WhatsApp Destek Hattı
Denon X2400H 7.2 Channel AV Receiver Genişlet
Denon X2400H 7.2 Channel AV Receiver
  • Denon X2400H 7.2 Channel AV Receiver
  • Denon X2400H 7.2 Channel AV Receiver
  • Denon X2400H 7.2 Channel AV Receiver
  • Denon X2400H 7.2 Channel AV Receiver
  • Denon X2400H 7.2 Channel AV Receiver
  • Denon X2400H 7.2 Channel AV Receiver
  • Denon X2400H 7.2 Channel AV Receiver
  • Denon X2400H 7.2 Channel AV Receiver
  • Denon X2400H 7.2 Channel AV Receiver
  • Denon X2400H 7.2 Channel AV Receiver

SATILDI

Denon X2400H 7.2 Channel AV Receiver

Denon Denon

CA2182

Kullanılmış

DEMO

Orijinal kutu

Daha Fazla Detaylar

0 €

AVR-X2400H

7.2 Kanal başına 150W, dahili HEOS kablosuz teknoloji, Bluetooth®, Dolby Atmos, DTS: X, Dolby Vision uyumlu, HDR, HDMI 8 giriş / 2 çıkışlı 7.2 Kanal Tam 4K Ultra HD AV Alıcısı

Genel Bakış

Tamamen en yeni ses ve video teknolojileri ile donatılmış olan AVR-X2400H, son derece etkileyici bir surround ses, çok fazla amplifikatör gücü ve eşsiz müzik çalma seçenekleri sunar. Dahili HEOS kablosuz teknolojisi sayesinde, rahat HEOS Uygulamaları ile evinizdeki her yerden tüm yerel veya çevrimiçi müzik dosyalarınızı zahmetsizce akabilir ve kontrol edebilirsiniz.

Dolby Atmos ve DTS: X 3D surround ses kod çözücüleri ve Dolby Vision, HDR (Yüksek Dinamik Aralık) ve 4K Ölçekleme'yi içeren en yeni video teknolojileri ile çarpıcı bir ev sineması deneyimi yaşayın.

İkinci HDMI çıkışı ile, başka bir odada AV kaynaklarının keyfini çıkarabilirsiniz. Seçkin DTS Virtual: X™, kurulu hoparlör sayısına bakmaksızın kapsamlı bir deneyim yaşatır.

Güçlü 7 kanal Ayrı Amplifikatör

Tüm kanallarda yüksek akım ayrık güç çıkış aygıtlarına sahip olan AVR-X2400H, yüksek güç sağlar ve kanal başına en fazla 150 watt derecelendirilmiştir.

Ayrıca, ses seviyesine göre mevcut maksimum gücü ve gerçek zamanlı olarak güç tüketimini azaltmayı görmenizi sağlayan ekrandaki Eco sayacını ayarlayan bir Otomatik Eko modu da var.

En geniş hoparlör yelpazesiyle uyumluluk için AVR-X2400H, 4 ohm hoparlörlerle operasyonel stabilite sağlayan düşük empedanslı sürücü kapasitesi ile donatılmıştır.

HEOS kablosuz çok odalı müzik akışı, ücretsiz HEOS uygulaması tarafından kontrol edilir

HEOS teknolojisi, AVR-X2400H'nin HEOS kablosuz çok odalı sistemin bir parçası olmasını ve böylece evinizde her yerde - ve her yerde - en sevdiğiniz müziğin keyfini çıkarmasını sağlar. Evinizdeki şebekesinde, İnternet radyosunda veya gerçek zamanlı aktarım hizmetlerinizde depolanan müzikleri evin her yerinde HEOS kablosuz hoparlörlerle veya hatta başka HEOS uyumlu alıcılarla paylaşın. Ve hepsi ücretsiz HEOS uygulaması tarafından kontrol edilir, istediğiniz sayıda akıllı telefon ve tablet üzerine kurulur!

Uygulama size anında çok odalı ses kontrolü sunar, yani her odadan müzik dinleyebileceğiniz, her odadan farklı kaynaklardan farklı müzikler çalabileceğiniz, birkaç oda bir araya getireceğiniz ve parti modunda mükemmel bir şekilde senkronize edilmiş aynı şarkıyı çalabileceğiniz anlamına geliyor! 

Geniş müzik akışı hizmetleri dizisi

HEOS uygulaması avucunuzun AVR'sinde veya HEOS ağınızdaki herhangi bir cihazda oynamaya hazır çoklu akış hizmetleri koyar! Spotify, Deezer, TuneIn İnternet radyosu, Sound Cloud, Tidal veya Napster'dan (*) müzik dinleyin veya telefonunuzdan, USB çubuğunuzdan veya ev ağınızdaki bilgisayarlardan ve NAS sürücülerinden şarkı veya albümlerin tamamını yayınlamak için HEOS uygulamasını kullanın. Dinlemek istediğiniz her ne ise doğrudan HEOS uygulamasından erişin ve sık kullanılanlar ve çalma listesi işlevleri için destek alın.

Dolby Atmos'de her ölçüyü hissedin. Dolby Atmos sizi nefes kesici gerçekçilikle dolaşan sesli hareketlerle sizi öyküye götürür. Eski içerikler için Dolby Surround upmixer dahil, 5.1 surround ses hoparlör sisteminin ve 2 ilave tepegöz hoparlörünün veya 2 Dolby Atmos yükseltme hoparlörünün keyfini çıkarın.

DTS: X ™ çekici sesi, evde doğal, çok boyutlu bir ses deneyimi yaratarak doğal olarak mekanda gerçekleşeceği yerlerde ses çıkarır. Geliştirilmiş daldırma ve artmış gerçekçilik, sizi en sevdiğiniz filmlerin dünyasına çekiyor. Belirli yüksek veya surround hoparlörleri kuramıyorsanız; DTS Virtual:X, kurulu hoparlör sayısına bakmaksızın kapsamlı bir deneyim yaşatır.

Gelişmiş HDMI Video Bölümü

Ön panelde rahatlıkla bulunabilen 1 adet HDMI girişi bulunan AVR-X2400H, mükemmel bir ev sineması deneyimi için ihtiyaç duyduğunuz tüm özellikleri içeren gelişmiş bir video bölümüne sahiptir: Full 4K Ultra HD, HDCP 2.2, HDR (Yüksek Dymanic Aralık) BT.2020, Geniş Renk Gamı ve 4: 4: 4 Saf Renkli alt örnekleme.

Dolby Vision ve HLG (Hibrit Günlük Gama) için gelecekteki bellenim güncellemesi vasıtasıyla bile hazırdır ve mevcut düşük çözünürlüklü videoyu gerçek 4K'ye yükseltmek için gelişmiş bir video işlemcisine sahiptir.

İki HDMI çıkışı sayesinde, bir TV ve projektörü paralel bağlayabilirsiniz.

Yüksek Çözünürlüklü Ses / Ön USB Bağlantı Noktası

En sevdiğiniz yüksek çözünürlüklü ses parçalarıyla mükemmel ses kalitesinin tadını çıkarın. AVR-X2400H, 24-bit / 192-kHz'e kadar ALAC, FLAC ve WAV dahil çoklu kayıpsız dosya türleri ile birlikte 2.8 / 5.6-MHz DSD dosyaları için uyumlulukla birlikte yüksek çözünürlüklü ses özünürlüğüne sahiptir (DSD, SACD'nin ses kodlama formatıdır ).

Onları ön paneldeki USB aracılığıyla veya ağ kaynaklarından bellek aygıtlarından çalın - AVR-X2400H de MP3 ve WMA gibi kayıplı dosya türlerini oynatacaktır.

Dahili Bluetooth, Wi-Fi ve AirPlay

Bluetooth ve çift bantlı Wi-Fi kablosuz bağlantı özellikli AVR-X2400H, sıkışmış ortamlarda bile sağlam ve hatasız akış için gelişmiş çift çeşitlilikli anten RF verici sistemi ile donatılmıştır. Evinizdeki Wi-Fi şebekesi üzerinden (ya da RJ-45 Ethernet LAN portu üzerinden kablolu bir bağlantıyla) internete bağlanın ve dünyanın dört bir yanındaki binlerce internet radyo istasyonu da dahil olmak üzere HEOS teknolojisinin sunduğu tüm müzik seçeneklerinin tadını çıkarın.
AirPlay ile en sevdiğiniz parçaları, iPod touch, iPhone ve iPad de dahil olmak üzere en sevdiğiniz iOS cihazınızdan kablosuz olarak dinleyebilirsiniz.

Gelişmiş Dört Çekirdekli 32-bit DSP İşlemci

Gelişmiş dört çekirdekli 32 bit DSP işlemcisine sahip olan AVR-X2400H, Dolby Atmos ve DTS: X kod çözme, Audyssey odası akustik düzeltmesi, bas yönetimi ve DSP surround simülasyon gibi çoklu iş parçacığı işleme görevlerini kolayca gerçekleştirir. DSP yongası, saniyede 1 milyar hesaplamayı işleyebilen 4 300 MHz DSP çekirdeği ile muazzam bir işlem gücüne sahiptir.

Denon 2016 AVR Uzaktan App

Apple appstore, Google Play veya Amazon appstore'dan edinilebilen iOS, Android ve Kindle Fire için ücretsiz "Denon 2016 AVR Uzaktan Kumandası" ile, kurulum menüsüne erişen bir smartphone'dan alıcıyı kontrol edebilirsiniz Veya tablet. Uygulama aynı zamanda alıcının durum ekranına, seçenek menülerine, Denon Blu-ray oynatıcı kontrolüne ve rahatlığınız için bir çevrimiçi kullanım kılavuzuna hızlı erişmenizi sağlar.

Uygulamanın içinde, müzik içerikleriniz ve gerçek zamanlı aktarma hizmetleriniz üzerinde inanılmaz bir kontrol seviyesine erişmek için anında HEOS Uygulamasına geçebilirsiniz, tam HEOS kablosuz çok odalı kontrolün patlamış olursunuz.

İşletmeler için Google ÇeviriÇevirmen Araç SetiWeb Sitesi ÇevirmeniGoogle Çeviri HakkındaToplulukMobilGoogle HakkındaGizlilik ve ŞartlarYardımGeri bildirim gönderAlternatif çevirileri görmek ve düzenlemek için tıklayın

Audyssey Oda Düzeltmesi

Her dinleme odasında kendi karakter karakterleri ve akustik problemleri vardır. Bu nedenle, AVR-X2400H'yi gelişmiş Audyssey MultEQ XT otomatik odalı akustik düzeltme sistemi ile donattık. Verilen ölçüm mikrofonu ve mikrofon sehpası aracılığıyla, Audyssey MultEQ, kurulum sırasında ev sinemasındaki tüm hoparlörleri ölçer ve subwoofer da dahil olmak üzere birden fazla yüksek hassaslıkta DSP oda akustik düzeltme filtresi üretir; bunlar, birlikte çalıştıklarına bakılmaksızın en pürüzsüz ve en doğal ton dengesi sağlar.

Marka veya model çeşitli hoparlörlerin. Audyssey Dynamic Volume, daha düşük seviyelerde dinlemenizi ve net diyalog, müzik ve ses efektlerinin keyfini çıkarmanızı sağlayarak can sıkıcı ses atlamalarını düzenler (TV reklamları gibi). Audyssey Dynamic EQ, herhangi bir dinleme seviyesinde tam aralıktaki netlik için hassas tonal uyarlama sağlar.

Audyssey MultEQ Editör Uygulaması

Bu kapsamlı uygulama ile ev sinemasının ses seviyesini tam olarak kontrol edebilmek için Audyssey MultEQ'un gücünü kullanabilirsiniz. Davanın altına gidin, detaylı ayarlama yapmak için ayarları görüntüleyin ve ayarlayın, odanızdaki belirli sorunlara göre sesi özelleştirin ve sesi kişisel tercihlerinize göre uyarlayın.

Uygulama, Apple AppStore, Google Play veya Amazon appstore'dan satın alınabilir. [Audyssey MultEQ Editör Uygulama ürünü detay sayfasına bağlantı ekleyin.

Harici Kontrol ve IP Kontrol Yetenekleri

AVR-X2400H, Denon'un özel entegrasyona uygun A / V bileşenler hattının bir parçasıdır ve 3. taraf ve özel entegrasyon çözümleri ile gelişmiş kontrol yetenekleri ve uyumluluğu sağlamak için bir dizi özellik ile donatılmıştır. AVR-X2400H ayrıca Control4 ev otomasyon cihazıyla hızlı ve kolay entegrasyon için Control4 SDDP (Basit Cihaz Algılama Protokolü) sertifikasına sahiptir.

Daha basit entegre kontrol ayarları için, AVR-X2400H, arka panelde bir IR (kızılötesi) uzaktan kumanda giriş / çıkışı içerir, böylece ev sineması sisteminizdeki diğer bileşenlerle uzaktan kumanda uyumluluğu sağlar.

Çoklu Kaynak / Çoklu Odası

AVR-X2400H ile bir odada 5.1 kanal surroundun keyfini çıkarmak mümkündür; bir başka bölge ise CD veya ses akışı gibi başka bir kaynak oynatır. Çok odalı güçlendirilmiş çıkışlara bir çift stereo hoparlör bağlayabilirsiniz. Ya da, Zone 2 ön çıkışlarına ayrı bir stereo amplifikatör ve hoparlör bağlayın, böylece ana odadaki saniyede stereo ile tam 7 kanal surround ses elde edebilirsiniz.

Kurulumu Kolay

En kolay kurulum için AVR, yatay bir renk kodlu prim hoparlör bağlacı serisine sahiptir ve ilk kez doğru hoparlör kablosu bağlantısını sağlamaya yardımcı olan bir dizi renk kodlu hoparlör kablosu etiketi ile birlikte gelir. Hızlı Başlama Kılavuzu ile birlikte özel Kurulum Asistanımız ile ev sinema sisteminizi hızlı ve kolay bir şekilde bağlayabilir ve yapılandırabilirsiniz. Kurulum Yardımcısı, kritik sistem ayarlarını mümkün olan en iyi ses kalitesi için optimize eden, kurulum sürecinde hızlı ve kolay bir şekilde size yol gösterecek, ekran üstü grafik ve metinler sunar.

Kullanımı kolay

AVR'nin ön panelinde 4 Hızlı Seçim işlev düğmesi bulunur; böylece en popüler kaynaklardan hızlı bir şekilde seçim yapabilir ve sistem her biri için tercih ettiğiniz ses ayarlarını hatırlar.

Ergonomik uzaktan kumanda ayrıca Hızlı Seçim düğmelerine ayrılmıştır. AVR'yi Akıllı TV'ye bağladığınızda, bir girişi seçmenizi, ses seviyesini ayarlamanızı ve surround ses modunu seçmenizi sağlayan TV'nin uzaktan kumandasıyla AVR'yi denetleme seçeneğine sahipsiniz.

"AVR-X2400H test serimizde mükemmel bir performans sergiliyor."
"Modern, zengin özelliklere sahip AV alıcısı, mükemmel akustik, çok iyi bir video bölümü ve kolay bir kullanım sunar."

"AVR-X2400H testi 3D ses, tam 4K desteği, esnek multimedya özellikleri ve HEOS Multiroom [..] ile kazanıyor."

"AVR-X2400H, ona ses gönderebilen neredeyse her şey için bağlantı seçeneği sunmasıyla muhteşem.. Zengin, net ve detaylı bir ses sunan Polk hoparlörleri ile birlikte bu tüm paket, film, müzik ve oyun severler için mükemmel bir deneyimdir."

denon-avr-x2400h_x-2400-h_camarossaudio_

"Diğerlerine göre daha az bir fiyata, Denon AVR-X2400H eve neredeyse kusursuz bir şekilde donatılmış bir ev sineması sistemi ve selefinden en iyi yenilik: HEOS’u getiriyor"

“Bu özelliğin paketinin olduğu Denon amplifikatörü, bu fiyatıyla rakiplerini yeniyor. “
“Bu AV savaşının yıl boyunca nasıl ilerleyeceğini görmek için sabırsızlanıyoruz; fakat Denon’un yeni amplifikatörü -şu andan itibaren- algılaması yüksek, heyecan verici bir sesin bileşimi ve mükemmel özellik seti sayesinde rakiplerini kesinlikle yenecektir.”

Demo ürünüdür,

Teknik ve kozmetik olarak en küçük kusuru yoktur,

yeni gibidir, %100 orijinaldir,

orijinal kutusunda içeriği eksiksiz gönderilecektir,

Keyifli alışverişler dileriz
​​​​​​​​​​​​​​​​​