WhatsApp Destek Hattı
Chord Electronics QBD76 DAC Genişlet
Chord Electronics QBD76 DAC
  • Chord Electronics QBD76 DAC
  • Chord Electronics QBD76 DAC
  • Chord Electronics QBD76 DAC Bluetooth
  • Chord Electronics QBD76 DAC
  • Chord Electronics QBD76 DAC

SATILDI

Chord Electronics QBD76 DAC

Chord ElectronicsChord Electronics

CA4476

Kullanılmış

   

Teknik ve kozmetik olarak en küçük kusuru yoktur, tekil kullanıcı tarafından kısa süre özenle kullanılmıştır, tamamen orijinaldir,

Daha Fazla Detaylar

      

Chord QBD76 Bluetooth DAC

qbd76-bluetooth-dac.jpg

Dijital girişten DAC çıkışlarına kadar QBD76, şimdi 1,25 milyon kapı ile en yeni nesil alan programlanabilir kapı dizisi cihazları (FPGA) kullanılarak tasarlanmıştır. FPGA, SPDIF girişlerinin, tüm dijital SPDIF kod çözme, dijital PLL, RAM arabellek denetleyicisi, WTA filtreleme ve 5. nesil darbe dizisi DAC'nin anahtarlanmasını yönetir. Tüm bu fonksiyonel bloklar, maksimum performans için kapı seviyesinde tasarlanmıştır.

Güncellenmiş bir WTA algoritması ile tasarlanan  QBD76, 120 dB'den daha büyük bir sinyal-gürültü oranı, 122 dB'lik dinamik bir aralık ve dikkat çekici bir şekilde, 3pS'den daha az saat titreşim döngüsü elde eder! QBD76, şaşırtıcı bir çözme gücüne sahiptir. Bu, zamanlama, görüntüleme, ses sahnesi derinliği, perde reprodüksiyonu ve bas tanımında önemli gelişmeler sağlar.

Bir mikro denetleyici devresi aracılığıyla bir ekran ve kontrol eklenmesiyle kullanılabilirlik iyileştirilmiştir. Giriş seçimi, faz ve RAM arabellek ayarlarının tümü üst paneldeki üç düğme kullanılarak değiştirilebilir. Yapılandırma, büyütülmüş ekran aracılığıyla açıkça görülebilir. İki koaksiyel, iki AES, iki optik, bir USB ve bir Bluetooth A2DP girişi vardır.

QBD76, Pulse Array DAC'de, özellikle gürültü şekillendirici mimarisinde son teknoloji iyileştirmelere sahiptir. Gürültüyü azaltmak amacıyla Pulse Array'in bu yönünü geliştirmek için önemli çalışmalar yapılmıştır. Diğer iyileştirmelerin yanı sıra, 5. nesil Darbe Dizisi artık 8. dereceden gürültü şekillendirmeye (bilinen herhangi bir DAC'nin en yüksek gürültü şekillendirme derecesi) ve 2608 kez aşırı örnekleme ve dijital filtrelemeye sahiptir. Son derece hassas bir 115MHz saat kullanılarak yeni bir dijital PLL geliştirildi. Veriyle ilgili titreşim kaynaktan tamamen kaldırılır ve geriye kalan tek şey döngüden döngüye 3pS'den daha düşük rastgele ana saat titreşimidir.

 

Teknik özellikler

Harmonik Distorsiyon: < -103 dB (1kHz, 24-Bit @ 44.1KHz Örnekleme Frekansında ) Sinyal / gürültü oranı: >120 dB

Kanal Ayırımı: >125 dB @ 1KHz

Dinamik Aralık: 122 dB

Seçilebilen dijital girişler:

2 x 75 ohm SP/DIF BNC koaksiyal

2 x AES Balanced XLR giriş

2 x Plastic fibre optic ( TOSlink )

1 x USB ( B tipi )

1 x A2DP Stereo Odyo destekli Bluetooth

Analog Çıkışlar: 2 X RCA Phono

2 X BALANCED XLR

Çıkış empedansı: 75 ohm (kısa devre korumalı)

Ölçüler: 338 x 60 x 145mm (E x Y x D)

Ağırlık: 7 Kg

Bir değerlendirme yazın