WhatsApp Destek Hattı
Audio Analogue Verdi Settanta V.2 Entegre Ampli Genişlet
Audio Analogue Verdi Settanta V.2 Entegre Ampli
  • Audio Analogue Verdi Settanta V.2 Entegre Ampli
  • Audio Analogue Verdi Settanta V.2 Entegre Ampli
  • Audio Analogue remote control
  • Audio Analogue Verdi Settanta V.2 Entegre Ampli
  • Audio Analogue Verdi Settanta V.2 Entegre Ampli
  • Audio Analogue Verdi Settanta V.2 Entegre Ampli
  • Audio Analogue Verdi Settanta V.2 Entegre Ampli

Teknik ve kozmetik olarak en küçük kusuru yoktur,

tekil kullanıcı tarafından özenle kullanılmıştır,

HYBRID ( 2 x 6922 )

Phono MM - MC,

orijinal kutusunda içeriği tam 

(uzaktan kumandası - Kullanım kitabı - Güç kablosu ) ile birlikte gönderilecektir,

mağazamızda dinleyebilirsiniz.

 MADE IN ITALY

 

İlanda kullanılan fotoğraflar ürünün kendi güncel fotoğraflarıdır, alıntı değildir.

Verdi Settanta V.2 Hybrid Entegre Ampli

Verdi Settanta Rev.2.0 amplifikatörü, hem tüp hem de transistör devresinin ana avantajlarını birleştiren hibrit bir tasarıma sahiptir. Sese doğallık ve sıcaklık katmayı amaçlayan çift 6922 lamba kullanır.

Verdi Settanta REV2.0 Entegre Amplifikatör, Audio Analogue'un bütçelerini de hesaba katarak kullanıcılarına en iyi kaliteyi sunmayı amaçlayan yeni stratejisinin başarılı bir ifadesini sunar.

 Verdi Settanta'nın her operasyonel özelliği ve performansı, müşterinin memnuniyetini, ses kalitesini, üretim ve montaj mükemmelliğini, görünüşünü ve stilini ve performanslarını, tüm ailenin tüm Audio Analog ürünleri için ortak ünlü görünümü ve kullanım kolaylığı ile en üst düzeye çıkarmak için optimize edilmiştir. 

Kullanıcı amplifikatörü dinlerken çok yüksek bir sınıf algılar: harika içerikler, mükemmel ses, uzun ömür ve sağlamlık hissidir...

Teknik Açıklama

Yeni, tamamen uzaktan kumandalı hibrid devre, 8 Ohm'da kanal başına 70W'a kadar kristal netliğinde güç sağlar ve aynı hoparlör aralığında ve ötesinde her hoparlörün gereksinimlerini karşılamak için yeterli dinamik tavan boşluğu sağlar. 

Güç aşaması, şu anda olağan LM3886T güç paketlerinin etrafında (ünlü Jeff Rowland amplifikatöründe, Concentra'da kullanılanlarla) yapılır: 12A'ya kadar akımlar ve aşırı korumalı agains aşırı yükleri ve aşırı ısınma sağlayabilen BJT entegre güç cihazlarıdır. Bu cihazlarda kullanılan “akıllı” korumalar, normal çalışma koşullarında, çıkış sinyalinin dinamiklerini sınırlamadan büyük bir güç verilmesini sağlar. 

Hibrid ön yükseltici devresi, güç kademesini dengeli modda sürmek için kazanç aşaması ve dengeleyici olarak kanal başına 6922 çift triyot kullanılarak yapılır. 

Entegre arabelleksiz direnç ağı potansiyometresi ve güç amplifikatörünün girişi arasında mükemmel bir arayüz çalıştırarak amplifikatörün dengeli ama canlı ve net sese katkıda bulunur. Katı hal giriş seçicileri sınırsız en iyi kalite performansına izin verir (metalik kontakların eskimesi ve aşınması nedeniyle ses açısından zararlı değildir). 

MM / MC fono kademesi, 0,2mV'dan daha yüksek çıkış voltajına sahip diğer kartuşların kullanımına izin verir. 

Bu fiyat aralığındaki az sayıda amplifikatör bu özelliğe sahiptir. Uzaktan kumanda aynı zamanda kullanıcıların “tamamlayıcı” CD çalar Rossini'nin yanı sıra Primo CD çalar, Primo Tuner VT ve mevcut olduğunda Verdi SETTANTA REV2.0'ın “tamamlayıcı” tunerini kontrol etmelerini sağlar. Tabii ki, amplifikatörlerin tüm ana özellikleri ön panelin kontrolleri tarafından kullanılabilir.

Teknik özellikler

Kanallar : 2

Giriş empedansı : 40 KOhm

Fono MM giriş empedansı : 56 KOhm

Fono MC giriş empedansı : 100 Ohm

8Ω yükte güç : 70W

Çizgi Kazancı : 12 dB

Güç Amplifikatörü kazancı : 32 dB

Frekans Tepkisi (Att. 0dB, -3dB bandı) : > 100 KHz

Giriş Gürültüsü (Bant sınırları 0Hz-80kHz / A ağırlıklı) -100 dBV SNR 104 dB

Boyutlar (YxGxD) : 80 x 445 x 405 mm

Ağırlık : 10,7 Kg

Keyifli alışverişler dileriz

Audio Analog Verdi Settanta Rev.2.0, hoş olmayan transistör sertliği ve fazla detaylandırma olmadan canlı karakterlerle farklılık gösterir. Ses seviyesi ne olursa olsun ses şaşırtıcı derecede okunaklıdır. Amplifikatör, herhangi bir müzikal malzemede maksimum rahatlık hissi verir, modern sert kayanın agresif dürtülerini bile ustaca yumuşatır. Tüm çalışma bandındaki çözünürlük çok yüksektir, frekans aralığı geniştir. Amplifikatör zengin, kaslı bir bas üretir, ancak ritimde biraz yavaştır. Orta, İtalyan tarzında renkli, bazen çok renkli. Oluşturulan alan, neredeyse tüm dinleme odasını dolduran gerçekten devasa bir ölçekle vuruyor. Bu avantaj özellikle senfonik klasiklerde fark edilir.

Bir değerlendirme yazın

Audio Analogue Verdi Settanta V.2 Entegre Ampli

Audio Analogue Verdi Settanta V.2 Entegre Ampli