WhatsApp Destek Hattı
Cyrus ONE HD Genişlet
Cyrus ONE HD
  • Cyrus ONE HD
  • Cyrus ONE DEMO
  • Cyrus ONE HD
  • Cyrus ONE HD Remote control
  • Cyrus ONE HD
  • Cyrus ONE HD
  • Cyrus ONE HD

Cyrus ONE HD

CyrusCyrus

CA3282

Yeni

     

     

      

Daha Fazla Detaylar

TÜRK LİRASI48 399 TL
EURO1 537 €
DOLAR1 675 $
POUND1 325 £

Cyrus ONE HD

Şimdi her zamankinden daha fazla bağlantıya sahip
 Cyrus ONE HD artık hem dijital hem de analog girişlerle birlikte geliyor ve bu da onu tüm ev eğlenceniz için ideal bir merkez haline getiriyor. Plakçalarınız için bağlantılar, iki hat seviyeli kaynak, optik ve koaksiyel dijital, asenkron USB ve Bluetooth aptX HD ile Cyrus ONE HD, hepsini adım adım götürür.

Masaüstünüzden veya dizüstü bilgisayarınızdan en iyi sesi alın
Masaüstünüzden veya dizüstü bilgisayarınızdan en iyi ses kalitesi için, eşzamansız USB girişi üzerinden bağlanın. Bu, bilgisayarınızın dahili ses kartını atlar ve aslında çıkış sinyalini 'kontrol eder'. Bu, ESS 32-bit DAC dahil Cyrus'un en kaliteli dijital devrelerinden en iyi şekilde yararlanılmasını sağlar. Yüksek Çözünürlüklü müzik hayranıysanız, müzik dosyalarınızı duymanın mümkün olan en iyi yolu budur.

Dijital girişler - akıllı TV ve müzik akışı cihazları için mükemmel çözümler
Hem optik hem de koaksiyel dijital girişlerle, ONE HD ile çok çeşitli dijital kaynakları kullanabilirsiniz. Çoğu TV, set üstü kutu, akıllı TV cihazı ve Blu-ray oynatıcı bir dijital çıkışa sahiptir; bu, bu amplifikatörün en yüksek kaliteli sesinden hem AV bileşenleriniz hem de stereo bileşenlerinizle yararlanabileceğiniz anlamına gelir.

AptX HD

ile daha yüksek kaliteli Bluetooth bağlantısı En yeni aptX HD uyumluluğu ile Cyrus ONE HD, her zamankinden daha yüksek kaliteli, kablosuz ses verir. Tidal ve Qobuz gibi akış hizmetlerine abone olursanız, artık kablosuz akış sırasında gerçek Yüksek Çözünürlüklü ses kalitesinin keyfini çıkaracaksınız.

 Pikap girişi
Cyrus, birçok müzikseverin sevilen bir plak koleksiyonuna sahip olduğunun yanı sıra düzenli olarak akış hizmetlerini kullandığının farkındadır. Bu nedenle, ONE HD kaliteli bir MM (Hareketli Mıknatıs) fono ön amplifikatörü ile donatılmıştır. 


Gelişmiş kulaklık çıkışı
ONE HD'ye takılan kulaklık çıkışı, sonradan akla gelen bir şey olmaktan ziyade, başlı başına en kaliteli bir cihazdır ve bazı bağımsız kulaklık amfilerine rakip olur. Kulaklıklarınız takılıyken, özel bir AB Sınıfı amplifikatör, büyük toroidal transformatörden özel güç çekerek devasa akım rezervleri sağlar. Sonuç olarak, ONE HD hemen hemen tüm kulaklıkları çalıştırır ve onları güçlü bir şekilde çalıştırır.

AV'nizle entegre edin
Bir AV döngüsüne sahip olan ONE HD'yi ev sinema sisteminizde ön kanal olarak kullanabilirsiniz. Alternatif olarak, yükseltme hatasını alırsanız, ön çıkış bağlantısı daha sonraki bir tarihte daha büyük ve daha kaliteli bir güç amplifikatörü eklemenize izin verir.

4. Nesil Sınıf D
Cyrus'un dördüncü nesil D Sınıfı dijital amplifikasyonunu kullanan ONE HD, bu birinci sınıf markaya özgü hassas bir ses üretir. Elindeki kanal başına 100 watt ile derecelendirilmiştir. Büyük bir '3D' ses sahnesi, zahmetsiz dinamikler ve müzikal hassasiyet, bu sınıfının lideri amfinin ayırt edici özellikleridir. Dahası, SID (Hoparlör Etkisizlik Algılama) kalibrasyonu, çok çeşitli farklı hoparlörlerden optimum performansı alır.


Kontrol uygulaması
Eksiksiz rahatlık için, amfinin birçok işlevini ücretsiz bir uygulama aracılığıyla kontrol edebilirsiniz. Hem Apple iOS hem de Android için mevcut olan uygulama, özellikle aynı cihazdan müzik akışı yapıyorsanız kullanışlı olan, düzgün hareket eden ve net bir ara yüz sunar.

Şık ve kompakt
Cyrus ONE HD, 100 watt'lık bir amplifikatörde paketlenmesine ve etkileyici bağlantıya rağmen, yine de sınıfındaki en kompakt amplifikatörlerden biridir. 'Ayakkabı kutusu' boyutu, onu geleneksel, tam boyutlu hi-fi'nin kolayca girmeyeceği daha dar alanlar için ideal hale getirir. Cyrus ürünlerinin mirasına sadık olan minimalist tasarım, aynı zamanda zamansız bir stil ve uzun vadeli kullanıcı keyfi sunar.

Cyrus ONE HD'yi rakipsiz bir amfi yapmak için çok yönlülük ve performans bir araya geldi.

Özellikler

GİRİŞLER

Asenkron USB 2.0 girişi - 32/192 sinyale kadar ve DSD 64 ve DSD 128

Optik Toslink dijital giriş - 24/192 sinyale kadar

Koaksiyel SPDIF dijital giriş - 24/192 sinyale kadar

RCA girişi, yerleşik MM fono aşamasına 

aptX ® HD uyumlu Bluetooth ses

3 x hat seviyesi girişi - AV entegrasyon seçeneği dahil

Ön çıkışlar - ek güç amplifikatörlerine bağlanın

Yüksek güçlü, yüksek voltaj sınıfı AB kulaklık amplifikatörü

Çift tel uyumlu hoparlör bağlama direkleri

Kullanıcı tarafından yükseltilebilir aygıt yazılımı

Bluetooth kontrol uygulaması

Cyrus 4. nesil Hibrit Sınıf D amplifikatör

2 x 100 W çıkışlar (% 0,1 THD + N'de 8 Ω'a)

SID - Hoparlör Empedans Algılama

Doğrusal güç kaynağı

Boyutlar (HXWXD) - 85 x 220 x 390mm

Ağırlık - 5.6kg

Keyifli alışverişler dileriz

camaross-audio-hifi-high-detail-logo-.jp

Bir değerlendirme yazın

Cyrus ONE HD

Cyrus ONE HD