WhatsApp Destek Hattı
Audio Analogue Maestro CD 24/192 Referans CD Player Genişlet
Audio Analogue Maestro CD 24/192 Referans CD Player
  • Audio Analogue Maestro CD 24/192 Referans CD Player
  • Audio Analogue Maestro CD 24/192 Referans CD Player
  • Audio Analogue Maestro Remote control
  • Audio Analogue Maestro CD 24/192 Referans CD Player
  • Audio Analogue Maestro CD 24/192 Referans CD Player
  • Audio Analogue Maestro CD 24/192 Referans CD Player
  • Audio Analogue Maestro CD 24/192 rear
  • Audio Analogue Maestro CD 24/192 Referans CD Player

SATILDI

Audio Analogue Maestro CD 24/192 Referans CD Player ( rev 2 )

Audio AnalogueAudio Analogue

CA1745

Kullanılmış

Master CD 192/24 REV2.0, ileri düzey kullanıcıların taleplerini karşılayabilecek nitelikte, ödün vermeyen ve sunduğu özelliklerle sirkülasyon çözümleri sunar. CD çalar yüksek performanslı devreler, 192kHz / 24 bit D / A dönüşüm sistemi, fonksiyon tabanlı ve kanal tabanlı devreler, PC ve ev otomasyon sistemleri bağlantısı, yüksek kontrastlı VFD ekran, maksimum ses şeffaflığı için optimize edilmiş çıkış ile oluşturulmuştur. 

Audio Analogue Maestro CD 192/24 high end CD çalıcı Rev 2.0 versiyonuyla yüksek kaliteli CD çalıcılar konusundaki çıtasını bir kez daha yükseltti.
Tüm devre planları iki yıl süren bir gözden geçirme ve optimizasyon sürecinden sonra yeniden çizildi. Gerek analog gerekse dijital devreler ve devre elemanları günümüzün en yüksek kaliteli ve düşük toleranslı seçenekleri ile yükseltildi. Bu yeniden tasarım ve optimizasyon sürecinde modelin ilk gününden beri derlenen kullanıcı ve servis geri besleme bilgileri ana hareket noktası oldu. Sonuç olarak ortaya zaten oldukça başarılı olan bir tasarımın en rafine hali çıktı.
Besleme devresinde bu kez kontrol devreleri için standart sarımlı bir minyatür trafo tercih edilirken, analog sinyalin dolaştığı bölümler için referans kalite bir toroidal trafo kullanıldı. Bu trafoların ardından konumlanan tam onbir ayrı besleme regülasyon bölümü tüm ayrışık devreler arasında tam bir elektriksel izolasyon sağlıyor. Böylelikle hassas analog devrelerin gürültücü dijital ve yüksek frekans yayan devreler tarafından gürültüye boğulması bütünüyle önlendi.
Devrelerde kullanılan tüm parçalar mümkün ve gerekli olan her yerde askeri spesifikasyondaki pahalı parçalar ile değiştirildi. Ultra düşük toleranslı dirençler, metal film çift katmanlı kapasitörler, ultra hızlı diyotlar ve benzeri parçaların seçilmesindeki amaç pasif elemanlardan kaynaklanabilecek her tür distorsiyonun en aza indirilmesi idi. Bu konuda da Maestro 192/24 ölçü teşkil edecek kadar başarılı oldu.
Rev 2.0 versiyonunda kullanılan yeni ve yüksek kaliteli floresan ekran tüm cihaz bilgilerinin uzak noktalardan bile rahatça okunmasını sağlayan bir yükseltme oldu. Ses uygulamaları için özel olarak üretilen bu ekran geleneksel floresan ekranlardan farklı olarak kesinlikle seste parazit ve gürültüye neden olmayan pahalı bir elemandır.
Çıkış bölümünde kullanılan yarı iletkenler yıllar süren dinleme testleri sonucunda mümkün olan en yüksek müzikaliteyi sunan son jenerasyon elemanlar ile güncellendi. Sinyal yolları yaklaşık yüzde otuz oranında kısaltılarak ses kalitesi daha da duru bir hale kavuşturuldu.
Gözden geçirilen ve iyileştirilen çıkış devre tasarımı her türlü pre ve entegre ampliyi rahatlıkla en üst dinamik seviyelerine kadar sürebilecek biçimde güçlendirildi.
Piyasada teknik olarak yüksek standartlarda pek çok CD çalıcı var. Piyasada yüksek kalite standartları ile üretilmiş CD çalıcılar var. Piyasa birkaç tane müzikal bir sese sahip CD çalıcı var. Piyasada az sayıda zarif biçimde tasarlanmış ve üretilmiş CD çalıcı var. Piyasada bunların hepsine sahip çok çok az sayıda CD çalıcı var. Tüm bunları Maestro 192/24 kadar başarıyla ve bu fiyata sunan başka bir cihaz var mı onu bilemiyoruz.

Açıklama CAN HIFI sitesinden alınmıştır

Metal uzaktan kumanda

İlanda kullanılan fotoğraflar cihazın kendi güncel fotoğraflarıdır, alıntı değildir.

Bir değerlendirme yazın

Audio Analogue Maestro CD 24/192 Referans CD Player ( rev 2 )

Audio Analogue Maestro CD 24/192 Referans CD Player ( rev 2 )