WhatsApp Destek Hattı
Arcam airDAC Genişlet
Arcam airDAC
  • Arcam airDAC
  • Arcam airDAC
  • Arcam airDAC
  • Arcam airDAC
  • Arcam airDAC
  • Arcam airDAC

SATILDI

Arcam airDAC

ARCAM ARCAM

CA1710

Kullanılmış

TÜRK LİRASI0 TL
EURO0 €
DOLAR0 $
POUND0 £

arcam_airdac_dac_arcam_camarossaudio_air

AirDAC'ın WiFi'si 802.11 b / g / n ile uyumludur, ancak ağınızdaki en güvenilir sonuçlar için kablolu bir Ethernet (RJ45) konektörüne de sahiptir. Mikro-görüntü etkilerini azaltan ve kaymaz lastik tabanı olan zarif bir alüminyum muhafazaya sahiptir.

UPnP

Çok isabetli bir olaydan sonra, UPnP (Evrensel Tak ve Çalıştır) artık uzman olmayanların kurulumu ve kullanımı için güvenilir ve kolaydır, bu yüzden bunu akış seçenekleri yelpazemize ekledik.

Ayrıca, veri depolama maliyeti son yıllarda büyük ölçüde düştü ve bu kitle-depolama cihazlarının güvenilirliği, müzik severlerin şaşırtıcı hız ve kolaylık ile sık sık büyük müzik koleksiyonlarına erişmelerine ve gezinmelerine olanak tanıdı.

En son iPhone / iPad uygulaması - Songbook - Apple App Store'dan ÜCRETSİZ indirilebilen ve airDAC'ınızla birlikte kullanılabilen bir UPnP müzik çalardır. Android kullanıcıları, PlugPlayer ve Bubble gibi bir dizi UPnP müzik çaları kullanabilir.

UPnP, çözünürlükte 24 bit / 96kHz'e kadar kayıpsız dosyaları oynatma imkanı sunar (şu anda AirPlay 16 bit / 48kHz'e kadar Apple Lossless dosyalarını oynatmakla sınırlıdır). Bunlar UPnP aracılığıyla bilgisayarınızdan, NAS sürücüsünden veya Müzik Sunucusundan airDAC'a aktarılabilir.

Buna ek olarak, iOS7 çalıştıran iDevices ile AirPlay'i, Spotify ve Qobuz gibi müzik akışı servislerinin yanı sıra vTuner ve TuneIn Radio gibi İnternet radyo servislerinden Hi-Fi sisteminize müzik göndermek için kullanabilirsiniz .

AirDAC, UPnP cihazınızdan, iPhone® / iPad® veya iTunes® çalıştıran bilgisayardan en sevdiğiniz müziğin keyfini çıkarmanın en kolay yollarından biridir ve Arcam'ın kaliteli sesini yepyeni bir müziksever nesline getirir.

Teknik ve kozmetik olarak en küçük kusuru yoktur,

%100 orijinaldir, 

mağazamızda dinleyebilirsiniz.

Keyifli alışverişler dileriz
​​​​​​​​​​​​​​​​​

Bir değerlendirme yazın