WhatsApp Destek Hattı
Denon PMA-A110 ( Anniversary Edition ) Genişlet
Denon PMA-A110 ( Anniversary Edition )
  • Denon PMA-A110 ( Anniversary Edition )
  • Denon PMA-A110 ( Anniversary Edition )
  • Denon PMA-A110 ( Anniversary Edition )
  • Denon PMA-A110 ( Anniversary Edition )
  • Denon PMA-A110 ( Anniversary Edition )
  • Denon PMA-A110 ( Anniversary Edition )
  • Denon PMA-A110 ( Anniversary Edition )
  • Denon PMA-A110 ( Anniversary Edition )
  • Denon PMA-A110 ( Anniversary Edition )
  • Denon PMA-A110 ( Anniversary Edition )

SATILDI

Denon PMA-A110 ( Anniversary Edition )

DenonDenon

CA3902

Kullanılmış

               

      

Teknik ve kozmetik olarak en küçük kusuru yoktur, garantisi devam etmektedir 01.10.2023,e kadar, özenle kullanılmış olup, orijinal kutusunda içeriği ve sertifikası ile birlikte gönderilecektir.

Mağazamızda dinleyebilirsiniz.

İlanda kullanılan LOGOLU fotoğraflar tarafımızdan çekilmiş ürüne ait güncel fotoğraflardır.

Daha Fazla Detaylar

denon_pma_a110_anniversary (29).jpg

Denon, mükemmel sesi tanımlamanın 110. yılını kutlamak için Denon’un HiFi teknolojisinin zirve noktasını temsil eden sınırlı üretim Anniversary Serisi PMA-A110 Entegre Amplifikatörü sunmaktan gurur duyar.

denon-pma-a110-annivarsery-edition (20).

Sınırlı Üretim Denon 110. Yıldönümü Serisi PMA-A110 Gümüş Grafit Kanal Başına 160 Watt Gücünde Entegre Amplifikatör

Genel Bakış

En seçici odyofilleri memnun etmek için 110 yıllık ses deneyimi ile tasarlanan Denon PMA-A110, hayallerinin 2 kanallı Hi-Fi sistemini kurmak isteyen müzik severler için ideal bir seçimdir.

Denon'un patentli Advanced Ultra High Current (UHC) tek push-pull devre güç amplifikatöründen güç alan PMA-A110 entegre amplifikatör, kanal başına 160 Watt güç sağlar.

Dahili Phono pre-amplifikatöre hem analog hem de dijital kaynakları veya pikapları kolayca bağlayabilirsiniz.

Ses kalitesinde en yüksek çözünürlüğe sahip Quad 384-kHz/32-bit DAC bölümünden en sevdiğiniz Hi-Res ses içeriğini dinleyin.

denon-pma-a110-annivarsery-edition (14).

BEKLENTİLERİNİZ DİKKATE ALINARAK TASARLANDI

Denon’un yeni PMA-A110 modeli beklentilerinizi aşmak için tasarlandı.

Sınırlı üretim Anniversary Serisi gümüş grafit rengi, alüminyum ayakları, çift katmanlı çelik trafo plakası ve yeni birinci sınıf arka panel ve hoparlör panelleri ile PMA-A110, en titiz odyofiller için özel olarak üretildi.

Hassaslık ve zarafet göz önünde bulundurularak tasarlanan ve üretilen PMA-A110, rafine bir ses deneyimi sunar.

denon-pma-a110-annivarsery-edition (19).

DENON MÜKEMMEL SESİ TANIMLAMANIN 110. YILINI KUTLUYOR

Denon ses ve görüntü sektöründeki beklentilerinizi 1910 yılından beri daha yükseğe taşıyor ve bu büyük başarıyı gümüş grafit, sınırlı üretim Denon Anniversary Serisi PMA-A110 ile gururla kutluyoruz.

Yüksek Güçlü 160W Entegre Amplifikatör

Denon PMA-A110 Entegre Amplifikatör ile hoparlörlerinize hak ettikleri gücü verin. Beklentilerinizi aşacak şekilde tasarlanan PMA-A110, her zaman hassas ve güçlü ses için kanal başına 160 Watt güç sunar. Bu entegre amplifikatör, olağanüstü çalışma istikrarı için geniş yelpazede hoparlör tipi ve empedansı ile uyumludur.

Orijinallik Sertifikası ve 5 Yıl Garanti

Sınırlı üretim PMA-A110'u satın aldığınızda, Denon'un Baş Mühendisi tarafından imzalanmış bir Orijinallik Sertifikası ve özel, 5 yıllık bir garanti alacaksınız.

7. Nesil Advanced Ultra High Current MOS Tek Push-Pull Devre

PMA-A110 hemen hemen her hoparlör konfigürasyonunu gelişmiş ses kalitesi ile sürmek için diferansiyel 2 kademeli amplifikatör devresi ile birlikte yeni nesil Advanced UHC (Ultra High Current)-MOS Tek Push-Pull devre tasarımına sahiptir.

Müzik üretimi ve düşük frekanslı sesin canlılığı arasında kusursuz bir denge sağlamak için PMA-A110, en zorlu hoparlörü bile sürmek ve çıkış katında üstün doğrusallık sağlamak için tek Push-pull konfigürasyonu ile muazzam bir akım çıkışı sunabilir.

denon-pma-a110-annivarsery-edition (17).

Yüksek Hassasiyette Elektrik Kontrolleri

PMA-A110, elektrikli ses seviyesi, denge ve ton kontrollerini bir arada sunarken analog kullanım hissini korur.

Akıllı mühendislik sayesinde, bir MCU ses seviyesi düğmesinin konumunu ölçer ve bu konumu ana ses seviyesini dijital olarak kontrol etmek için dönüştürürken analog düğme hissi yaşarsınız. Bu benzersiz mekanizma, dijital dünyadaki analog ses kontrolünün eğrisini ayarlayarak ana ses seviyesini daha yumuşak ve doğrusal bir şekilde kontrol eder. Aynı konfigürasyon Denge ve Ton denetimleri için de kullanılır.

YÜKSEK KALİTELİ SES BİLEŞENLERİ

Denon mühendisleri, uygulamalı kullanım sırasında 100 kHz'e kadar frekans cevabını güvence altına almak için PMA-A110 içindeki amplifikatör devresini dikkatlice tasarladılar. Ses seviyesi devresi amplifikatördeki gürültüyü bastırarak yüksek ses çözünürlüğüne ulaşır.

PMAA110, Hi-Res ses kaynaklarının geniş ve dinamik bir yelpazesini ses kontrolü ve gücüyle yönetir. Buna ek olarak, Burr Brown PCM1795 çip kullanan Quad D/A dönüştürücü, optimum yüksek kalitede ses için dörtlü konfigürasyonda çalışır. Her kanal, en yüksek doğruluk ve en iyi sinyal gürültü oranına ulaşmak için farklı modda çalışan iki PCM1795 yongasına sahiptir.

denon-pma-a110-annivarsery-edition (16).

11.2-MHZ DSD VE 384-KHZ/32-BİT PCM DESTEKLEYEN USB-DAC

PMA-A110, dijital devrelerini doğru bir şekilde senkronize etmek için, 11,2 MHz DSD'ye kadar Hi-Res ve 384-kHz/32 bit PCM giriş sinyallerini destekleyen Hi-Res ses fonksiyonları için USB-DAC girişine sahiptir. Olağanüstü kalitede üretilen DAC, sapmayı bastırır ve D/A dönüşümünde optimum hassasiyet sağlar. Buna ek olarak DSD iletim yöntemleri; Wasapi, ASIO yerel çalma ve “DSD Audio over PCM Frames” (DoP) desteği sunar. PMA-A110'da kullanılan D/A dönüştürücü, temiz ve yüksek kaliteli ses sunmak için DCD-A110'da bulunan 384-kHz/32-bit ve DSD özellikli birinci sınıf DAC ile aynı DAC’yi kullanır.

denon-pma-a110-annivarsery-edition (10).

DAC ANA SAAT TASARIMI

PMA-A110'un Ana Saat Tasarımı, dijital devreleri ve dört ses DAC’sini doğru bir şekilde senkronize etmek için, ana saati D/A dönüştürücülerine (DAC) hemen bitişik konumlandırarak sapmayı bastıran ve D/A dönüşümünde optimum hassasiyeti sağlayan bir Çift Düşük Fazlı Gürültü Osilatörü kullanır.

Buna ek olarak, yarı iletken çalışması için referans haline gelen saatin kalitesi, dijital ses devresinin maksimum potansiyelinde performans sağlaması için son derece önemlidir. PMA-A110, frekansların yer değiştirmesine neden olabilecek faz gürültüsünü önemli ölçüde azaltmak için bir saat osilatörü kullanır. PMA-A110, sapmayı iyice bastırmak için, frekanslar arasında geçiş yapabilen, her örnekleme frekansı için birer adet (44.1-kHz ve 48-kHz) olmak üzere iki saat osilatörü ile donatıldı.

denon-pma-a110-annivarsery-edition (9).j

DİJİTAL İZOLATÖR VE PURE ANALOG MODU

Hem analog hem de dijital dünyanın en iyilerini birleştiren PMA-A110, analog bölümde dijital dünyadan herhangi bir enterferansı önlemek için her iki bölüm arasında yüksek hızlı dijital izolatör devresi ile donatıldı.

PMA-A110 ayrıca her bölüm için tam izolasyon sağlamak ve herhangi bir enterferanstan kaçınmak için üç bağımsız güç kaynağına sahiptir. PMA-A110 Pure Analog Modu'na ayarlandığında analog giriş sinyalinin mükemmel net ses üretimi için tüm dijital devreleri kapatır.

Pure Analog Modu ayrıca floresan ekranı da kapatarak PMA-A110'un tamamen analog amplifikatör olarak çalışmasını sağlar (Pure Analog Modu sırasında, USB-B, koaksiyel dijital ve optik dijital girişler devre dışı bırakılır) ve dinleme deneyiminizi olumsuz etkileyebilecek tüm elektriksel rahatsızlıkları ortadan kaldırır.

SAĞLAM GÜÇ KAYNAĞI DEVRESİ

PMA-A110, trafolardan sızan bir gürültü kaynağı olan manyetik akının karşılıklı etkilerini ortadan kaldırmak için bir sızıntı iptal (LC) montaj sisteminde zıt yönlere bakacak şekilde monte edilmiş iki trafo ile donatıldı.

Denon'un yeni, özel tasarlanmış, güçlü ve geniş kapasiteli elektrolitik kapasitörleri düzeltme için kullanılırken; düzeltme devrelerinde düşük kayıplı, düşük gürültülü, yüksek hızlı Schottky Bariyer Diyotları bulunur.

Bu şekilde, yeterli temiz akım sağlanır. Basit ve düz bir devre konfigürasyonu elde etmek için, diyot ünitesi ile blok kapasitörü arasındaki bağlantı ünitesinin kaldırılması ile güç amplifikatörüne akım besleme hattı büyük ölçüde kısaltıldı. Empedansı azaltmak için güç hattında aşırı kalın OFC kablolama malzemesi kullanıldı.

denon-pma-a110-annivarsery-edition (11).

USB-B, Optik ve Koaksiyel Dijital Girişler

PMA-A110, doğrudan bilgisayar bağlantısı için USB-B girişine sahiptir ve 384-kHz/32-bit PCM sinyalini ve 11.2-MHz DSD'yi destekler. Bilgisayarınızdaki bir ses kaynağından gelen Hi-Res ses kayıtlarını doğal halleriyle dinlemek için USB-B girişini kullanın. Ayrıca PCM 192-kHz/24-bit'i destekleyen üç Optik giriş ve bir Koaksiyel giriş avantajından da yararlanabilirsiniz. Bu dijital girişler TV sesi, Blu-ray, medya çalar gibi birçok cihazın ses kalitesini artırır.

TV Auto Standby (dijital giriş)

Optik ve Koaksiyel dijital girişler, televizyonunuz gibi harici bir kaynaktan ses sinyali algılandığında üniteyi otomatik olarak açan bir otomatik algılama mekanizmasına sahiptir.

384-KHZ/32-BİT DESTEKLİ ULTRA AL32 PROCESSİNG

PMA-A110’da Denon’un yeni geliştirdiği analog dalga şekli üretim teknolojisi Ultra AL32 Processing bulunur. Ultra AL32 Processing veri interpolasyonu algoritmaları kullanır ve Hi-Res 192-kHz/24-bit PCM sinyal girişini destekler.

Bu algoritmalar, orijinal sinyale yakın olan düzgün bir dalga formu elde etmek için büyük miktarda veride önce ve sonra var olması gereken noktalara interpolasyon uygular. Bu algoritmalar, dalga formunu düzelterek ve ses üretimini geliştirerek orijinal içerikten bant genişliğini yukarı doğru örnekler.

Ultra AL32 Processing, 384-kHz/32-bit içeriği 1,512-MHZ'e yukarı örnekleyerek işleme bant genişliğini önceki neslin iki katına çıkarır. Dijital kayıtta kaybolan verinin özenle iyileştirilmesi sayesinde; son derece detaylı ses, bozulma olmadan çalma, kesin ses konumlaması, alt frekanslarda zengin vurgular ve aslına uygun ses üretimine ulaşılır.

denon-pma-a110-annivarsery-edition (12).

MM VE MC PHONO EKOLAYZER

PMA-A110, tüm plak koleksiyonunuzdan tam olarak zevk almanız için hem MM hem de MC kartuşlarını destekleyen bir Phono girişine sahiptir. PMA-A110 Phono ekolayzer, NF tipi Phono ekolayzerden daha üstün olan CR türüdür. Üst frekans aralığında son derece kararlıdır ve özellikle DL-A110 gibi yüksek kaliteli bir kartuş kullanıldığında üstün ses üretebilir.

denon-pma-a110-annivarsery-edition (6).j

HARİCİ PRE-AMPLİFİKATÖR GİRİŞ TERMİNALLERİ

PMA-A110’da, harici bir pre-amplifikatör bağlamak ve PMA-A110'u güç amplifikatörü olarak kullanmak için "EXT.PRE" giriş terminalleri – sabit kazanç girişleri – bulunur. Bu terminaller, aynı ön hoparlörlere sahip dinleme alanını ev sineması olarak kullanılabilmeniz için bir A/V amplifikatörün Pre-Out çıkışlarını bağlamanızı sağlar.

 denon-pma-a110-annivarsery-edition (15).

ALTIN KAPLAMA HOPARLÖR TERMİNALLERİ

PMA-A110'un hoparlör terminalleri, zaman içinde korozyonu önlemek ve bağlantıları güvenilir, uzun süreli tutmak için altın kaplamadır. Kalın fişler ve muz fişleri de desteklenir.

6 BLOK ŞASİ KONFİGÜRASYONU VE DOĞRUDAN MEKANİK ŞASİ YAPISI

Alüminyum üst panele sahip PMA-A110 şasisi, sinyal devrelerini dış titreşimden korur ve devreler arasındaki karşılıklı enterferansın olumsuz etkilerini ortadan kaldırır. Cihaz; Phono ekolayzer ve giriş devresi, ses kontrol devresi, USB-DAC devresi, amplifikasyon devresi, güç bölümü ve kontrol bölümünü barındıran altı bağımsız blokla yapılandırıldı.

Merkezdeki güç bölümü, iç bileşenlerin ağırlığını destekleyen katı alüminyum ayaklar ve her iki taraftaki soğutucular ile yapı iyi dengelenmiştir ve istenmeyen titreşimi önler.

 denon-pma-a110-annivarsery-edition (13).

Teknik Özellikler

2 Kanal Stereo

110. Yıl Dönümü volüme kontrol

Shirakawa, Japonya'da üretildi

Tamamen Siyah İç Mekan

Özel A110 Hoparlör Terminalleri

Alüminyum Üst Kapak

Alüminyum ayaklar

PC'den Ses Akışı

DAC Ana Saat Tasarımı

DAC Modu Çalışması için Toprak İzolatörü

ULTRA AL32 İşleme

Bit Mükemmel İletim

Yüksek Akım Dinamik Güç Kaynağı

LC Montajlı İkiz Trafo

Ton Kontrolleri

Shottky Diyotlar

Kaynak Doğrudan

Katı Siyah Isı Emiciler

Güç Amplifikatörü Doğrudan

4x PCM1795, Burr Brown Mono-Mode DAC çipleri

7. Nesil UHC-MOS tek itme çekme devresi

Girişler / Çıkışlar

3 Hat Seviyesi Analog Giriş

1 Fono Girişi (MM/MC)

1 Kayıt Çıkışı

Güç Amplifikatörü Doğrudan Giriş

3 Toslink Optik Dijital Giriş (24bit, 192kHz)

1 Koaksiyel Dijital Giriş (24bit, 192kHz)

1 USB-B Dijital Girişi (32bit, 384kHz/DSD256)

IR kontrolü giriş ve çıkış

IEC Şebeke soketi

Altın Kaplama RCA Terminalleri

Özellikler

Çıkış gücü: 80W (8 Ohm, 20Hz-20kHz, %0.07 THD)

160W (4 Ohm, 1kHz, %0,7 THD)

%0.01 Toplam Harmonik Bozulma

Giriş Hassasiyeti:

2.5mV / 47kOhm Hareketli Mıknatıs

Sinyal gürültü oranı: 89dB (Hareketli Mıknatıs)

74dB (Hareketli Bobin)

110dB (Hat Seviyesi)

Bas Kontrolü - 100Hz'de +/-8dB

Tiz Kontrolü - 10kHz'de +/-8dB

Genel

Gümüş Grafit olarak mevcuttur

Metal Ön Panel

Güç tüketimi: 400W TEMEL

0.2W Bekleme

Ayrılabilir Güç Kablosu

RC-1237 Uzaktan kumanda

Otomatik Kapanma

Boyutlar: 434mm Genişlik - 450mm Derinlik - 182mm Yükseklik

25kg

denon-pma-a110-annivarsery-edition (21).

Keyifli alışverişler dileriz

camaross-audio-hifi-high-detail-logo-.jp

Bir değerlendirme yazın