC

Bölge: Blu-ray: Bölge A

DVD: Bölge 1

Oynatma Formatları: 12 cm (5") veya 8 cm (3") BD-Video (tek katmanlı veya çift katmanlı), DVD-Video, DVD+R/+RW, DVD-R/-RW, CD DA (CD ses) , CD-R/RW diskler

Hareketsiz görüntü: JPEG

Çözünürlük: 1080p'ye kadar

Toplam Harmonik Bozulma (THD): DVD/CD: %0,1 (1 kHz)

Vay ve Flutter: Ölçülebilir sınırların altında

Kolaylıklar

Hoparlör Seçici 

Çoklu Oda/Kaynak         

AM/FM Alıcısı: Evet

FM Hassasiyeti  >14dBf

Konnektörler    

Girişler: Dijital koaksiyel ses x 1

Dijital optik ses x 2

Analog ses (Sol/Sağ) çifti x 2

Çıkışlar: HDMI 1.3a (Monitör Çıkışı) x 1

Subwoofer Ön Çıkışı x 1

Hoparlör terminalleri (bağlama direkleri)

Diğer: Bridge III bağlantı noktası x 1

Ethernet bağlantı noktası x 1

USB (Ön) x 1

FM anteni (75 ohm) x 1

Genel   

Güç Gereksinimleri: 110 - 240V AC, 50/60Hz

Güç tüketimi: 110W maksimum

<1W bekleme

Boyutlar: 15,8 x 4,0 x 10,25" (401 x 102 x 260 mm)

Ağırlık: 14,1 libre (6,4 kg)

Keyifli alışverişler dileriz

camaross-audio-hifi-high-detail-logo-.jp

Bir değerlendirme yazın