WhatsApp Destek Hattı
Chord Chordette Dual Phono Stage & DAC Genişlet
Chord Chordette Dual Phono Stage & DAC
  • Chord Chordette Dual Phono Stage & DAC
  • Chord Chordette Dual Phono Stage & DAC
  • Chord Chordette Dual Phono Stage & DAC
  • Chord Chordette Dual Phono Stage & DAC

SATILDI

Chord Chordette Dual Phono Stage & DAC

Chord ElectronicsChord Electronics

CA2267

Kullanılmış

Orijinal Kutulu

Daha Fazla Detaylar

Dual Phono Stage

Chordette Dual, MC fono kartuşları için yüksek kaliteli bir fono amplifikatördür.

Analog müzik koleksiyonunuzdan olağanüstü bir performans sunan, çalma işlemlerinizi dijital berrak A2D USB çıkışı ile dijital olarak da dinleyebilirsiniz. 

Dual, seçilebilir giriş empedansına sahiptir ve kartuşunuzla mükemmel eşleşmeyi sağlayan seçenekler sunar. Gelişmiş devre üstün performans verir ve üstün ses kalitesi için uygun RIAA dengelemesini uygular. Rausch eğim filtresi, gürültüyü düşük frekanslı müzikten kaldırır. 

USB çıkışlı yerleşik analog-dijital dönüştürücü, vinilden PC'nize veya MAC'inize kayıt yapmanızı sağlar. RCA analog ve optik TOSlink dijital çıkışları da sağlanmaktadır.

Seçilebilir Empedans:

30Ω, 100Ω, 5kΩ ve 4.7pf

Seçilebilir Kazanç:

60dB, 65dB ve 70dB

girişler:

1x Stereo Dengesiz RCA Girişi

Çıktılar:

1x USB B Tipi (ses arşivleme amaçlı)

1x Stereo Dengesiz RCA Çıkışı

1x Optik TOSLink Monitör

Yer tasarrufu sağlayan boyutları, gelişmiş özelliklerine aittir. Bir MC (hareketli bobin) tasarımı olan Dual, USB'nin bulunduğu yenilikçi bir A / D dönüştürücüsünden faydalanır; vinilin bilgisayarlara doğrudan aktarılmasını sağlamak için yüksek kaliteli dijital arşiv kopyalarının vinil koleksiyonlarından yapılmasını sağlar.

Dual, hareketli bobin kartuşlarından gelen düşük seviye çıktısını eşleştirmek için gerekli olan yüksek seviyede yükseltme amplifikasyonu ve frekans şekillendirme sağlamak için tasarlanmıştır. Kompakt bir ayak izi ile, Dual mevcut ses sistemlerine entegrasyonu kolaydır ve aynı zamanda oldukça esnektir: seçilebilir giriş empedansı sunar ve mükemmel kartuş eşleşmesine olanak sağlamak ve tüm vinil potansiyelinden yararlanmak için seçenekler sunar.

Gelişmiş devrelerimiz üstün performans verir ve ses kalitesini en üst düzeye çıkarmak için uygun RIAA dengelemesini uygular. Bir Rausch eğim filtresinin dahil edilmesi, gürültünün düşük frekanslı spektrumdan uzaklaştırılmasına ve dinleme deneyiminin iyileştirilmesine yardımcı olur.

Diğer özellikler, bilgisayarda depolanan kaydedilmiş malzemenin harici bir DAC üzerinden oynatılması için kullanışlı bir dijital monitör sağlayan bir optik TOSLink çıkışıdır. Bu özellik, kayıttan zevk alınmasını ve bilgisayardaki yerleşik ses donanımının sınırlamalarının üstesinden gelmesini sağlar.

Teknik ve kozmetik olarak en küçük kusuru yoktur,

%100 orijinaldir, 

orijinal kutusunda, içeriği eksiksiz gönderilecektir,

mağazamızda dinleyebilirsiniz.

İlanda kullanılan fotoğraflar cihazın kendi güncel fotoğraflarıdır, alıntı değildir.

Keyifli alışverişler dileriz

Bir değerlendirme yazın

Chord Chordette Dual Phono Stage & DAC

Chord Chordette Dual Phono Stage & DAC