WhatsApp Destek Hattı
Apogee Duet 2 Genişlet
Apogee Duet 2
 • Apogee Duet 2
 • Apogee Duet 2
 • Apogee Duet 2
 • Apogee Duet 2
 • Apogee Duet 2
 • Apogee Duet 2
 • Apogee Duet 2

SATILDI

Apogee Duet 2

ApogeeApogee

CA621

Kullanılmış

NEW 

All our sales (first and second hand) are invoiced.

Tüm ürünlerimiz (Sıfır ve 2.el) faturalıdır.

Shipping (Fedex) is done worldwide. Please ask shipping costs. 

Daha Fazla Detaylar

 Duet 2

 

 

 

Apogee Duet'in endüstride gösterdiği hayranlık uyandıran başarısının ardından ve kazandığı sayısız ödülün takipçisi olarak, Apogee, gerek tasarımı, gerek ses kalitesiyle yine taklit edilmeye çalışılacak güncellenmiş yeni DUET 2 ses kartı ile çıtayı tekrar yukarıya taşıyor.

Yeni Olan Neler Var?

 • Bütünüyle yeniden tasarlanmış mikrofon pre-amplileri ve dönüştürücüler
 • 4 çıkış, Birbirinden bağımsız hoparlör ve kulaklık çıkışları
 • Balanslı çıkışlar
 • Kulaklık çıkışı
 • USB 2.0 yüksek hızlı bağlantı
 • 24-bit / 192kHz kayıt
 • Renkli OLED ekran
 • Fonksiyonu ayarlanabilir dokunmatik tuşlar
 • Maestro 2 Yazılımı
 • Breakout kutusu (Harici satılır)
 • Yeniden tasarlanmış breakout kablosu
 • Dahili Soft Limiter

Daha iyi ses kalitesi
Duyabileceğiniz bir fark

Son teknolojinin imkanları zorlanarak ve Apogee'nin ileri seviye gelişmiş ses kartı Symphony I/O'dan kazanılan tecrübe ile Apogee mühendisleri Duet'i, duyumunuzda fark yaratacak biçimde yeniden tasarladırlar.

Mikrofon pre-amplilerinden AD/DA dönüştürücülerine kadar Apogee'nin sunduğu bütün üst kalite özellikleri bünyesinde barındıran Duet 2, kayıt edeceğiniz sesleri Duet'e kıyasla daha berrak biçimde kaydeder ve boyut kazandırır. Bu anlamda Duet 2 ile, peşinde olduğunuz profesyonel ses kalitesini beraberinizde her yere taşıyabilirsiniz.

Pürüssüz, detaylı dünya-standardı mikrofon preamplileri

Duet 2'nin mikrofon preamplileri yeni bir tasarımla, bütünüyle yeni bileşenlerden üretilmiştir ve bu sayede gain (kazanç) ayarıyla oynarken eşsiz biçimde cızırtısız geçişler mümkün kılınmıştır. Daha önce uygulanmamış bu özellik ile aradığınız optimum kazanç ayarını ultra-düşük dip gürültülü, pürüssüz ve canlı ses kalitesiyle anında elde edebilirsiniz. En önemlisi de, Duet 2'nin mikrofon preamplileri, herhangi bir ses kaynağını hiç bir detayı örtbas etmeyecek biçimde optimize edilmiştir.

Şeffaf, yeni nesil AD/DA dönüştürücüler

Tıpkı preamplileri gibi, Duet 2'nin AD/DA dönüştürücüleri de alınabilecek en gerçeğe yakın kayıt ve en doğru dinleme deneyimi için bütünüyle sıfırdan tasarlanmışlardır. Yeniden yaratılmış Duet 2, bünyesinde barındırdığı teknoloji'nin sınırlarını zorlayan bileşenleri ile tıpkı orijinal Duet'in yaptığı gibi kişisel stüdyo deneyimini bir sonraki kademeye yükseltmiştir.

 

Renkli OLED Ekran Duet 2 ile gelen yeni bir özellik ise tam renkli ve yüksek çözünürlüklü OLED ekrandır. Duet 2'nin bütün kontrollerinin sağlandığı bu OLED panel üzerinde ki göstergeler metering (ses seviyesi göstergesi), giriş ve çıkış seviyelerini tanımlamaya yardımcı numerik değerler, sinyal girişlerini gruplama, phase, mute, phantom power (48 V) ve soft limit durum göstergeleridir. Bu gösterge ekranı sayesinde bilgisayar üzerinde Maestro yazılımı içerisinde vakit kaybetmeden, istediğiniz anda herhangi bir giriş ya da çıkış sinyalinin durumunu öğrenebilirsiniz

 

 

 Programlanabilir Dokunmatik Tuşlar

 


Duet 2 üzerinde bulunan 2 adet dokunmatik tuş, arzu edilen fonksiyona atanabilir. Tuşların konumunun encoder düğmesinin (dönebilir ve basılabilir düğme) hemen üzerinde ve iki tarafında konumlandırılması, ses kartının "Mute Outputs", "Dim Outputs", "Sum to Mono" veya "Kulaklık Kaynağını Seç" fonksiyonlarına hızlı bir ulaşım sağlar. Bu fonksiyonlar tuşlara yeni Maestro 2 yazılımı içerisinden atanırlar. En çok kullandığınız fonksiyonları dokunmatik tuşlara bir defa atadıktan sonra bir daha yazılımı açma gereği olmadan bu kontrollere hızlıca ulaşabilirsiniz.

 

Yeniden Tasarlanmış Breakout KablosuDuet 2'nin breakout kablosu büyük ölçüde sadeleştirilmiş ve mikrofon/enstrüman konnektörleri (XLR ve 1/4") tek bir konnektör içerisinde birleştirilmiştir. 2 adet giriş ve 2 adet balanslı 1/4" çıkışın ortak bir noktada birleşip Duet 2'ye tek parça kablo ile bağlanması sayesinde kablo dağınıklığına bir son verilmiştir. Bağlantı kablolarının sade ama bir o kadar da dayanıklı tasarımı ile kişisel stüdyonuz kulağa olduğu kadar stil sahibi görüntüsüyle göze de hitap eder. 

 

 

 Mac için üretildi, Core Audio ile Uyumlu

Sadece ve özellikle Mac için tasarlanmış olan Duet 2, merkezinde Mac yatan stüdyonuzdan maksimum verimi alabilmeniz için Core Audio uyumlu Pro Tools, Cubase, Ableton Live, Logic ve GarageBand yazılımları ile uyumlu biçimde çalışır.

Tümüyle Yeni Maestro 2 Kontrol Yazılımı

Duet 2'nin, yeniden yapılanması sürecinde Symphony I/O'dan kendisine uyarladığı özellikler sadece ses kalitesi alanında olmadı. Duet 2, yeniden tasarlanmış Maestro 2 yazılımına mükemmel bir uyum ile entegre edildi. Bu yeni yazılım ile tek bir pencere içerisinden, cihaz ve sistem ayarları arasında navigasyonun tab ler ile sağlandığı yeni ve takibi kolay bir arayüze geçilmiştir.

Dokunmatik tuşların fonksiyon atamaları, Soft Limit seçimi, Output kanalı atamaları,  dim ve output mute seçimleri, sample rate seçimi ve performansı geliştirilmiş düşük gecikmeli mixer. Duet 2'nin bütün parametreleri ve fonksiyonları tek bir pencere içerisine kullanıcı dostu sade ve anlaşılabilir bir arayüz ile yerleştirildi.

 

 Soft Limit: Dijital Distortion'ı Gerçekleşmeden Engelleyin     

 

 

 İlk defa 1992 yılında Apogee tarafından AD-500 dönüştürücülerinde kullanıcı ile tanıştırılmış olan Soft Limit, platinum plağa sahip Dünya çapında satis rekorları kırmış sayısız albümde duyulabilir. Apogee'nin zamanında sadece en üst seviye pro audio dönüştürücülerinde rastlayabileceğiniz Soft Limit, artık Duet 2 ile kişisel stüdyonuzun kullanımına sunulmuştur.

Soft Limit sayesinde ses kaynağınızdan daha fazla kazanç alabilirken, bu analog sinyaller dijital ortama dönüştürülürken ki aşırı yükleme sonucu oluşacak dijital distortion'ın önüne geçilir. Analog sinyallerin tepe noktasının distortion oluşturmayacak biçimde ama müzikal yapısınıda kaybetmeden yumuşatılması ile işlenecek sinyaller, analog ekipmanla yapılan kayıtların sıcaklığını verir.

 4 analog çıkış - Bağımsız kulaklık ve hoparlör çıkışları

Büyük bir çoğunluk tarafından gelen yoğun talep doğrultusunda Duet 2'nin 4 adet çıkışı bulunmaktadır. Stereo kulaklık çıkışları veya sağ ve sol mono çıkışlar, çiftler halinde 1-2 ve 3-4 nolu çıkışlara veya düşük gecikmeli miksere atanabilirler ve her biri stereo, mono, muted veya dimmed modlarında çalışacak biçimde ayarlanabilirler.

Bu esnek çıkış imkanları sayesinde bir DJ hoparlörlere giden mix'ten bağımsız olarak kendi kulaklığına farklı bir mix gönderebilir, sahnedeki bir sanatçı kulaklığında metronom'u dinlerken hoparlörlere performansına ait altyapı müziklerini gönderebilir ve bir kayıt mühendisi kendi monitörlerindeki mixten bağımsız olarak, kaydettiği sanatçının kulaklığına vokalin daha ön planda olduğu ayrı bir mix gönderebilir.
(Bu özellik müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda uygulanmıştır)      

 

Breakout Box Aksesuarı (opsiyonel)


Duet 2 için tasarlanmış harici bir aksesuar olan Break Out Box, sağlam alüminyum bir şase içerisinde 2 adet 1/4" girişe, 2 XLR girişe ( 2 adet birbirinden bağımsız kanalın kaydı için) ve 2 balanslı XLR çıkışa ev sahipliği yapar. Duet 2 breakout box stüdyo kalitesinde I/O (giriş/çıkış) konnektörlerine sahiptir ve 2 metrelik bağlantı kablosu giriş ve çıkış bağlantılarınızı masaüstünüzden uzağa kaydırmanıza yardımcı olup kablo karmaşanızı en aza indirir.
(Bu özellik müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda uygulanmıştır)

Lütfen Breakout Box'ın ses kartına ekstra giriş ve çıkış sağlamadığını unutmayın. Duet 2 aynı anda 2 kanal analog sinyal girişi (mikrofon, line veya enstrüman) yapabilir ve 4 kanal sinyal çıkışı (stereo kulaklık ve monitör çıkışları) sağlar. Breakout kablosu ya da Breakout Box kullanmanız belirtilen giriş ve çıkış sayılarını etkilemez.

Balanslı çıkışlar

Duet 2 sağladığı balanslı çıkışlar ile her türlü stüdyo monitörü ve harici ekipman ile sorunsuzca bağlanabilir. Balanslı çıkışlar uzun mesafe kablo kullanımına elverişli olmak ve orijinal sinyali dış gürültülerin olumsuz etkilerinden korumak gibi faydalar sağlar ve daha fazla ses ekipmanıyla uyumlu olabilmeleri açısından da balanssız bağlantılarla kıyaslandığında daha üstündür.

(Bu özellik müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda uygulanmıştır) 
     

 

çok Fonksiyonlu Kontrol Knob'u     

 

Duet 2'nin dizaynında ilk göze çarpan pürüssüz alüminyum gövdesinin yanında, hemen dikkati çeken diğer özelliği de çok fonksiyonlu kontrol knob'udur. Bu kontrol merkezi niteliğindeki knob ile dinamik OLED ekran üzerinde Duet 2'nin giriş ve çıkış kanalları arasında geçişler yapıp bunların seviyelerini ayarlayabilirsiniz.

 

Ön Panel

 

Bilgiler Kompel firmasının sitesinden alınmıştır.

Teşekkür ederiz. 


 

 

 

 

Sıfır ürün (açılmamış kutu),

faturalı (16.02.2015 tarihli Kompel faturalıdır),

distribütör "Kompel" garantilidir.

 

 

DUET2 KUTUSUNDA BULUNANLAR

Duet 2
Breakout kablo
2 adet Line/Mic/Enstrüman girişi
2 adet Balanslı Line çıkış
2 Metre USB kablo
Güç kaynağı
Yazılım

 

 

 

 

 

 

 

 yurtici-kargo_292175%5B1%5D.jpg?psid=1

Tüm Türkiye,ye YURTİÇİ KARGO ile

(Tarafımızdan profesyonelce paketlenip)

%30 indirimli-sigortalı gönderi yapılır.

 

 Shipping (Fedex) is done worldwide. Please ask shipping costs.  

 

EXCHANGE : YES

  


TAKAS : EVET 

 

Tüm ürünlerimiz (Sıfır ve 2.el) faturalıdır.

 

All our sales (first and second hand) are invoiced.

https://wiy4yq.dm2301.livefilestore.com/y2poqxW1C1AZy3BUirqFTdQR0DAfdj8KWULsstwMG5nj2B2n6yhkv3d7y_nOuBIByKp_mqcMIDN2ueUeMKE-Mj8FsQmV4ZtOHPKxGRRdO7RISDGmQsvjeaWzsEjEeUex7fD/camarossaudio.JPG

Keyifli alışverişler dileriz

Please click our Logo for our other ads.

Diğer ilanlarımız için logoyu tıklayınız

 

Bir değerlendirme yazın

Apogee Duet 2

Apogee Duet 2