WhatsApp Destek Hattı
AudioQuest DragonFly Dac & Tower 3-5 RCA Cable Genişlet
AudioQuest DragonFly Dac & Tower 3-5 RCA Cable
  • AudioQuest DragonFly Dac & Tower 3-5 RCA Cable
  • AudioQuest DragonFly Dac & Tower 3-5 RCA Cable
  • AudioQuest DragonFly Dac & Tower 3-5 RCA Cable
  • AudioQuest DragonFly Dac & Tower 3-5 RCA Cable
  • AudioQuest DragonFly Dac & Tower 3-5 RCA Cable
  • AudioQuest DragonFly Dac & Tower 3-5 RCA Cable
  • AudioQuest DragonFly Dac & Tower 3-5 RCA Cable

SATILDI

AudioQuest DragonFly Dac & Tower 3-5 RCA Cable

CA513

Kullanılmış

Orj.box/Sold/Satıldı/31.12.2014


Ad-date photograps of the device itself, does not cite.

All our sales (first and seceond hand) are invoiced.

Tüm ürünlerimiz (Sıfır ve 2.el) faturalıdır.

Shipping (Fedex) is done worldwide. Please ask shipping costs.  

Daha Fazla Detaylar

 

DragonFly USB Digital to Analog Converter 

 

 

Audioquest Dragon - Fly model USB girişli DAC.
Bilgisayardan müzik dinlemek (veya film, video, bluray, internet radyo, vs. bütün sesleri müzik sistemine aktarmak) için kullanılır. Direkt olarak her bilgisayarın, notebook, pc, mac, macbook, linux, vs. USB çıkışına takılabilir. 
 
Günümüzde en çok övülen, performans/fiyat oranı en yüksek olan DAC ürünüdür.
What Hifi, Stereophile, Absolute Sound, Soundstage, Tone Audio ve daha birçok dergi tarafından "Yılın Ürünü" seçilmiştir. 
 
Analog volume kontrolü vardır, bilgisayar içindeki bütün ses devrelerinden bağımsız çalışır, Dragon fly ile ses ayarı yapabilirsiniz.
Her marka/model stereo ampliye veya sinema receiver'ına bağlayabilirsiniz.
İçinde kulaklık amplisi vardır, direkt olarak kulaklıklara bağlanabilir.
Ayrıca pre-ampli olarak da çalışabilir (direkt power amplilere de bağlanabilir)
Aktif (içinde ampli olan) hoparlörlere bağlanabilir.
Tamamen Audioquest firmasının kendi geliştirdiği teknolojileri kullanır, standart parçalar kullanmaz.
Bu sebeple Dragonfly kendi fiyatından çok daha yüksek fiyata satılan birçok DAC ürününden bile çok daha üst düzey çalar. 
 
Bilgisayarda kayıtlı yüksek çözünürlükte (24 bit stüdyo kayıt kalitesi dahil bütün çözünürlükleri destekler) ve bütün formatlardaki (FLAC, WAV, ALAC, Apple Lossless, AAC, mp3 vs...) dosyaları dinleyebilirsiniz. Bilgisayarda film, video, bluray, internet radyo, vs. izlerken dahi bunların sesini müzik sisteminize aktarabilirsiniz. Veya Dragonfly aracılığıyla kulaklık ile dinleyebilirsiniz. 
 
Bilgisayardaki ses kartı devre dışı kalır, sadece Dragon-Fly içindeki çevirici çalışır. Ayrıca kendi özel yazılımı sayesinde bilgisayardaki çözünürlüğü azaltan "mixing" özelliği devre dışı kalır, böylece bilgisayardaki ses dosyalarını (orjina çözünürlüğünde - hiç değiştirilmeden) daha iyi dinleyebilirsiniz.
Teknik özellikleri:
USB girişi yüksek hızda asynchronous yapıda çalışır. Bu yapı sayesinde birçok diğer birçok DAC üründe olduğu gibi, bilgisayar DAC`ı kontrol etmez. Bunun yerine Dragon-Fly DAC, tamamen bilgisayarı tamamen kontrol eder.
DragonFly içindeki yüksek hassasiyetli ve kararlıklı 2 ayrı master clock (saat) devresi, müzik dosyasındaki bilgileri, bilgisayardan kendi istediği hızda ve istediği zaman aralığında çeker ve DragonFly içerisinde yer alan buffer (önbellek) yapısına kaydeder.
Bu sayede bilgisayarın içinde yer alan, bilgisayarın ürettiği jitter (düzensiz zamanlama hataları) problemleri ortadan kalkar.
Ayrıca Dragon-Fly USB girişi analog ses devrelerinden tamamen elektronik-manyetik-optik olarak izole edilmiştir. Bu sayede bilgisayarın USB çıkışından veya diğer kaynaklardan gelebilecek topraklama veya diğer gürültüler, Dragon-Fly'ı etkilemez.
24 bit / 192 kHz çalışan ESS Sabre DAC çipleri kullanır.
Audioquest'in geliştirdiği (Windows ve MAC-OS sistemleri için) farklı yazılımları vardır. Windows ve Mac işletim sistemleri ile uyumludur. Özel yazılımı kendi içinde yüklenmiş olarak gelir, bilgisayara taktığınız anda çalışmaya başlar.
Dikkat edin, birçok DAC'ın USB girişi sadece 16 bit'e kadar olan müzik dosyalarını çalıştırabilir. Sizin bilgisayarınızdaki müzik dosyaları ne kadar yüksek çözünürlükte olursa olsun, eğer DAC'ın USB girişi desteklemezse, bu müzikleri sadece Windows-Mac OS işletim sisteminin sıkıştırmasından geçmiş ve çözünürlüğü düşürülmüş olarak (sadece 48 kHz) olarak dinleyebilirsiniz.
Dragon-Fly'ın içinde sadece analog ve dijital ses devreleri vardır, hiçbir elektrik devresi yoktur. Bunun sebebi ses devrelerini, mekanik veya elektro-manyetik gürültü kaynağı olan trafolardan ve elektrik devrelerinden mümkün olduğu kadar uzaklaştırmak ve izole etmektir.
Komple anodize edilmiş tek parça olarak üretilmiş aluminyum kasası vardır. Ses devreleri etraftan gelebilecek olumsuz elektromanyetik alan etkilerinden koruma altındadır.
Tamamen el işçiliği ile üretilmiştir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Tower 3-5-RCA Interconect

The image of London’s dramatic Tower Bridge is so famous that it is often mistakenly thought of as London Bridge. Tower Bridge, completed in 1894, is an unusual combination of suspension bridges on the land side of the towers, and dual bascule spans in the center. As with the many bascule bridges in St. Petersburg, Russia and over the Chicago River, moving this weight-balanced roadway requires comparatively little energy, making it very efficient for allowing river traffic to pass. Tower Bridge’s original hydraulic accumulators were a significant advance in storing the energy required to be able to open the two 1,000 ton bascules in only five minutes.

SOLID LONG-GRAIN COPPER (LGC) CONDUCTORS:

Solid conductors eliminate strand-interaction distortion. Evergreen’s solid Long-Grain Copper allows a smoother and clearer sound than cables using regular OFHC (Oxygen-Free High-Conductivity) copper. OFHC is a general metal industry specification regarding “loss” without any concern for distortion. LGC has fewer oxides within the conducting material, less impurities, less grain boundaries, and definitively better performance.

FOAMED-POLYETHYLENE INSULATION:

Any solid material adjacent to a conductor is actually part of an imperfect circuit. Wire insulation and circuit board materials all absorb energy (loss). Some of this energy is stored and then released as distortion. Tower uses air-filled Foamed-Polyethylene Insulation on both conductors because air absorbs next to no energy and Polyethylene is low-loss and has a benign distortion profile.  Thanks to all the air in Foamed-PE, it causes much less of the out-of-focus effect common to other materials.

METAL-LAYER NOISE-DISSIPATION SYSTEM (NDS):

100% shield coverage is easy. Preventing captured RF Interference from modulating the equipment’s ground reference requires AQ’s Noise-Dissipation System. Noise-Dissipation System prevents a significant amount of RFI from reaching the equipment’s ground plane.

ASYMMETRICAL DOUBLE-BALANCED GEOMETRY:

Purpose designed for single-ended applications, Asymmetrical Double-Balanced Geometry offers a relatively lower impedance on the ground for a richer, and more dynamic experience. While many single-ended cable designs use a single path for both the ground and the shield, Double-Balanced designs separate the two for cleaner, quieter performance.

COLD-WELDED GOLD-PLATED RCA PLUGS:

This plug design allows for a connection devoid of solder, which is a common source of distortion. Because the ground shells are stamped instead of machined, the metal can be chosen for low distortion instead of machinability.  

Teknik ve kozmetik olarak en küçük kusuru yoktur,

yenü ürün ile eşdeğerdir,

orijinal kutularında, içerikleri eksiksiz gönderilecektir.
 

 

 

 yurtici-kargo_292175%5B1%5D.jpg?psid=1

Tüm Türkiye,ye YURTİÇİ KARGO ile

(Tarafımızdan profesyonelce paketlenip)

%30 indirimli-sigortalı gönderi yapılır.

 

 
Shipping (Fedex) is done worldwide. Please ask shipping costs.  

 

EXCHANGE : YES   
TAKAS : EVET 


 Tüm ürünlerimiz (Sıfır ve 2.el) faturalıdır.

 

All our sales (first and seceond hand) are invoiced.


https://wiy4yq.dm2301.livefilestore.com/y2poqxW1C1AZy3BUirqFTdQR0DAfdj8KWULsstwMG5nj2B2n6yhkv3d7y_nOuBIByKp_mqcMIDN2ueUeMKE-Mj8FsQmV4ZtOHPKxGRRdO7RISDGmQsvjeaWzsEjEeUex7fD/camarossaudio.JPG

Keyifli alışverişler dileriz

Please click our Logo for our other ads.

Diğer ilanlarımız için logoyu tıklayınız

 

Bir değerlendirme yazın

AudioQuest DragonFly Dac & Tower 3-5 RCA Cable

AudioQuest DragonFly Dac & Tower 3-5 RCA Cable