WhatsApp Destek Hattı
Bang & Olufsen Beosound Moment Genişlet
Bang & Olufsen Beosound Moment
  • Bang & Olufsen Beosound Moment
  • Bang & Olufsen Beosound Moment
  • Bang & Olufsen Beosound Moment
  • Bang & Olufsen Beosound Moment
  • Bang & Olufsen Beosound Moment

Bang & Olufsen Beosound Moment

Bang OlufsenBang Olufsen

CA4059

Kullanılmış

         

Teknik ve kozmetik olarak kusuru yoktur.

Daha Fazla Detaylar

TÜRK LİRASI53 471 TL
EURO1 600 €
DOLAR1 730 $
POUND1 370 £

Beosound Moment

BeoSound Moment, müzik ve akış hizmetlerinizi bir araya getiren, ruh halinize uygun sezgisel, akıllı ve eğlenceli, kablosuz bir müzik sistemidir.

Ve tüm Bang & Olufsen modelleri ile uyumludur.

Ahşap üzerinde gezinme

Yeni BeoSound Moment'in üst kısmı, iki farklı dinleme deneyimine izin veren ayrılabilir ve çift taraflı bir arayüzdür.

Bir taraf, etkileşimi artırmak için hassas bir dokunmatik ekrana sahip zarif bir alüminyum arayüzdür. Burası müzik severlerin sonsuz çevrimiçi müzik kataloğuna, favori çalma listelerine göz atabileceği ve müzik koleksiyonlarını paylaşabileceği yerdir.

Ahşap taraf, günlük ritminize tam olarak uyan ses deneyimine tek dokunuşla erişim için tasarlanmıştır. Dokunmaya duyarlı meşe ağacından yapılmış güzel panel, ahşap tekerleğe tek bir dokunuşla hoparlörlerinizden en sevdiğiniz müziğin akmasını sağlar.

Intelligent PatternPlay

BeoSound Moment, dinleme modellerinizi uyarlayan ve haftanın ilgili gününe ve günün saatine uyan müzik veya radyo programları öneren yeni, akıllı bir özellik sunar. Gelişmiş PatternPlay özelliği, müzik tercihlerinizi otomatik olarak ezberler ve dinleme deneyiminizi hem tanıdık hem de keşfedici hale getirir.

Zamanla, BeoSound Moment yavaş yavaş müzik zevkinizi öğrenmeye başlayacak ve en çok duymak istediklerinizi, sormanıza bile gerek kalmadan çalabilecektir. Tıpkı arkadaşlık gibi, zamanla daha iyi olur.

PatternPlay tarafından sunulan müzikler, tercih ettiğiniz favori sanatçılardan ve çalma listelerinden ve ayrıca önde gelen küresel müzik akışı hizmeti Deezer tarafından sağlanan 35 milyondan fazla şarkıya erişim sağlayan kapsamlı bir çevrimiçi müzik kataloğundan kaynaklanmaktadır. Tek dokunuşla müzik kişisel tercihlerinize göre akar. PatternPlay'i zarif meşe panel üzerinde tek dokunuşla doğrudan etkinleştirebilirsiniz.

Sezgisel MoodWheel

Alüminyum arayüz, BeoSound Moment'in yeni bir özelliği olan yenilikçi MoodWheel'i gösterir. Ruh halinizi ifade edin ve BeoSound Moment buna uygun mükemmel ses parçasını bulacaktır. Çok renkli MoodWheel'e tek bir dokunuş, parmağınızın direksiyondaki konumuna göre tanımlanan otomatik olarak oluşturulan bir çalma listesini etkinleştirir. Tekerleğin merkezine ne kadar yakınsa, müzik o kadar tanıdık gelir. MoodWheel'in tam ortasında müzik, yalnızca favori listelerinizden seçilecektir, oysa dairenin dış parametresi, dinleyiciyi geniş çevrimiçi şarkı kataloğundan ilişkili müziklerin müzikal maceralarıyla cezbeder.

MoodWheel, tutkulu bir kırmızı bölge üzerindeki melankolik maviden enerjik bir sarı alana kadar değişen bir renk gamına bölünmüştür. Sezgisel MoodWheel'deki bu iki boyut bir araya geldiğinde, müzik seçiminizi tanımlamanız için sınırsız olanaklar sunar.

BeoSound Moment, evinizde etkileyici bir ses deneyimi yaratacak tüm Bang & Olufsen kablosuz ve kablolu kaliteli hoparlör serisiyle uyumludur.

 

Müziğin akmasına izin verin: Yeni ve klasik Bang & Olufsen ürünlerinizi kablosuz olarak bağlayın

 

“BeoSound Moment ile müziğe lüks ve basit bir şekilde tek dokunuşla erişimi geri getiriyoruz. BeoSound Moment, bulut tabanlı müziğe yaşam alanında fiziksel bir yer verir. Müziğinize tek dokunuşla erişmek veya koleksiyonunuza göz atmak isteyip istemediğinize bakılmaksızın, kolayca erişilebilir ve ailenin bileşik ihtiyaçlarını karşılar. BeoSound Moment bunu bir araya getiriyor ve size tam olarak bunu veriyor”, diyor Marie Kristine Schmidt Marka, Tasarım ve Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Bang & Olufsen.

BeoSound Moment, müzik dinleme deneyimini evinize geri getiriyor. Dinleme deneyimini kesintiye uğratabilecek e-posta, mesaj ve diğer bildirimleri de alan birçok cihazınızdan birinden bir parça bulma konusunda artık endişelenmenize gerek yok. BeoSound Moment, müziğinizi tek bir yerde ve tek bir dokunuşla anında erişilebilir hale getirerek diğer uygulamalardan kaynaklanan dikkat dağıtıcı şeylerle uğraşma ihtiyacından kurtulur.

 

Teknik özellikleri

Kablosuz bağlantı

WiSA teknolojisi entegre – 8 kanala kadar tam 24 bit sıkıştırılmamış kablosuz ses akışı. WiFi — Mobil cihazınızdan müzik akışı için

2,4 ghz 802.11 g/b Bluetooth (A2DP) BAĞLANTILAR 2 x Güç Bağlantısı (RJ45) 1 x Ethernet 1 x Güç 1 x Hat Girişi (RCA) Yalnızca servis amaçlı 1 x USB SES BİÇİMLERİ MP3 (tümü) veya VBR / CBR 32 – 320kbit WMA, hem VBR hem de CBR 20 – 320kbit (WMA Kayıpsız desteği yok) AAC (ISO ve ADTS) – 320kbit ALAC genel + 88.2, 96 kHz

MoodWheel – sizi harekete geçiren müziğe tek dokunuş

PatternPlay – hayatınızın ritmini takip eder Deezer® ile entegre müzik hizmeti

TuneIn® DLNA (DMR) ile entegre internet radyosu

Kişisel müzik koleksiyonunuza erişim

Mobil cihazınızdan akış için Bluetooth

Immaculate Wireless Sound WiSA teknolojisine dayalı entegre konsept

Boyut ve ağırlık

Arayüz 0,5 kg

Temel 1,9 kg

Ekran 1280 x 800 – 7 inç IPS.

GÜÇ TÜKETİMİ ve Çalışma Koşulları

Tipik: 14 W, Bekleme: 0,4 W.

Sıcaklık 10-40° C - Nem %20-80

Uzaktan kumanda seçenekleri

BeoSound Essence Remote

BeoRemote One

Beo4

BeoMusic Uygulaması

BATARYA

Li-Polimer Kapasitesi 3500 mAh.

Bekleme kapasitesi 76 saat.

Şarj süresi 5 saat.

Bir değerlendirme yazın

Bang & Olufsen Beosound Moment

Bang & Olufsen Beosound Moment