WhatsApp Destek Hattı
Usher R-1.5 Genişlet
Usher R-1.5
  • Usher R-1.5
  • Usher R-1.5 inside
  • Usher Power Transformer
  • Usher R-1.5
  • Usher R-1.5
  • Usher R-1.5
  • Usher R-1.5
  • Usher R-1.5

SATILDI

Usher R-1.5

USHERUSHER

CA4566

Kullanılmış

  

     

Opsiyonel WBT Reference terminaller takılıdır (BE-10 ile aynıdır), ilaveten opsiyonel arka taşıma kulpları takılıdır. Kulp'ların bir tanesinde kullanım izi mevcuttur.

Daha Fazla Detaylar

Usher R-1.5 Power Amplifier

R-1.5 amplifikatörü her türlü hoparlörü çalıştıracak ve sıcak, "tüp benzeri" ses kalitesi üretecek şekilde tasarlanmıştır. 

Zor koşullarda ve sürülmesi zor hoparlörlerde güçlü, derin, sıcak, sıkı, temiz, hızlı ve çok uyumlu bas üretir. Sadece üretmekle kalmaz çok sıkı biçimde kontrol eder.

Sesin aromasını bozmadan her seviyede çalmaya devam edecektir. Sesi açtıkça (hiçbir detay bozulmadan) her şey daha da büyüyecektir.  Yüksek ses seviyelerinde kontrollü dinamikler ve daha önce hiç olmadığı gibi kararlı baslar.

Usher'in yüksek kaliteli üretim konusundaki itibarını güçlendiren, metal film rezistansları ve film kapasitörleri de dahil olmak üzere birinci sınıf parçalarla üretilmiştir.

usher-reference-1-5 (1).jpg

Motorola tarafından tasarlanan yüksek güçlü bipolar transistörler, gelişmiş güç ve akım gereksinimlerini karşılayabilir. Ve devasa AC güç transformatörü, en saf ses için yüksek kapasitif bir filtreleme sistemiyle çalışır.

Diğer özellikler arasında Burrow-Brown OPA2134P Sound Plus Serisi op amp'ler, mono blok çalışması için köprüleme anahtarı, hem banana fişleri hem de spade'ları kabul eden terminaller, isteğe bağlı dengeli girişler ve ön ve arka paneldeki büyük tutacaklar yer alır.

Usher R-1.5 stereo amplifikatörü bir tank gibi yapılmıştır. Faydalı endüstriyel tasarımı, ses gurusu Nelson Pass tarafından tasarlanan Threshold 300 Stasis ile neredeyse aynıdır.

 usher-r-1-5 (10).jpg

Opsiyonel WBT Reference terminaller takılıdır (BE-10 ile aynıdır)

Not:

1972'de Usher Audio'nun sahibi ve baş mühendisi Lien-Shui Tsai, patentinin süresi dolmuş olan e300 Stasis amplifikatörünün bir kopyası olarak ilk Usher R-1.5 amplifikatörünü üretti ve tasarımcısı saygıdeğer Nelson Pass, başkalarının bunu kullanmasını memnuniyetle karşıladı. Eğlenceli bir proje olarak başladı, ancak kısa sürede müşteriler arasında popüler oldu ve sonunda Tayvan'daki birçok ses meraklısı bu olağanüstü amplifikatörün gururlu sahipleri haline geldi.

 usher-reference-1-5 (2).jpg

 Teknik özellikler

8 Ohm: 150W(ch)

4 Ohm: 260W(ch)

Sönümleme faktörü: >175 (tek uçlu)

Çevre: >40V / uS

Güç kaynağı (4 Ohm): >16A

Geçici güç kaynağı: >75A

S/N oranı: 100 dB

Frekansı (20Hz-20kHz): - 0,25dB

(20Hz-100kHz): - 3dB

Ağırlık: 37 kg

Boyut (gxdxy): 48 cm x 48 cm x 22,5 cm

Bir değerlendirme yazın

Usher R-1.5

Usher R-1.5