WhatsApp Destek Hattı
Marantz SR6009 Genişlet
Marantz SR6009
  • Marantz SR6009
  • Marantz SR6009 BOX
  • Marantz SR6009 REAR
  • Marantz SR6009 BLACK
  • Marantz SR6009
  • Marantz SR6009

SATILDI

Marantz SR6009

MarantzMarantz

CA4381

Yeni

        

   

Kutu kontrol amaçlı açılmıştır, kesinlikle sinyal verilmemiştir, cihaz ABD versiyonu olup 110 volt ile çalışmaktadır, çeviricisi ile birlikte gönderilecektir.

Daha Fazla Detaylar

Marantz SR6009 Wi-Fi ve Bluetooth® özellikli 7.2 Kanal AVR 

Surround Alıcı

En sevdiğiniz parçaları en sevdiğiniz taşınabilir cihazlarınızdan kablosuz olarak yayınlamanıza ve binlerce internet radyo istasyonu arasından seçim yapmanıza izin veren yerleşik Bluetooth ve Wi-Fi özelliklerine sahip Marantz SR6009 ağa bağlı A / V alıcısı ile heyecan verici surround sesin keyfini çıkarın. Pandora®, SiriusXM™ ve Spotify Connect® dahil olmak üzere abone olunan akış hizmetlerinden de favori parçalarınızı dinleyebilirsiniz (hizmetlerin tümü her pazarda mevcut değildir).

Geleceğe hazırlanan SR6009, 1'i ön panelde kullanışlı bir şekilde konumlandırılmış olmak üzere 8 HDMI girişi ve çift HDMI çıkışı ile gelişmiş bir video bölümüne sahiptir ve 4K Ultra HD 60 Hz video geçişi ve yükseltme ile donatılmıştır. Ayrıca, en yeni HDMI spesifikasyonunun bir başka özelliği olan Pure Color 4:4:4 renk alt örneklemesi ile de uyumludur. ISF sertifikalı video bölümünde ayrıca ISFccc gelişmiş video kalibrasyon kontrolleri bulunur.

Ses bölümü, Dolby TrueHD ve DTS-HD Master Audio dahil olmak üzere en son yüksek çözünürlüklü ses kod çözücüleri içerir. Dolby Pro Logic IIz ve Audyssey DSX ile birlikte DTS Neo:X gelişmiş çok kanallı kod çözme de vardır.

Audyssey'nin ünlü gelişmiş DSP ses algoritmaları Gold paketi ile donatılan SR6009, standart MultEQ'ya kıyasla üstün dijital düzeltme ve odadaki 8 adede kadar farklı konumu ölçme yeteneği sağlayan MultEQ XT otomatik oda akustik ölçüm ve düzeltme sistemine sahiptir. Audyssey Dynamic EQ ve Audyssey Dynamic Volume, en üst düzey ev sineması ses deneyimi için Dynamic Surround Expansion ile birlikte dahildir.

 

4K Ultra HD 60 Hz Düz Geçiş; 4:4:4 Saf Renk Alt Örnekleme Geçişi

En üst düzey video deneyimi için SR6009, 1'i ön panelde uygun bir şekilde konumlandırılmış olmak üzere 8 HDMI girişli gelişmiş bir video bölümüne sahiptir.

Çift HDMI çıkışı vardır, böylece iki televizyona farklı içerik gönderebilirsiniz.

4K Ultra HD tam 60 Hz kare hızında geçiş ve yükseltme ile birlikte. SR6009 ayrıca, en yeni HDMI spesifikasyonunun bir başka özelliği olan Pure Color 4:4:4 renk alt örnekleme geçişine de sahiptir.

 Gelişmiş ISFccc Video Kalibrasyon Kontrolleri

Görüntüleme Bilimi Vakfı (ISF) tarafından onaylanan SR6009, bir video kalibrasyon teknisyeninin herhangi bir TV veya projektörle resim kalitesini optimize etmesine olanak tanıyan eksiksiz gelişmiş ISFccc video kalibrasyon kontrolleri paketini içerir.

 Dahili Bluetooth, Wi-Fi ve AirPlay®, DLNA® 

Yerleşik Bluetooth ve Wi-Fi kablosuz teknolojileri aracılığıyla en sevdiğiniz parçaları kablosuz olarak yayınlayın. Bluetooth, otomatik açma ve eşleştirme özelliklerine sahiptir ve 8 adede kadar cihaz hatırlanabilir. SR6009, tek bir antene kıyasla üstün Wi-Fi ve Bluetooth iletim ve alım kapsamı için çift antene sahiptir.

SR6009 ayrıca iPod touch®, iPad® ve iPhone®'unuzdan içerik akışı yapmanızı sağlayan Apple® AirPlay ile donatılmıştır ve DLNA uyumluluğu, ev ağınız üzerinden PC veya Mac'inizdeki içeriğe erişmenizi sağlar.

İnternet radyosu dünyasının keyfini çıkarın ve Pandora, SiriusXM ve Spotify Connect (tüm pazarlarda mevcut olmayan tüm hizmetler) dahil olmak üzere abonelik müzik hizmetlerinden en sevdiğiniz parçaları dinleyin.

Kurulumu Kolay, Kullanımı Kolay

Hızlı Kurulum kılavuzumuz ve ekrandaki sezgisel Kurulum Asistanı ile sisteminizi tamamen hızlı ve kolay bir şekilde yapılandıracaksınız. Hatta kurulumu PC'nizin web tarayıcısı üzerinden kontrol edebilir veya akıllı cihazınızla mevcut iOS® ve Android® uygulamalarımızı kullanabilirsiniz.

Yeni Tablet Uygulamaları

Mevcut akıllı cihaz uygulamalarına ek olarak, özellikle tablet cihazlar için yeni bir Marantz Remote uygulaması oluşturduk ve bu uygulama iPad'ler, Android tabletler ve Kindle Fire™ için kullanılabilir.

Kullanışlı USB Bağlantı Noktası

Ön panelde, iPod®, iPod touch veya iPad'inizden müzik akışı yapmanızı ve aynı anda şarj etmenizi sağlayan kullanışlı bir USB bağlantı noktası vardır. En sevdiğiniz MP3 ve WMA parçalarını USB ve NAS cihazlarında da dinleyebilirsiniz.

Eco Modlu Güçlü 7 Kanal Ayrık Amplifikatör

Audyssey Gold Yerleşik SR6009, aynı şekilde yapılandırılmış 7 yüksek akım amfi kanalının tümü ile gelişmiş bir güç amplifikatörü bölümüne sahiptir. Her kanal 110 watt (8 ohm, 20 Hz~20 kHz, .08%THD) olarak derecelendirilmiştir ve tüm kanallar daha düşük empedanslı 4 ohm hoparlörleri çalıştıracak şekilde derecelendirilmiştir. Gelişmiş Eko amplifikatör modu, güç tüketimini sinyal seviyesine göre ayarlar ve ekranda güç tüketimindeki azalmayı gerçek zamanlı olarak görmenizi sağlayan bir Eko Modu ekranı vardır.

En yeni Audyssey Gold DSP teknolojileri paketiyle donatılmış SR6009, temel MultEQ sistemine kıyasla uydu ve subwoofer'lar için daha yüksek hassasiyette dijital filtreler sağlayan Audyssey MultEQ XT otomatik oda akustiği ölçüm ve düzeltme sistemine sahiptir ve ayrıca odadaki 8 konuma.

Audyssey Dynamic Volume, ses seviyesindeki can sıkıcı sıçramaları (TV reklamları gibi) yumuşatarak, daha düşük ses seviyelerinde dinlemenize ve yine de net diyalogların ve ses efektlerinin keyfini çıkarmanıza olanak tanır. Audyssey Dynamic EQ, herhangi bir dinleme seviyesinde tam aralıklı netlik için hassas ton dengeleme sağlar.

Audyssey Dynamic Surround Expansion, üstün dinleme deneyimi için ön yükseklik veya ön geniş hoparlörler aracılığıyla ön ses sahnesini önemli ölçüde genişletir ve SR6009 ayrıca üstün oda içi akustik ölçüm ve düzeltme yetenekleri için Audyssey Pro Installer uyumludur.

 

Dolby TrueHD, Dolby Pro Logic IIz, DTS-HD Ana Ses, DTS Neo:X, Audyssey DSX

 ses bölümü, Dolby TrueHD ve DTS-HD Master Audio kayıpsız kod çözücüler de dahil olmak üzere çok çeşitli kod çözücülerin yanı sıra genişletilmiş bir surround ses deneyimi için seçenekler sunan ek gelişmiş DSP işlemcileri içerir:

Dolby Pro Logic IIz, ön yükseklik kanallarını türetir ve SR6009, güçlendirilmiş ön yükseklik hoparlörleri veya preamp çıkışları aracılığıyla harici bir güç amplifikatörü seçeneği sunar.

DTS Neo:X, dahili veya harici olarak çalışan hoparlör seçeneğiyle ön yükseklik veya ön geniş kanallar elde eder.

Audyssey DSX, dahili veya harici olarak güç verilen hoparlör seçenekleriyle önden yükseklik veya önden geniş kanallar elde eder.

Gelişmiş HDAM Ayrık Tampon Amplifikatör Modülleri

SR6009, geleneksel op-amp entegre devreleri yerine, kompakt bir alt kart üzerinde eşleşen hassas ayrı seçilmiş devre öğelerinden oluşan en son HDAM (Hiper Dinamik Amplifikatör Modülü) bileşenlerimize sahiptir. Bu gelişmiş HDAM modülleri, kristal netliğinde tiz ayrıntılar için ultra geniş bant yanıtı (100 kHz, -3 dB) ile birlikte önceki HDAM sürümlerine göre tam 10 dB'lik bir sinyal-gürültü iyileştirmesi sağlar.

Çift Subwoofer Çıkışı

Tek bir subwoofer kurulumuyla, oda akustiği ve subwoofer'ın konumu optimum derin bas yanıtı vermeyebilir. Bunun yerine, oda rezonansları nedeniyle, oda etkileşimi nedeniyle derin bas kalitesi eşit olmayabilir. SR6009, çift subwoofer çıkışı ile donatılmıştır, böylece daha pürüzsüz ve daha doğru derin bas tepkisinin keyfini çıkarmak için iki subwoofer bağlayabilir ve bunları odanın farklı bölümlerine yerleştirebilirsiniz.

 Renk Kodlu 4 Yollu Hoparlör Terminalleri

Yüksek kaliteli hoparlör terminalleri, çeşitli kablo sonlandırma türlerini işlemek için çok yollu konektörlere sahiptir ve ilk seferde doğru bağlantı için hepsi renk kodludur. Sorunsuz hızlı ve doğru bağlantı sağlamak için renk kodlu hoparlör etiketleri de dahildir.

 Kullanımı Kolay Hızlı Seçim İşlevleri

Ön panelde favori kaynaklarınızı hızlı bir şekilde seçmenize izin veren 4 Hızlı Seçim işlev düğmesi vardır ve SR6009 her kaynak için tercih ettiğiniz ses ayarlarını hatırlayacaktır. Ergonomik uzaktan kumanda üzerinde ayrıca 4 Hızlı Seçim işlev düğmesi vardır.

 Çoklu Oda Keyfi

2 amfi kanalına ikinci bir çift hoparlör bağlayarak çok odalı dinlemenin keyfini çıkarabilir ve ana odada 5.1 kanal surround kaynağı çalarken diğerleri başka bir odada farklı bir kaynağın keyfini çıkarabilir. Çift HDMI çıkışı ayrıca 1 ana odada ve diğeri ikinci odada olmak üzere 2 farklı video kaynağı sağlar.

 Daha fazla çoklu oda seçeneği için, ayrı bir stereo güç amplifikatörüne ve hoparlörlere bağlantı için stereo değişken seviyeli ikinci bölge preamp çıkışları vardır.

Kızılötesi Giriş ve Çıkış; RS-232C Seri Bağlantı Noktası; 12 Volt Tetik

SR6009, diğer bileşenlerle uyumluluk için IR (kızılötesi) uzaktan kumanda giriş ve çıkış bağlantı noktalarının yanı sıra SR6009'u Control4 gibi otomatik bir kontrol sistemine bağlamanızı sağlayan bir RS-232C seri bağlantı noktasına sahiptir. 12V tetik çıkışı, motorlu açılır projeksiyon perdesi, motorlu perdeler veya diğer uyumlu bileşenler gibi harici bir uzaktan kumanda edilebilir cihaza bağlanmanızı sağlar.

 

Teknik özellikler

AV Alıcı Hoparlör Kanalları: 7.2 Kanal

Frekans tepkisi:20Hz - 20kHz

RMS Gücü: 110 Watt

Kanal Başına Watt RMS (6 Ω): 150 - 185 Watt

Kanal Başına Watt RMS (8 Ω): 110 Watt

Uygulama Uzaktan Kumandası: Evet

Bluetooth® Kablosuz Teknolojisi: Evet

Ekran Görüntüsü: Evet

HDMI Bekleme Geçişi: Evet

iPod/iPhone için USB bağlantı noktası: Evet

Oda Kalibrasyonu ve Hoparlör Optimizasyonu: Evet

FM: Evet

AM: Evet

Çok Odalı Ses-Görüntü

Güçlü Çok Odalı Ses Çıkışı: Evet

Girişler ve çıkışlar

Subwoofer Çıkışları: 2

HDMI Girişleri: 8

HDMI Monitör Çıkışları: 2

Optik Dijital Girişler: 2

Koaksiyel Dijital Girişler: 2

Kompozit Video Girişi: 4

Kompozit Video Çıkışı: 1

Bileşen Video Girişleri: 2

Bileşen Video Monitör Çıkışları:1

Analog Girişler: 6

USB A Bağlantı Noktaları: 1

LAN: Evet

Çok Kanallı Preamp Çıkışı: Evet

Çok Kanallı Analog Giriş: Evet

Ürün Boyutu (Y×G×D): 161×440×389 mm

Ürün ağırlığı: 11,4 kilo

Bir değerlendirme yazın

Marantz SR6009

Marantz SR6009