WhatsApp Destek Hattı
cocktailAudio X10 Genişlet
cocktailAudio X10
  • cocktailAudio X10
  • cocktailAudio X10
  • cocktailAudio X10
  • cocktailAudio X10
  • cocktailAudio X10

cocktailAudio X10

COCKTAILAUDIO COCKTAILAUDIO

CA2102

Kullanılmış

                 

Daha Fazla Detaylar

TÜRK LİRASI3 387 TL
EURO350 €
DOLAR419 $
POUND304 £

Teknik ve kozmetik olarak en küçük kusuru yoktur,

%100 orijinaldir, 

orijinal uzaktan kumandası ve güç ünitesi ile birlikte gönderilecektir,

hard diskin büyük bölümü doludur, dilerseniz silebilirsiniz,

mağazamızda dinleyebilirsiniz.

X10

Devrim niteliğinde HD HiFi Ses Sistemi, CD depolama, Müzik Akışı, Müzik Sunucusu ve Gelişmiş İnternet Radyosu

X10, CD depolama, Müzik Streamer, Müzik Sunucusu ve gelişmiş İnternet Radyosu ile mükemmel ve mükemmel bir HD HiFi Ses Sistemidir. Temelde normal ses CD Çalar gibi görünüyor. Tabii ki, ses CD'sini doğrudan normal CD Çalar gibi çalabilir. Ancak, veritabanı işlevli HiFi CD depolama, müzik yayını, İnternet radyosu, ağ vb. Gibi çeşitli şaşırtıcı işlevlere sahiptir. Tüm CD koleksiyonunuzu X10'un sabit diskine yükleyebilirsiniz ve X10 herhangi birisine anında erişim sağlar koltuğunuzda uzaktan kumanda ile sabit diske yüklenmiş müzik.

HiFi Bileşeninden Daha Fazlası

X10, devrim niteliğinde bir HiFi Bileşenidir. X10, iyi tasarlanmış yüksek kaliteli UI (kullanıcı arayüzü) görüntülemek için 3.5 "tam renkli TFT LCD ile yerleşik yüksek hızlı önden yüklemeli bir CD sürücüsüne sahiptir. Ayrıca, X10, tüm CD koleksiyonunuzu yüklemek için depolama alanı olarak 3.5 inç SATA sabit diskini kullanır. 1 Terabayt veya 2 Terabayt sabit disk Tüm CD koleksiyonunuzu yüklemek için yeterince büyük bir kapasiteye sahip olan X10, içinde yüksek kaliteli bir 60W amplifikatöre sahip, mevcut HiFi sisteminiz veya kendi hoparlörleriniz üzerinden harika ses çıkarabiliyor. seçenek olarak konuşalım, şimdi, ne kadar ilginç fonksiyonlara sahip olduğunu görelim. X10 büyük değil. Oturma odanız için yeterince sevimli ve küçük. Boyutu 18Cm (genişlik) x 14.7Cm (derinlik) x 9.8Cm'dir. yükseklik). Ev sinema sisteminizin yanına veya evinize çok iyi uyuyor. TV'nin altındaki küçük alanlar bunun için uygun olacaktır. Basit tasarımı ve yüksek kalitede bitirme işlemi oturma odanızı daha konforlu hale getirecektir.

X10 büyük değil. Oturma odanız için yeterince sevimli ve küçük. Boyut 18Cm (genişlik) x 14.7Cm (derinlik) x 9.8Cm'dir (yükseklik). Ev sinema sisteminizin yanına veya yanına oldukça iyi uyuyor. Elbette, TV'nin altındaki herhangi bir küçük alan bunun için uygun olacaktır. Basit tasarımı ve yüksek kalitede bitirme işlemi oturma odanızı daha konforlu hale getirecektir.

Tüm CD koleksiyonunuzu X10'a yükleyin

Kaç tane ses CD’niz var? 
500 CD, 1000 CD, 5000 CD veya 10000 CD'niz var mı? 
Bu büyük CD'ler kesinlikle oturma odanızın dağınık görünmesini sağlayacaktır. Tüm CD'lerinizi X10'a yükleyin ve sonra bunları tavan arasında veya garaj gibi yerlerde, değerli oturma odanızdan uzakta tutun. Artık, X10'da kayıtlı tüm değerli müziklerinizi kanepeden uzaktan kumanda ile kaydırabilirsiniz. CD rafta uzun süredir uyuyan birçok güzel müziğinizi yeniden keşfedebilirsiniz.

Kodlama Seçeneği

X10, kodlama için dört seçenek (MP3, FLAC, OGG veya WAV) sağlar. Orijinal CD düzeyinde kaliteli sesin tadını çıkarmak ister misiniz? Ardından, kodlama için WAV seçeneğini seçin. X10 sabit diskin alanından tasarruf etmek ister misiniz? Ve CD'nizi seyahat için MP3 çalarınıza aktarmak ister misiniz. Ardından, MP3 seçeneğini seçin.

CD veritabanı yapmak

Bu CD veritabanını yapmak için yapılan bir işlemdir. Başlık, sanatçı, albüm, yıl ve tür gibi CD bilgilerini girdikten sonra, istediğiniz müziği kolayca arayabileceğiniz CD veritabanınız olacaktır. 

X10 ağa (internete) bağlıysa veya X10'un sabit diskinde FreeDB verileri kuruluysa, CD bilgileri FreeDB tarafından otomatik olarak girilecektir. Aksi halde, çıkmakta olan USB klavyenizle veya X10 ile birlikte verilen uzaktan kumanda ile CD bilgilerini de girebilirsiniz.

Web Sunucusu ve Web Arabirimi işlevi

Web Arayüzü ile albüm kapak resmi ekleyebilir, ID3 etiket bilgisini düzenleyebilir, X10 oynatabilir ve kontrol edebilirsiniz. X10 Müzik DB'de kayıtlı şarkılarla çalma listesi yapabilirsiniz.

Boşluksuz Oynatma fonksiyonu

X10 Boşluksuz çalma işlevini destekler. Örneğin, bir şarkı CD'deki iki parçadan oluşsa bile, X10 yırtık (yüklenen) parçaları herhangi bir boşluk olmadan çalabilir.

X10, X10'un sabit diskine yüklenen müziği nasıl çalar?

Şimdi, X10'unuz CD koleksiyonunuzun tamamını sabit diskinde tutuyor. Müziğinizin herhangi birine anında erişmenizi sağlayacaktır. X10'un uzaktan kumandasıyla, CD'lerinizi X10'a yüklediğinizde girdiğiniz müziklere başlık, sanatçı, albüm, yıl veya türe göre kolayca arama yapabilirsiniz. Uzaktan kumandanın atanan tuşuna basmak ve birkaç alfabe yazmak, X10'un önündeki 3.5 "tam renkli ekranda istediğiniz listeyi görmenizi sağlar.

Eski koleksiyonunuz LP veya kaset! Tavan arasında daha fazla uyumalarını sağlama

LP'leriniz veya kaset kasetiniz var mı? 
Değerli ve harika müziğinizi LP ya da kaset kasetlerinde tutmayınız, artık tavan arasında. Sadece onları X10'a kaydedin. Onları X10'un sabit diskine kaydettikten sonra, onlardan daha çok zevk almaya çalışacağınızdan eminim, çünkü bunlara erişim öncekinden çok daha uygun. Sadece kanepenizdeki uzaktan kumandanın birkaç düğmesine basarak ve düğmelere basarak size harika bir müzik sunacak. Eski bir dostun mahallenize uzaklardan taşındığını hissediyorum.

Ağ Oluşturma, Müzik Akışı ve Müzik Sunucusu

Ağınıza X10'u ethernet (100Base-Tx / 10Base-T) LAN veya WiFi (WiFi isteğe bağlı) üzerinden ekleyebilirsiniz. X / 10'da cocktailAudio X10'dan iPhone / iPad ve Android telefonlar üzerinden dosya çalabilirsiniz. Ve iPhone / iPad veya Android telefon aracılığıyla cocktailAudio X10'da sunucudan (örneğin PC'nizden) dosya çalabilirsiniz.

İnternet Radyosu ve Kayıt

Ne ilginç bir dünya! 
Diğer ülkelerden hiç radyo yayını dinlediniz mi? Deneyin ve çok eğleneceksiniz. X10 ünlü internet radyo istasyonlarına sahiptir. İstasyonlar tür ve ülkeye göre sınıflandırılır. Ayrıca, rahatınız için favori istasyonlarınızı Sık Kullanılanlar klasörüne koyabilirsiniz. Ve iRadio'yu X10'a kolayca yayınlayabilirsiniz. 

Mevcut ses sisteminize eklenebilir

X10, SPDIF (Optik çıkış), Hat (AUX) giriş, Hat çıkışı ve hoparlör konektörleri sağlar. Ev sinema sisteminizin yükselticisinin optik girişi ve Line girişi (AUX girişi) olduğuna inanıyorum. Sadece X10'u mevcut amplifikatörünüze optik ses kablosu veya Hat kablosu ile bağlayın. Ardından, mevcut ses sisteminizden mükemmel sesin keyfini çıkarabilirsiniz. Bu durumda, X10 sadece ses kaynağı olarak oynatılır.

HD FLAC / HD WAV ve çeşitli ses kodeğini destekleyin

X10, HD (yüksek tanımlı) FLAC (24bit / 192Khz) ve WAV (24bit / 192Khz) destekler. Ve Apple Kayıpsız Ses Kodek (ALAC), AIFF, AIF, M4A, MP3, WMA, AAC, OGG, PCM, PLS, M3U, vb. Gibi çeşitli ses kodeklerini ve formatlarını destekler

Her ses çıkışı seçeneği için HD Ses çıkışı

X10'un USB Ana Bilgisayar Bağlantı Noktası

USB ana bilgisayar bağlantı noktası X10 ile ne yapabilirsiniz? 
Günümüzde, memory stick ve MP3P gibi USB taşınabilir cihazlar çok popülerdir. Bence bunlar hayatımız için gerekli araçlardır. X10 bu cihazlarla iyi çalışıyor. USB bellek çubuğunuzda güzel bir dans müziği varsa, sadece X10'un USB ana bilgisayar bağlantı noktasına takın, ardından dans müziğinin dans etmek ve hava gitarını çalmak için yeterince yüksek bir seviyede dinleyebilirsiniz. Seyahat sırasında, bazı müzikler size daha fazla eğlence verir. Evinizi seyahat etmek için terketmeniz gerektiğinde, MP3P'nizi X10'a takın ve en sevdiğiniz müzikleri X10'dan MP3P'nize kopyalayın.

X10, 3.5 inç SATA sabit disk için depolama

X10, depolanması için 3,5 inç SATA sabit disk kullanıyor. X10, 2 adete kadar Tera Bytes 3.5 inç SATA sabit disk ile test edildi ve doğrulandı. Şu anda 2TB pazardaki en büyük 3.5 "sabit disktir.


İlanda kullanılan fotoğraflar cihazın kendi güncel fotoğraflarıdır, alıntı değildir.

Keyifli alışverişler dileriz

Bir değerlendirme yazın