WhatsApp Destek Hattı
Naim Audio UnitiLite All-in-One Audio Player Genişlet
Naim Audio UnitiLite All-in-One Audio Player
 • Naim Audio UnitiLite All-in-One Audio Player
 • Naim Audio UnitiLite All-in-One Audio Player
 • Naim Audio UnitiLite All-in-One Audio Player
 • Naim Audio UnitiLite All-in-One Audio Player
 • Naim Audio UnitiLite All-in-One Audio Player
 • Naim Audio UnitiLite All-in-One Audio Player
 • Naim Audio UnitiLite All-in-One Audio Player
 • Naim Audio UnitiLite All-in-One Audio Player
 • Naim Audio UnitiLite All-in-One Audio Player
 • Naim Audio UnitiLite All-in-One Audio Player
 • Naim Audio UnitiLite All-in-One Audio Player

SATILDI

Naim Audio UnitiLite All-in-One Audio Player

Naim AudioNaim Audio

CA991

Yeni

Resmi (Distribütör-extreme audio) garantili,

sıfır, kapalı kutu, adınıza faturalı.

KREDİ KARTINA (Vade farksız) 9 taksit

TAKAS : EVET

Shipping (Fedex) is done worldwide. Please ask shipping costs. 

Daha Fazla Detaylar

UnitiLite

Uniti - Lite, Naim`in, dünyanın her tarafından dergiler ve yorumcular tarafından çok beğenilen ve birçok ödül kazanmış üst seviye tümleşik ürünü Uniti serisinin yeni modelidir.

Bir gövde içerisinde aynı anda, stereo ampli - cd player - DAC - stream/network player - usb player - ipod dock - kulaklık amplisi olarak çalışır.

Amplifikatör bölümü Naim`in fiyat/performans oranı çok iyi olan, Naim amplilerinin analog ses devreleri temel alarak geliştirilmiştir.

CD Player bölümü, 15 yılı aşkın süredir, Dünyanın En İyi Cd Player`ı kabul edilen Naim ürünlerin DAC, clock, transport, upsampling teknolojilerinden geliştirilmiştir.

Aynı zamanda Naim`in tamamen kendi teknolojisini kullanarak, uzun yıllar süren ar-ge çalışmaları sonucunda geliştirdiği network-stream (ağ üzerinden müzik dosyalarını aktarmak-çalmak) ve DAC mimarilerini kullanır.

Herhangi bir network ağında, hard-diskte veya bilgisayarda yer alan bütün müzik dosyalarını, üzerindeki wireless (kablosuz) Wi-fi veya Ethernet (kablolu) bağlantılar aracılığıyla bulur ve çalar.

Uniti - Lite, 32 bit - 192 kHz (en yüksek stüdyo kayıt kalitesi) çözünürlüğündeki müzik parçalarını dahi Wi-fi (kablosuz), kablolu (ethernet) olarak veya USB girişlerinden çalabilir.

Testleri:

What Hifi (İngiltere) Ekim 2012 testinde 5 yıldız aldı,

Naim Uniti`nin testleri:

What Hifi (İngiltere) Temmuz 2011 testinde 5 yıldız aldı,

Hifi Choice (İngiltere) Mayıs 2011 testinden Editör`ün Seçimi ödülü aldı. Naim NDX için Stream champion (stream şampiyonu) dedi.

Stereo (Almanya) dergisi Temmuz 2011 dergisindeki testinden 5 yıldız aldı, Fiyat/kalite oranı: mükemmel

Stereoplay (Almanya) dergisi Mayıs 2011 testinde, Referans seviyede tavsiye edilen ürün.

Kullanım (stream player olarak) özellikleri:

Kablolu Ethernet bağlantısı ve kablosuz Wi-fi bağlantısı vardır, kablosuz olarak evin network`ünde bütün müzik dosyalarını çalabilir. uPNP veya DLNA server veya iTunes içindeki Flac, mp3, wav, wma, aiff, AAC, Apple lossless,m4a,m3u, vs. diğer bütün formatlardaki dosyaları çalıştırabilir.

Bu müzik dosyaları 24 bit / 192 kHz (Stüdyo`daki en yüksek ana kayıt kalitesi) çözünürlükte dahi olabilir, wi-fi üzerinden bu çözünürlükteki dosyaları hiçbir sıkıştırma, vs. uygulamadan çalıştırır.

Uniti - Lite içerisinde Naim`in bu ürün için geliştirdiği özel müzik çalar programı vardır. Bilgisayardaki değişik müzik programlarını, Windows media player, Foobar, Amarra, vs. kullanmanız gerekmez. Hatta bilgisayarın açık olmasına dahi gerek yoktur. Sadece harici hard-diskin açık olması yeterlidir.

Uniti - Lite, hard-disk ile direkt olarak bilgi alışverişinde bulunur, bilgisayardan bağımsız olarak çalışır.

Uniti - Lite`de internet radyo hizmeti vardır, dünyanın her yerindeki birçok radyo istasyonunu (yaklaşık olarak 30.000 adet)dinleyebilirsiniz. Ayrıca sadece Naim`e özel, yüksek çözünürlüklü Naim`s Choicekanalları da vardır.

Uzaktan kumandası vardır, ayrıca ön panelindeki ekranından müzik dosyaları sıralanabilir, seçilip çalıştırılabilir, ayrıca N-stream programı ile iPhone, iPad, iPod touch cihazlarından da bütün özellikleri kontrol edilebilir.

N-Stream programının özellikleri:

Naim`in mobil cihazlar için geliştirdiği (ipad-iphone-ipod,vs.) N-stream programı sayesinde Uniti - Lite`nin bütün özelliklerine (dinleyeceğiniz parça-albüm-radyo seçimi, giriş seçimi, ses ayarı, vs.) kumanda edebilirsiniz.

Ayrıca bu özel yazılım ile, müzik arşivinizdeki bütün şarkıları görebilir, sanatçı-albüm-besteci-müzik türü, vs. şeklinde sıralayabilir, arayabilir ve istediğiniz parçayı çalabilirsiniz.

N-stream programı aynı zamanda dinlediğiniz parça-albüm hakkında çok detaylı bilgi, editör yorumları, resimler, sanatçının biografisi, sanatçının diğer albümleri, ve benzer başka albümler ve benzer başka sanatçılar gibi ek bilgiler sunar.

Bu bilgiler dinlediğiniz parçalar hakkında keyifli yeni bilgiler sunarken aynı zamanda başka yeni sanatçı veya albümleri keşfetmenizi de sağlıyor.

Kullanım (Amplifikatör olarak) özellikleri:

4 veya 8 ohm hoparlörler ile kullanılabilir.

Pre-ampli devresi Naim pre-ampliler ile aynı yapıyı kullanır.

Pre ve power ampli ses devreleri birbirlerinden bağımsız olarak (aralarındaki etkileşimi en aza indirmek için) çalışır.

Analog girişleri çalışırken, aralarındaki olumsuzlukları engellemek için DAC ve digital devrelerin elektrik beslemesi tamamen kapatılır.

Yüksek kapasiteli Naim`in dizayn ettiği, torodial sarımlı elektrik trafosunda amplinin farklı bölümleri için farklı elektrik kaynağı çıkışları vardır. Digital ve kontrol devreleri, analog ses devreleri, DSP kontrol, DAC ve clock (zamanlama) devreleri için farklı kaynak çıkışları vardır ve bu elektrik kaynakları birbirini takip eden aşamalarda tekrar düzenlenip-filtrelenerek ilgili devreleri çalıştırır. Bu sayede devreler/bölümler arasında izolasyon sağlanır.

Uniti - Lite`nin kontrol devreleri akıllı mikro-chip`ler ile kontrol edilir. Bu devreler sadece bir fonksiyon yaptıkları zaman (örneğin ses ayrını değiştirmek) açılır, hemen sonrasında elektrik kaynakları kesilir ve uyku moduna geçer. Bu sayede ekran, kumanda, kontrol, vs. ekipmanlarının ses devrelerine olan olumsuz etkileri ortadan kaldırılmıştır.

Amplinin hoparlörler çıkışlarından bağımsız başka bir ampliden çalışan kulaklık çıkışı vardır.

5 adet digital girişi vardır (2 adet optik, 1 adet mini-optik, 2 adet coaxial).

3 adet analog girişleri (2 * RCA, 1 * mini-jack olarak) vardır.

1 adet USB girişi vardır. USB-stick, harici hard-disk veya ipod-iphone-ipad kullanılabilir. Apple-digital bağlantısı ve lisansı vardır, bu Apple ürünlerinin içindeki bütün devreleri by-pass eder ve sadece Uniti - Lite üzerindeki DAC devrelerini kullanarak müzik dinleyebilirsiniz.

Herhangi bir marka başka bir kaynak cihaz (pikap, bluray player, cd player, digiturk, dsmart, ps3, nintendo wii, vs.) ile beraber kullanılabilir.

Pre-amp ve subwoofer çıkışları mevcuttur. Ayrıca power ampli eklenebilir, veya aktif subwoofer kullanılabilir.

Komple aluminyum alaşımlı non-manyetik kasası dengelenmiş 4 adet özel ayak kauüzerinde durur. Amplinin mekanik titreşimlerden etkilenmesini önlemenin yanısıra, hassas ses devrelerini de etraftaki manyetik alanlardan koruma görevi yapar.

Tamamen el işçiliği ile İngiltere`de üretilir.

 

Çıkış gücü: 2 * 75 Watt (4 ohm), 2 * 50 Watt (8 ohm)

Stream - DAC bölümünün teknik özellikleri:

Jitter önleme ve izolasyon devresi vardır. Bütün girişlerinden gelen ses sinyali öncelikle bu bölümdeki ön belleğe kaydedilir ve sıralanır. Daha sonra ses dosyalarının örnekleme frekansına göre, içinde yer alan farklı master clock`lardan en uygun olan seçilerek bu ses sinyalleri sabit frekansta (jitter problemi olmadan) tekrar üretilir. Bu sayede DAC devresine iletilen sinyaller, girişte (kaynak cihazda) bulunan jitter`den bağımsız hale getirilir.

Daha sonra bu dijital sinyaller DSP işlemcisinde yer alan Naim`in kendi geliştirdiği özel yazılımı ve algoritması tarafından 16x oversampling uygulanarak (çözünürlüğü 768 kHz`e kadar yükseltilerek) tekrar işlenir. Daha sonra yine bu yazılımda yer alan yüksek verimli dijital-analog filtrelerden geçirilir.

Bu DSP işlemcisi 40 bit çözünürlükte çalışır, bu sayede 24 bit müzik dosyalarında yapılan oversampling işlemleri, dosyanın kendi içeriğini hiçbir şekilde (düşük sesli detayları dahil bozmaz) etki etmez.

Ethernet/network bağlantısı, DSP işlemcisi ve DAC devreleri birbirlerinden elektrik ve fiziksel olarak tamamen bağımsız çalışırlar, birbirlerini etkilemezler.

DAC yapısı, optik, digital coaxial veya USB girişlerinde 32 bit / 192 kHz`a kadar olan bütün örnekleme frekanslarını çözümleyebilir.

Tamamen dijital olan özel iPod bağlantısı mevcuttur. Naim`in kendi özel lisanslı bu bağlantısı sayesinde, iPad/iPod/iPhone`un içindeki ses devreleri tamamen by-pass edilir, sadece dijital bilgi çıkışı (yani sadece içindeki hard-diskte yer alan bilgiler) direkt olarak kullanılır. Bütün ses çevirim işlemleri ise Naim Uniti - Lite tarafından yapılır.

24 bit / 192 kHz çalışan DAC devresi vardır. Dijital girişleri vardır. bluray player, CD transport, media player, digiturk, playstation, vs. kaynakları direkt olarak bağlanabilir ve Uniti - Lite içerisindeki DAC devresi kullanılarak çok yüksek kalitede ses elde edilebilir.

CAN HI-FI ye teşekkürler

Resmi (Distribütör-extreme audio) garantili,

sıfır, kapalı kutu, adınıza faturalı.

KREDİ KARTINA (Vade farksız) 9 taksit

TAKAS : EVET

Istanbul içi adresinize teslim ve ücretsiz kurulum

Shipping (Fedex) is done worldwide. Please ask shipping costs.  

 

EXCHANGE : YES  -  TAKAS : EVET

 Tüm ürünlerimiz (Sıfır ve 2.el) faturalıdır.

 All our sales (first and second hand) are invoiced.

https://wiy4yq.dm2301.livefilestore.com/y2poqxW1C1AZy3BUirqFTdQR0DAfdj8KWULsstwMG5nj2B2n6yhkv3d7y_nOuBIByKp_mqcMIDN2ueUeMKE-Mj8FsQmV4ZtOHPKxGRRdO7RISDGmQsvjeaWzsEjEeUex7fD/camarossaudio.JPG

Keyifli alışverişler dileriz

Please click our Logo for our other ads.

Diğer ilanlarımız için logoyu tıklayınız

Bir değerlendirme yazın

Naim Audio UnitiLite All-in-One Audio Player

Naim Audio UnitiLite All-in-One Audio Player