WhatsApp Destek Hattı
Electrocompaniet RENA SA-1 Wireless Streamer / Amplifier Genişlet
Electrocompaniet RENA SA-1 Wireless Streamer / Amplifier
 • Electrocompaniet RENA SA-1 Wireless Streamer / Amplifier
 • Electrocompaniet RENA SA-1 Wireless Streamer / Amplifier
 • Electrocompaniet RENA SA-1 Wireless Streamer / Amplifier
 • Electrocompaniet RENA SA-1 Wireless Streamer / Amplifier
 • Electrocompaniet RENA SA-1
 • Electrocompaniet RENA SA-1
 • Electrocompaniet RENA SA-1 Wireless Streamer / Amplifier
 • Electrocompaniet RENA SA-1 Wireless Streamer / Amplifier
 • Electrocompaniet RENA SA-1 Wireless Streamer / Amplifier
 • Electrocompaniet RENA SA-1 Wireless Streamer / Amplifier
 • Electrocompaniet RENA SA-1

        

Türkçe menü

EC Living müziği koşulsuz canlı yapar. 

EC Living, kablosuz HiFi müziği evinize getirmek için basit ve zarif bir yol sunar.

EC Living, en yüksek kalite standartlarına sahip tek bir kablosuz sistemde birleştirilebilen hoparlörlerin /

amplifikatörlerin ve akış cihazlarının kablosuz ve modüler bir ses sistemidir.

Bu bizim mirasımız sizin garantinizdir.

RENA SA1

RENA SA-1 bünyesinde hem bir streamer hem de güçlü bir dijital ampli barındıran bir üründür. Onunla mevcut hoparlör sisteminizi gelecek nesle taşıyabilirsiniz.

RENA SA-1 Mevcut hoparlörlerinize doğrudan bağlanarak kocaman hoparlörleri bile kolayca sürebilir.

RENA SA-1 eski büyük stereo sisteminin yerine kompakt bir çözüm arayanlar için ideal bir üründür. Pasif hoparlörlerini kullanmaya devam etmek isteyen ama aynı zamanda streaming için kompakt bir çözüm arayanlar
tarafından da tercih edilebilir.

Sisteminizi güncellerken ona daha tesirli bir ses katmak isterseniz SIRA L-1 subwoofer da ekleyebilirsiniz.

EC Living by Electrocompaniet'ten RENA SA-1, yüksek çözünürlüklü sesi evdeki herhangi bir odaya getirmek için düşük voltajlı 2x75W amplifikatör ve 24 bit / 192kHz DAC'yi birleştiren tek kutudan oluşan bir kablosuz akış / amplifikatör çözümüdür . Küçük ancak sağlam kabini ile SA-1 duvar içi veya tavan içi uygulamalar için mükemmeldir.

SA-1 çoklu güç bağlantıları: 24-32V, PoE ve 90-240V AC. Bir USB bağlantı noktası yerel içerik depolama alanına bağlantı sunar ve müşterinin mevcut Wi-Fi ağı kullanılarak diğer bağlantılar da dahildir.

Ücretsiz bir iOS veya Android uygulaması tarafından kontrol edilen ALNA amplifikatörleri, Tidal ve Spotify dahil tüm büyük akış servisleriyle uyumludur ve İnternet Radyosu içerir. Ek olarak, ALNA modelleri önde gelen üçüncü taraf kontrol sistemleriyle (örn. Savant, Creston, Control4 vb.) Entegre edilebilir.

RENA SA-1, Electrocompaniet'in tescilli yazılım motoru EC Software üzerinde çalışır ve tüm Electrocompaniet ürün serilerinde kullanılır ve diğer EC ürünleriyle entegrasyonu sorunsuz ve ortak bir ağın kullanılmasından başka bir maliyet olmadan yapar. Sistem, sınırsız sayıda hoparlör ve odaya kadar ölçeklendirilebilir, bu da onu çok odalı nihai sistem haline getirir.

RENA, alçak gerilim 2x75W amplifikatör ve 24 bit / 192kHz DAC, kompakt duvar içi / tavan içi uygulamalar için 32 bit kayan noktalı DSP sunan kompakt bir tasarım sunar. 

Çok katmanlı bir destek sistemi ile güvenilir, kullanımı kolay ve desteklenen şirket içi tasarım yazılımı. EC Yazılımı, tüm modeller arasında sorunsuz entegrasyon için tüm EC Living ürünlerinde desteklenir.

Sınırsız sayıda bölgeye tamamen ölçeklenebilir: ilave bölgelerin eklenmesi gereken aralığı genişletmek için bir ses bağlantısı sağlanır. Her ünite, üniteler arasında 500 feet'e kadar bağlantı sağlayan bir verici ve alıcıya sahiptir. 

Dilerseniz manuel olarak cihazın üst kısmında bulunan dokunmatik panel vasıtasıyla ayarlarınızı yapabilirsiniz.

electrocompaniet-rena-sa1_amp_dac_camaro

Teknik özellikler

AMPLİ & DAC

2 x 75W CLASS D AMPLİ

DAC 192kHz/24bit

32-bit floating-point DSP

KABİN

Sert alüminyum muhafaza

BAĞLANTILAR

1 x USB – harici depolama için

1x S/PDIF TOSLINK giriş

1x S/PDIF COAX giriş

1 x Gigabit Ethernet (1000Mbps)

1 x Coaxial S/PDIF out

1 x Stereo analog RCA çıkış

2 x hoparlör terminali

KABLOSUZ BAĞLANTILAR

MIMO’lu ileri düzey 802.11 AC WiFi

96 kHz/24bit kablosuz hoparlör bağlantısı

STREAMING ÖZELLİKLERİ:

Spotify Connect

TIDAL

WiMP

Qobuzn

İnternet Radyosu 

DESTEKLENEN FORMATLAR:

Tüm popüler formatlar : 192kHZ/24bit’e kadar WAV/WAVE,MP3, AAC+, Vorbis, AC3, DTS, ALAC, FLAC, APE, WMA ve DSD 128 (5.6 MHz)’e kadar DSD

(Bilgiler CAN HIFI sitesinden alınmıştır)

                                 

camarossaudio_showroom_istanbul_ - Kopya

Keyifli alışverişler dileriz

1973 yılındaki bir AES konferansında Dr.Matti Otala, kendisinin Transient Intermodulation (TIM) adını verdiği bir distorsiyonu tarifleyen bir belge sunmuştu. Norveçli bir kayıt ve yayın yapımcısı olan ve aynı zamanda da çok meraklı bir odyofil olan Svein Erik Børja da bu konferansta bulunuyordu.

Dr.Otala’nın TIM üzerine verdiği seminer sayesinde Svein Erik ses amplilerinde karşılaştığı işitilebilir kusurlara dair bir açıklamaya kavuşmuştu. Svein Erik Børja AES’ten aldığı belgeleri Electrocompaniet’e getirerek Dr.Otala’nın ve Dr.Jan Lohstroh’un kuramına dayanarak bir ampli üretip üretmeyeceğimizi sordu. Bunun üzerine birkaç tane prototip ampli üretildi ve elde edilen ses, transistörlü amplilere kıyasla umut vericiydi.   

Fakat Svein Erik Børja mükemmeliyetçi bir insan olarak, bu ampli tasarım yaklaşımının çok daha büyük bir potansiyele sahip olduğunu hissetmeşti. O zamanlar high-end ses tasarımları hakkında pek fazla şey bilmiyorduk. Bu da araştırmamıza tarafsız bir bakış açısı kazandırmıştı ki bunun amplinin başarısına büyük katkıda bulunduğuna inanıyoruz. O zamanki ses tasarımcılarımızı  yeni “TIM’siz” ekolü diye adlandırılabilecek ekolün ilkleri olarak görüyoruz.    

Bunu izleyen 3 yıl daha fazla araştırma ve tasarımın geliştirilmesiyle geçti. Bu süre boyunca duyduğumuz şeyi pratik tasarım parametrelerine, frekans cevabına, vs. çevirecek yeni bir dil yaratmak zorunda kaldık. Transistörün normal DC karakter özelliklerinden ziyade AC (müzik) niteliklerini daha iyi tanımlayacak yeni bir metamatiksel denklem geliştirdik.    

Bu çalışmanın sonucunda ilk 2x 25W ünitemiz olan “The 2 Kanallı Ses Güç Amplisi” ortaya çıktı. Çalışmamız 1976 yılında Amerika’da bu konuda kutsal kitap sayılan The Audio Critic dergisince ürünün test edilip, şunların yazılmasıyla onanmış oldu:

“Ses delileri – çatlayın patlayın! Bu dünyanın en iyi ses veren amplisi.”

Bu ilk zamanlardan bugüne, Electrocompaniet’in tasarımları giderek gelişmiş ve ürün yelpazemiz daha da genişlemiştir. Bugün 50’den fazla ülkede temsilciliklerimiz mevcut ve ürünlerimiz ses endüstrisindeki en iyi ürünlerin arasında görülmektedir.   

Bizi o ilk günlerde harekete geçiren vizyonumuza halen sadığız:

Eğer müzik gerçekten önemliyse... 

Electrocompaniet

Bir değerlendirme yazın

Electrocompaniet RENA SA-1 Wireless Streamer / Amplifier

Electrocompaniet RENA SA-1 Wireless Streamer / Amplifier