WhatsApp Destek Hattı
HEGEL H390 Integrated Amplifier Genişlet
HEGEL H390 Integrated Amplifier
 • HEGEL H390 Integrated Amplifier
 • HEGEL H390 Integrated Amplifier
 • HEGEL H390 Integrated Amplifier
 • HEGEL H390 Integrated Amplifier REMOTE CONTROL
 • HEGEL H390 Integrated Amplifier
 • HEGEL H390 Integrated Amplifier
 • HEGEL H390 Integrated Amplifier
 • HEGEL H390 Integrated Amplifier
 • HEGEL H390 Integrated Amplifier
 • HEGEL H390 Integrated Amplifier
 • HEGEL H390 Integrated Amplifier
 • HEGEL H390 Integrated Amplifier inputs
 • HEGEL H390 Integrated Amplifier

HEGEL H390 Integrated Amplifier

HEGELHEGEL

CA3383

Yeni

       

       

       

      

Daha Fazla Detaylar

TÜRK LİRASI308 999 TL
EURO8 914 €
DOLAR9 488 $
POUND7 629 £

H390 Integrated Amplifier / Network Streamer

( Black / Siyah )

hegel_h390_amp_ (28).jpg

H390, Referans serisi ürünlerinin performansını daha düşük bir fiyat etiketiyle sunacak kadar asi bir seridir. Bu sebeple ona REBEL serisi adını verdik. REBEL olmak, tek bir entegre üründe diğer iki veya üç üründe sunulan özelliklerin aynısını sunmak demektir. 

Birinci sınıf sesdudak uçuklatan güç ve kullanışlı servislerle paketlenmiş bir REBEL ürün.

H390 için seçtiğimiz "Robin Hood" lakabının biraz cesur olduğunu düşünebilirsiniz. Sonuçta, hala Hegel kalitesini yansıtabilmemiz için gereken bir fiyat etiketine sahip. Ama geleneksel Hi-Fi sistem fiyatlarına karşı bir isyan olarak doğduğunu da söyleyebiliriz. Bu bir isyan çünkü geleneksel ve çok özel Hi-Fİ ürünlerde bulunan olağanüstü ses çözünürlüğü ve müzik kalitesini, makul bir fiyata elde edebileceksiniz.

Bu, tüketicileri amplifikatör ya da müzik yayın cihazı üreticileri tarafından tanımlanmış bir kullanıcı arayüzüne "zorlanmaya” karşı bir isyandır. H390, Hegel'in dünyada en çok kullanılan ses kaynaklarından en iyi şekilde ses kalitesi elde etme arayışında ortaya çıkan en çok öne çıkan üründür. Yani H390 sadece odyofiller için değildir. Tüm sese tutkusu olan herkesin keyif alacağı bir üründür.

H390'ın can alıcı noktasında, Hegel'in patentli SoundEngine 2 amplifikatörü yer alır. SoundEngine 2, birçok yönden gürültü önleyicili (ANC) bir kulaklık gibi çalışır. Sistem içindeki bir bilgisayar, amplifikatöre gelen sinyalleri örnekleyip, amplifikatörden çıkan sinyallerle karşılaştıracaktır. Bilgisayar aradaki farkı distorsiyon/gürültüyü sesten ayrıştırır ve ardından ters faz olacak şekilde bunu müziğe ekler. Yani matematiksel olarak anlatmak gerekirse +1 olan distorsiyon/bozunma sinyalini 0 hale getirmek için -1 değerinde bir terz faz ekler. Sonuç olarak seste herhangi bir gecikme olmaksızın SoundEngine, amplifikatör tarafından oluşan tüm hataları ortadan kaldırmış olacaktır. Sizi şimdiye kadar deneyimlediğiniz en doğal ve müziğin saf doğasına en uygun sesle baş başa bırakıyoruz.

Sonra bir de bahsetmek istediğimiz dijital yeteneklerimiz var. Eğer pikap kullanmıyorsanız, sisteminizde muhtemelen dijital bağlantılar kullanıyorsunuzdur. Hegel hem analog hem de dijital parçaları sıfırdan ve kendi in-house yapısı içinde tasarlar. H390 sinyal türüne veya giriş tipinin ne olduğuna bakılmaksızın, müzik sinyalini değişmeden ve bozulmadan iletebilmesi bakımından benzersizdir. Biz buna "Biraz Mükemmel" DA Dönüştürücü (Dijital’den Analog’a) diyoruz. Bu, dijitalin en saf halidir. Daha derin teknolojilerle ilgilenen tutkunlar için, müzik örnekleme frekansını ve düşük çözünürlüklü bir dosya oynatırken "Down-Clock" olayını takip edebilecek dijital clock birimleri üretiyoruz. Teknik bilgisi olmayanlar için sonucu bir cümle ile açıklamak isteresek, çok daha doğal ve "analog" bir his yaratan ses karakterinin yanı sıra inanılmaz genişlikte bir ses sahnesi ve gerçekçilik sunmaktayız.

Son olarak, bağlantılar hakkında konuşalım. H390, Apple Airplay ve UPnP akışına sahiptir. Spotify Connect, IP Control ve Control4 gibi hizmetlerle ücretsiz güncellemeler sunuyoruz. DSD ve MQA gibi çoğu özel ses formatını destekler. Tüm girişler volume baypass  için yapılandırılabilir. Böylece bir ev sinema sistemine veya bir Bluesound veya Sonos'a cihaza entegre edebilirsiniz. Neredeyse istediğiniz her şeyi H390 ile yapabilirsiniz.

H390 olabilecek her şey ile donatılmış tam bir üründür. Tasarımının her aşamasında büyük özen gösterilmiştir. Dikkatlice ve özenle seçilen bileşenler, dünyanın en iyi ölçüm ekipmanları ve kendi kulaklarımız kullanılarak dikkatle bir araya getirilmektedir. İnsanlar, bir stereo sistemi nasıl kullanmak istedikleri konusunda bize birçok geri bildirimde bulundu. Bunun sonucu olarak neredeyse istediğiniz her şeyi cihazınıza bağlayabileceğiniz bir yapı ortaya çıktı. Biz H390’a Robin Hood diyoruz çünkü referans ürünlerimizden güç alıyor ve daha düşük fiyata kendini sunuyor.

Teknik Özellikler

Güç Çıkışı: 2 x 250 W into 8 Ω, Dual Mono

Minimum Yük: 2 Ω

Analog Girişler: 1 x balanced (XLR), 2 x unbalanced (RCA)

Dijital Çıkışlar: 1 x coaxial (BNC)

Dijital Girişler: 1 x coaxial (BNC), 1 x coaxial (RCA), 3 x optical, 1 x USB, 1 x Network

Line level Çıkışı: 1 x unbalanced fixed (RCA), 1 x unbalanced variable (RCA)

MQA Destekli Girişler: USB, BNC, Optical and Coaxial

Frekans Tepkisi: 5 Hz - 180 kHz

Sinyal Gürültü Oranı: > 100 dB

Crosstalk: < -100 dB

Distorsiyon: < 0.005% @ 50 W/8 Ω/1 kHz

İntermodülasyon: < 0.01% (19 kHz + 20 kHz)

Sönümleme Faktörü: > 4000 (main power output stage)

Ürün Ölçüleri: 14,5 cm x 43 cm x 44 cm (YxGxD), 20 kg taşıma ağırlığı

Ayrıcalıklı Özellikler: Set Startup volume | Set max volume | Software upgradable | Configure all inputs as fixed level

inputs | IP control

Bir değerlendirme yazın

HEGEL H390 Integrated Amplifier

HEGEL H390 Integrated Amplifier