WhatsApp Destek Hattı
Integra DTM-7 Network Stereo Receiver Genişlet
Integra DTM-7 Network Stereo Receiver
  • Integra DTM-7 Network Stereo Receiver
  • Integra DTM-7 Network Stereo Receiver
  • Integra DTM-7 remote control
  • Integra DTM-7 Network Stereo Receiver
  • Onkyo Integra DTM-7 Network Stereo Receiver

Integra DTM-7 Network Stereo Receiver

INTEGRAINTEGRA

CA4284

Yeni

MART 2023, de... 

  

Daha Fazla Detaylar

              

DTM7 Network Stereo Receiver

İleri seviye ev ses sistemi

Integra stereo amplifikasyon tarafından desteklenen müziğin dinamik enerjisinin tadını çıkarın. Tüm kaynak bileşenleriniz için cömert bağlantıyla birlikte zengin yeni nesil ses seçeneklerinin keyfini parmaklarınızın ucunda çıkarın.

 

Öne çıkanlar

8 Ohm'da Kanal Başına 100 Watt, 20 Hz–20 kHz, %0,08 THD, 2 Kanallı, FTC

3 Dijital Ses Girişi (2 Optik ve 1 Koaksiyel)

AKM AK4438 384 kHz / 32-bit Yüksek Dereceli DAC

Çift bantlı 5 GHz / 2,4 GHz Wi-Fi® Sertifikalı Kablosuz LAN Yeteneği

30 amper anlık yüksek akımlı büyük güç trafosu

Bir iPhone®, iPad®, iPod touch® veya iTunes® çalıştıran bilgisayardan müzik akışı için Apple® AirPlay

  

Ses için ayarlanmış ve elle seçilmiş parçalar

Düşük empedans ve yüksek akım performansı sağlamak için DTM-7, tamamen ayrı çıkış aşaması devresi, büyük bir yüksek akım güç kaynağı ve iki adet özel yapım 8.200 μF yüksek akım kapasitörü kullanır. Kanal başına 135 watt (6 Ohm, 1 kHz, %1 THD, 1 Kanal Tahrikli, IEC), rezonans önleyici ön panelli titreşim önleyici oval bir kasaya yerleştirilmiştir ve faz kaydırmasız amfi tasarımı şaşırtıcı derecede gerçekçi ses ve görüntü üretir.

 

Alıcı Sonos Connect'e bağlandığında, Sonos uygulamasından alıcıya herhangi bir müzik veya kaynak gönderilebilir. Alıcı, ağdaki diğer Sonos cihazlarına gruplanabilir veya bağımsız olarak kullanılabilir.

 

DTS Play-Fi, pazarda en yaygın şekilde benimsenen tam ev ses teknolojisidir, müziğinizin tam kontrolünü size verir ve akıllı telefonunuzdan, tabletinizden veya PC'nizden DTS Play-Fi hoparlörlerine ve cihazlarına zahmetsizce akış yapmanızı sağlar. Kurulumu kolay, genişletmesi kolay ve keyfini çıkarması kolay, DTS Play-Fi ve Integra - akıllı bir çözüm.

Özel Kurulum için Mükemmel

Integra ürünleri, önde gelen özel montajcıların taleplerini karşılamak üzere tasarlanmış ve üretilmiştir. Web Kurulumu, Yerleşik HDMI Tanılama gibi CI Merkezli özellikler ve OVRC Pro ve Domotz gibi Uzaktan İzleme sistemleriyle uyumluluk, Integra AVR'leri modern entegratörün tercihi haline getirir. İsteğe bağlı raf montaj kitleri, raflara ve dolaplara monte edildiğinde temiz, bitmiş bir görünüm sağlarken benzersiz parlak beyaz arka panel, ulaşılması zor alanlarda bağlantıları kolaylaştırır.

 integra-dtm-7-network-amplifier (5).jpg

Yüksek çözünürlüklü ses santrali

Müzik kitaplığınızı daha önce hiç olmadığı kadar kolay kullanın ve duyun. Yüksek Çözünürlük, standart CD'nin kapasitesinin çok ötesinde ek öğeler, nüanslar ve ayrıntılar çıkarmak için stüdyo kalitesinde ses kaydı anlamına gelir ve sizi neredeyse en sevdiğiniz müzisyenle aynı odaya koyar. Integra, ses kalitesinde sıfır kayıpla bir bilgisayarda, medya sunucusunda, ağa bağlı depolamada (NAS) veya USB parmak sürücüde depolanan yüksek çözünürlüklü (192kHz/24-bit'e kadar) ana ses dosyalarına erişmeyi ve bunların keyfini çıkarmayı inanılmaz derecede kolaylaştırır. Hemen hemen her yüksek çözünürlüklü ve kayıpsız format desteklenir - 2,8 veya 5,6 MHz DSD ve ayrıca FLAC, WAV, ALAC ve WMA dosyalarının boşluksuz oynatımı. AKM'den üstün kaliteli 384 kHz/32-bit dijital-analog dönüştürücü, zahmetsiz yüksek kaliteli oynatma ve mükemmel ses kalitesi sağlamak için benzersiz düşük bozulma teknolojilerine sahiptir.

 

Wifi Yerleşik

Çift bantlı 5 GHz / 2,4 GHz Wi-Fi ® Sertifikalı Kablosuz LAN Yeteneği

 

Uygulama Kontrolü

iPod touch®/iPhone®, Android® ve Kindle cihazları için Integra Control Pro uygulaması, ev eğlencenizi kablosuz kapsama alanındaki herhangi bir yerden kontrol etmenin uygun bir yoludur. Uygulama, oynatmayı kontrol etmek, ayarları yapmak ve birden fazla bölgede içeriği yönetmek için net bir grafik arayüze sahiptir. Uygulama, mobil cihazlarınızdan alıcıya yüksek çözünürlüklü, kayıpsız ve sıkıştırılmış ses dosyaları (192 kHz/24-bit FLAC, DSD, Apple Lossless, Dolby® TrueHD ve daha fazlası dahil) sunar ve ona çarpıcı bir ses verir.

 

Yerleşik Chromecast ve Ses Kontrolü

Yerleşik Chromecast, akıllı telefonunuzdan, tabletinizden, Mac ®  veya Windows ®  dizüstü bilgisayarınızdan ya da Chromebook ™  'dan Integra DTM-6'ya müzik akışı sağlamayı son derece kolaylaştırır . Google Home veya Google Home Uygulaması aracılığıyla sesinizi kullanarak oynatmayı kontrol edin, parti modları oluşturun ve diğer Chromecast yerleşik cihazlara bağlanarak evdeki içeriği kolayca paylaşın ve kontrol edin.

Kolay Akış

Ses için yerleşik Chromecast ve yerleşik Apple AirPlay 2* teknolojilerine sahiptir. Güçlü ses için bir akıllı telefondan, tabletten veya PC'den neredeyse tüm sesleri ev sinema sisteminize aktarın. 

Akıllı telefon veya tablet ile Amazon Music, Spotify, Deezer(Deezer HiFi) ve yerleşik TuneIn** ile bir istasyon seçebilir ve cihazınızdaki Integra Control Product uygulaması ve Integra Music Control uygulaması (Amazon Music için) aracılığıyla bu hizmetlerde bulunan müzikleri arayabilirsiniz.. Ücretsiz Integra Control Pro uygulaması, ağa bağlı cihazlar yoluyla evrensel yüksek çözünürlüklü sesten internet akış hizmetlerine, akıllı telefonunuzdaki ve tabletinizdeki müziğe kadar çeşitli akış seçeneklerini parmaklarınızın ucuna getirir.

 

Girişler ve bölgeler arasında akışkan kontrolü

Tam işlevli RI uzaktan kumandası, 10 Tuş Düğmesi ile doğrudan erişim ayarına izin verir. Bölge 2 seçenekleri, başka bir odada oynatmak için Ön / Hat çıkışı içerir; SPDIF, NET ve USB kaynakları için Bölge 2 DAC ve Bölge 2 subwoofer ön çıkışı ve bağımsız Bölge 2 bas, tiz ve denge kontrolü. Optik ses algılama yoluyla otomatik açma/uyandırma çok benzersiz bir özelliktir ve "özel" dostudur. Bu özellik, açılışta ses ayarları ve maksimum ses ayarlarıyla birleştiğinde, öncelikle uygulama odaklı olan 3. taraf kaynakları entegre etmeyi kolaylaştırır.

 

Yüksek Kaliteli Terminaller

Yüzey korozyonunu ve oksidasyonu ortadan kaldırmak için yüksek kaliteli altın kaplama RCA terminalleri

Teknik özellikler

Amplifikatör

Güç çıkışı:         

8 Ohm'da 100 W/Ch, 20 Hz–20 kHz, %0,08 THD, 2 Kanallı, FTC

Dinamik Güç:

240 W (3 Ohm, Ön)

210 W (4 Ohm, Ön)

120 W (8 Ohm, Ön)

THD (Toplam Harmonik Bozulma + Gürültü): %0,08 (20 Hz-20 kHz, Yarım Güç)

Giriş Hassasiyeti ve Empedans:

200 mV / 47 k-Ohm (Hat)

3,5 mV / 47 k-Ohm (Phono MM)

Nominal RCA Çıkış Seviyesi ve Empedans:

1,0 V / 470 Ohm (Subwoofer Ön Çıkışı)

200 mV / 2,3 k-Ohm (Bölge Hat Çıkışı)

Fono Aşırı Yükü70 mV (MM 1 kHz, %0,5)

Frekans tepkisi: 10 Hz – 100 kHz / +1 dB-3 dB (Doğrudan Mod)

Ton Kontrolü:

±10 dB, 90 Hz (Bas)

±10 dB, 7,5 kHz (Tiz)

Sinyal gürültü oranı:

106 dB (Hat, IHF-A)

80 dB (Fono MM, IHF-A)

Hoparlör Empedansı: 4 Ω – 16 Ω

Kulaklık Çıkış Empedansı: 330Ω

Kulaklık Dereceli Çıkış: 80 mW (32 Ω 1 kHz %10 THD)

Tuner

Ayar Frekans Aralığı:

FM 87,5 MHz – 107,9 MHz

AM 530 kHz – 1.710 kHz

FM / AM Ön Ayarlı Hafıza: 40 İstasyon

Genel

Güç kaynağı: AC 120 V, 60 Hz

Güç tüketimi: 260 W

Beklemede Güç Tüketimi: 0,1 W

Sessiz Güç Tüketimi: 35 W

Ağ Beklemede Güç Tüketimi: 2,6 W

Boyutlar (GXYXD): 17 1/8" x 5 7/8" x 12 15/16" - (435 x 149,5 x 328 mm)

Ağırlık: 18,7 pound

KARTON:

Boyutlar (GXYXD)          

21 13/16" x 9 1/2" x 15 13/16" - (554x242x401mm)

Ağırlık: 10.5 Kg - 23,1 libre

Bir değerlendirme yazın

Integra DTM-7 Network Stereo Receiver

Integra DTM-7 Network Stereo Receiver