WhatsApp Destek Hattı
Hegel HD20 DAC Genişlet
Hegel HD20 DAC
  • Hegel HD20 DAC
  • Hegel HD20 DAC
  • Hegel HD20 DAC
  • Hegel HD20 DAC
  • Hegel HD20 DAC
  • Hegel HD20 DAC

SATILDI

Hegel HD20 DAC

HEGELHEGEL

CA2130

Kullanılmış

HD20, küçük kardeşlerine kıyasla hem ses kalitesi ve hem de işlev çeşitliliği yönünden önemli iyileşmeler sağlıyor. HD20’de USB girişlerin dışında koaksiyal ve optik girişler de mevcut ve ayrıca Hegel’in diğer cihazlarını da kontrol edebilen bir uzaktan kumandası var.

Hegel’in DAC üniteleriyle ilgili en öne çıkan nokta standard bilgisayarlardan veya iPod tarzı cihazlardan çok yüksek kalitede ses performansı sağlayabilmesi. Günümüzün standard bilgisayarlarıyla ilgili en önemli problem dijital bilgiyi eşitsiz aralıklarla yolluyor olması. Bu da “jitter” diye adlandırılan hatayı oluşturuyor, sesteki dinamik ve detaylar azalıyor. Hegel’in DAC üniteleri, bu gelen bilgileri depolayıp ardından da doğru aralıklara bölen teknolojiye sahip. Böylelikle bilgisayar ve bağlantı kablosu kalitesinin sese olumsuz etkileri en aza indirgenmiş oluyor.

HD20’de Hegel’in geliştirmiş olduğu yeni empedans eşleştirme teknolojisi mevcut. Bunun sayesinde RCA konektörlü normal dijital kabloların mükemmel olmaktan çok uzak empedans değerlerine ayak uydurmak mümkün olabiliyor. Böylece jitter’i biraz daha düşürmek ve çözünürlükte artış sağlamak mümkün olabiliyor.

Uzaktan kumandasıyla, farklı girişleri seçmek, göstergenin ışık seviyesini düşürmek ve volüm ayarı yapmak mümkün. HD20’de, bir high-end güç amplisini rahatlıkla doğrudan sürebilecek yüksek performanslı bir dijital preampli devresi de mevcut.

HD20‘nin diğer bir sıra dışı özelliği de, USB bağlantısı vasıtasıyla bilgisayarlara kumanda gönderebilmesi. “Play list"inizi dinlerken HD20'nin uzaktan kumandasıyla bir sonraki veya önceki parçaya atlayabilir, start/pause gibi işlevleri yerine getirebilirsiniz. Bunun için herhangi bir yazılım yüklemek gerekli değil ve tüm PC / MAC bilgisayarlarda muhtelif medya çalıcılarla sorunsuz çalışabiliyor. Aynı zamanda Spotify veya Rhapsody türünden “streaming” programlarıyla da sorunsuz çalışıyor.

HD20 ünitenin yüksek çözünürlüklü 24 bit / 192 kHz DAC devresi var ve koaksiyal veya optik girişleri kullanıldığında 192 kHz çözünürlükte çalabiliyor. USB girişinden ise 24 bit / 96 kHz yüksek çözünürlüklü audio dosyalar çalmak mümkün.

HD20‘nin hiçbir harici sürücüye ihtiyacı yok, tüm PC ve MAC bilgisayarlarda otomatik olarak çalışıyor.

Teknik ve kozmetik olarak en küçük kusuru yoktur,

%100 orijinaldir,

orijinal uzaktan kumandası ve güç kablosu ile birlikte gönderilecektir,

mağazamızda dinleyebilirsiniz.

Keyifli alışverişler dileriz

Bir değerlendirme yazın

Hegel HD20 DAC

Hegel HD20 DAC