WhatsApp Destek Hattı
Apogee DUET Genişlet
Apogee DUET
  • Apogee DUET
  • Apogee DUET
  • Apogee DUET
  • Apogee DUET
  • Apogee DUET
  • Apogee DUET

SATILDI

Apogee DUET

ApogeeApogee

CA2296

Kullanılmış

 Teknik ve kozmetik olarak en küçük kusuru yoktur,

beraberinde göndereceğimiz The Apple Thunderbolt to FireWire Adapter ile tüm Mac PC'ler ile birlikte uyumlu kullanabilirsiniz.

mağazamızda dinleyebilirsiniz. 

 

 

İlanda kullanılan fotoğraflar ürünün kendi güncel fotoğraflarıdır, alıntı değildir.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Duet 

Mac için yüksek kaliteli, 2-Giriş / 2-çıkış, Firewire ses arabirimi

Duet, Apogee’yi dünyaca ünlü olmasını sağlayan, endüstri standardı haline gelmiş ses kalitesine sahip, taşınabilir FireWire ses kartıdır. Duet, özelliklerinin tümünün doğrudan kontrolünü sağlayan Apple’ın Logic Pro, SoundtrackPro ve GarageBand yazılımları ile profesyonel sonuçlar almanızı son derece kolaylaştıracaktır. 

Duet ile gitarınızı, klavyelerinizi ve mikrofonlarınızı bağlayıp müziğinizi kaydedebilir veya sadece Duet’in inanılmaz ses kalitesi ile favori parçalarınızın iTunes’dan ne denli daha güzel duyulduğunu tecrübe edebilirsiniz. FireWire ile beslenebilmesi ve küçük boyutları sayesinde Duet’i müziğinizin sizi götürdüğü her yere taşıyabilirsiniz.

Duet ile neler yapabilirsiniz:

Şarkı söyleyin
Duet’in üzerinde her biri 75 dB kazanç sağlayan iki yüksek kaliteli, 48V phantom power’a sahip mikrofon preamfisi bulunmaktadır. Duet ile vokal kayıtlarınızı yaparken aynı anda gitarınızı veya klavyenizi ister mono ister stereo olarak kayıt edebilirsiniz.

Çalın
Duet’in iki adet ¼” yüksek empedans girişleri iki enstrümanı aynı anda kayıt etmek için idealdir: Gitar ve bas, bas ve klavye, gitar ve gitar vb. Tek yapmanız gereken enstrümanlarınızı Duet’in “breakout” kablosunda belirtilmiş olan jacklara takmak ve favori Core Audio uyumlu yazılımınızı çalıştırmaktır.

Dinleyin
İster ¼” çıkışlardan aktif hoparlörleriniz ile, ister kulaklık çıkışı ile olsun Duet size Apogee’nin dünyaca ünlü inanılmaz ses kalitesini sunacaktır. Duet’in çok fonksiyonlu seviye kontrol pot’u ile hoparlörleriniz ve kulaklık çıkışı arasında kolaylıkla geçiş yapabilir, seviye ayarı, mute ve playback kontrolü sağlayabilirsiniz. Duet’in stüdyo referans kalitesindeki sound’u ve güçlü kontrol özellikleri müzik yaratmak için veya en basitinden inanılmaz bir iTunes müzik dinletisi tecrübesi için ideal seçim haline getirmektedir.

Kayıt ve Podcast
Benzersiz ses kalitesi ve güçlü kontrol özellikleri yanında Duet kayıt için inanılmaz kolaylıklar sağlamaktadır. Yanlızca Mac için tasarlanmış kullanıcı arabirimi ve  Apple OS X’in GarageBand, Logic ve Soundtrack Pro ile olan entegrasyonu ile Duet, kayıt teknolojsini kolay ve çekici hale getirerek kullanıcısının yalnızca müzik yapmaya odaklanmasını sağlar. Benzersiz GarageBand entegrasyonu ile yüksek kaliteli Podcast’ler yapmak son derece kolay hale gelmiştir.

Duet’e hükmetmek: Maestro ile kontrolü ele alın
Duet, kontrol fonksiyonlarının doğrudan LogicPro, GarageBand ve Soundtrack Pro içine entegre edilmiş ilk stereo ses kartıdır... Peki ya Duet’i başka yazılımlar ile kullanmak isterseniz? İşte karşınızda Maestro yazılımı; Maestro ile Duet’in tüm fonksiyonlarını ve ayarlarını kontrol edebilir ve herhangi bir Core Audio uyumlu yazılım ile kullanabilirsiniz. Duet’in tüm yapabildikleri ve fazlası Maestro tarafından kontrol edilebilir.

Maestro.Logo.jpg

Ek olarak Maestro yazılımı seviye ayarı, pan ayarı ve “song position” kontrolleri gibi MIDI fonksiyonlarını Duet’in controller pot’una atayabilmenize imkan verir. Controller pot’u bir tıklama ile kulaklık ve hoparlörlerinizi mute etmesini sağlayacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Duet ile hangi yazılımı kullanıyor olursanız olun maestro sizde gerekli kontrolü sağlayacaktır.

Maestro ayarları, kontrolleri ve fonksiyonları: 

Giriş kaynak seçimi

Giriş seviye kontrolü

Giriş kaynak gruplama

Çıkış seviyesi ve tipi

Çıkış “Mute”

Mic/Enstrüman kazanç modu

Meter display ataması

“Over hold” parametreleri

Atanabilir MIDI kontrolleri

Düşük latency monitoring

Break out: Duet’in giriş ve çıkış balantı kabloları

Duet ile birlikte gelen I/O break out kablosu mikrofon, enstrüman ve hoparlörlerinizi bağlamanızı son derece kolaylaştırır. Tüm yüksek kaliteli konektörler ilgili oldukları fonksiyonu açıkça gösteren ikonlar ile işaretlenmiştir. Hoparlör bağlantıları ise mor renkli bir çizgi ile belirtilmiştir.

Bağlantıların ayrılmış olması giriş ve çıkışlarınızı istediğiniz gibi gruplamanızı sağlar. Breakout kablosu aynı zamanda Duet’in boyutlarını küçük tutmamızı sağlayarak masa üstünde veya yolda çok daha az yer kaplamasını sağlamaktadır.

Çok foksiyonlu kontroller pot

Maestro yazılımı ve iki adet çok amaçlı pot’u ile Ensemble ilk olarak ileri seviyede yazılım kontrolünü kullanıcılara sundu. Duet ise bu pot özelliklerini bir adım ileriye götürmektedir. Maestro ile birlikte, atanabilir MIDI özellikleri ve ayarlanabilir “mute” opsiyonları ile kayıt ve playback’i son derece kolaylaştıran Duet’in kontrol pot’u tüm giriş çıkış fonksiyonlarınızı tek başına düzenleyen bir araçtır.

Seviyeler: Giriş ve Çıkış LED metreler

Bu kadar küçük bir cihazdan beklenmez ama Duet’te mevcut: Giriş ve çıkış LED-metreler. Maestrodaki basit bir ayar ile Duet mikrofon / line giriş seviyelerinizi ve kulaklık ile aktif hoparlörlere çıkış seviyelerini monitör etmenizi sağlar.

Bus powered FireWire ile Duet’i heryere yanınızda götürebilirsiniz.

Duet Apogee ailesinin FireWire üzerinden beslenen ilk üyesidir. Bunun anlamı ise Duet’in bilgisayardan beslendiği yani harici bir elektrik girişine ihtiyacı olmadığıdır. Böylelikle Duet ve bir notebook bilgisayar ve bir iki küçük alet ile ilham gelen her yerde mükemmel kayıtlar yapabilirsiniz.

EK ÖZELLİKLER : 

Giriş ve çıkış seviyelerini göstermek üzere Multi-segment LED'ler

Logic Pro, Garage Band ve Soundtrack Pro içinden doğrudan kontrol

Tüm Core Audio uygulamaları ile uyumlu

Düşük latency monitoring için Maestro yazılımı

Keyifli alışverişler dileriz

Bir değerlendirme yazın

Apogee DUET

Apogee DUET