WhatsApp Destek Hattı
Naim Audio UnitiQute 2 All-in-One Audio Player Genişlet
Naim Audio UnitiQute 2 All-in-One Audio Player
  • Naim Audio UnitiQute 2 All-in-One Audio Player
  • Naim Audio UnitiQute 2 All-in-One Audio Player
  • Naim Audio UnitiQute 2 All-in-One Audio Player
  • Naim Audio UnitiQute 2 All-in-One Audio Player
  • Naim Audio UnitiQute 2 All-in-One Audio Player
  • Naim Audio UnitiQute 2 All-in-One Audio Player
  • Naim Audio UnitiQute 2 All-in-One Audio Player
  • Naim Audio UnitiQute 2 All-in-One Audio Player
  • Naim Audio UnitiQute 2 All-in-One Audio Player

SATILDI

Naim Audio UnitiQute 2 All-in-One Audio Player

Naim AudioNaim Audio

CA988

Yeni

Resmi (Distribütör-extreme audio) garantili,

sıfır, kapalı kutu, adınıza faturalı.

KREDİ KARTINA (Vade farksız) 9 taksit

TAKAS : EVET

Shipping (Fedex) is done worldwide. Please ask shipping costs. 

Daha Fazla Detaylar

UnitiQute 2

Uniti-Qute-2, Naim`in, dünyanın her tarafından birçok dergi ve yorumcu tarafından çok beğenilen ve birçok ödül kazanmış Uniti serisinin en yeni tümleşik ürünüdür.

Bir gövde içerisinde aynı anda ampli - DAC - stream/network player - usb player - ipod dock - kulaklık amplisi olarak çalışır.

Amplifikatör bölümü Naim`in uzun yıllardır ürettiği performans/fiyat oranı çok yüksek olan, Nait serisinin analog ses devreleri temel alarak geliştirilmiştir.

Aynı zamanda Naim`in tamamen kendi teknolojisini kullanarak, uzun yıllar süren ar-ge çalışmaları sonucunda geliştirdiği network-stream (ağ üzerinden müzik dosyalarını aktarmak-çalmak) ve DAC mimarilerini kullanır. 

Herhangi bir network ağında, hard-diskte veya bilgisayarda yer alan bütün müzik dosyalarını, üzerindeki wireless (kablosuz) Wi-fi veya Ethernet (kablolu) bağlantılar aracılığıyla bulur ve çalar.

En yeni upgrade edilmiş güncel versiyonu ile Uniti-Qute-2, 24 bit - 192 kHz (en yüksek stüdyo kayıt kalitesi) çözünürlüğündeki müzik parçaları Wi-fi (kablosuz) kablolu (ethernet) olarak veya USB girişlerinden çalabilir.

Ödülleri ve Testleri:

What Hifi (İngiltere) dergisi tarafından 2013 ödüllerinde "Yılın Ürünü" seçildi.

Hifi Choice (İngiltere) Mayıs 2011 testinden "Editörün Seçimi" ödülü aldı. Naim NDX için Stream champion (stream şampiyonu) dedi.

Stereo (Almanya) dergisindeki testinden 5 yıldız aldı, "Fiyat/kalite oranı: mükemmel"

Stereoplay (Almanya) dergisi testinde, "Referans seviyede tavsiye edilen ürün".

Kullanım (stream player olarak) özellikleri:

Kablolu Ethernet bağlantısı ve kablosuz Wi-fi bağlantısı vardır, kablosuz olarak evin network`ündeki müzik dosyalarını çalabilir. uPNP server veya iTunes içindeki flac, mp3, wav, wma, AAC,  apple lossless, vs. diğer bütün formatlardaki dosyaları çalıştırabilir.

Uniti - Qute - 2 içinde Naim`in bu ürün için geliştirdiği özel müzik çalar programı vardır. Bilgisayardaki değişik müzik programlarını, Windows media player, Foobar, Amarra, vs. kullanmanız gerekmez. Hatta bilgisayarın açık olmasına dahi gerek yoktur. Sadece harici hard-diskin açık olması yeterlidir.

Uniti - Qute - 2, hard-disk ile direkt olarak bilgi alışverişinde bulunur, bilgisayardan bağımsız olarak çalışır.

SuperUniti`de internet radyo hizmeti vardır, dünyanın her yerindeki birçok radyo istasyonunu (yaklaşık olarak 30.000 adet)dinleyebilirsiniz. Ayrıca sadece Naim`e özel, yüksek çözünürlüklü Naim`s Choice kanalları da vardır.

Uzaktan kumandası vardır, ayrıca ön panelindeki ekranından müzik dosyaları sıralanabilir, seçilip çalıştırılabilir.

N-Stream programının özellikleri:

Alternatfi olarak Naim`in mobil cihazlar için geliştirdiği (ipad-iphone-ipod,vs.) N-stream programı sayesinde SuperUniti`nin bütün özelliklerine (dinleyecek parça-albüm-radyo seçimi, giriş seçimi, ses ayarı,vs.) kumanda edebilirsiniz.

Ayrıca bu özel yazılım ile, müzik arşivinizdeki bütün şarkıları görebilir, sanatçı-albüm-besteci-müzik türü, vs. şeklinde sıralayabilir, arayabilir ve istediğiniz parçayı çalabilirsiniz.

N-stream programı aynı zamanda dinlediğiniz parça-albüm hakkında detaylı bilgi, editör yorumları, resimler, sanatçının biografisi, sanatçının diğer albümleri, ve benzer başka albümler ve benzer başka sanatçılar gibi ek bilgiler sunar.

Bu bilgiler dinlediğiniz parçalar hakkında keyifli yeni bilgiler sunarken aynı zamanda başka yeni sanatçı veya albüm`ler keşfetmenizi de sağlıyor. 

Kullanım (Amplifikatör olarak) özellikleri:

4 veya 8 ohm hoparlörler ile kullanılabilir.

Pre ve power ampli ses devreleri birbirlerinden tamamen bağımsız çalışır.

Analog girişler çalışırken, olumsuzlukları engellemek için bu devrenin elektrik beslemesi tamamen kapatılır. 

Yüksek kapasiteli Naim`in dizayn ettiği, torodial sarımlı elektrik trafosunda amplinin farklı bölümleri için bağımsız elektrik kaynağı  çıkışları vardır. Dijital ve kontrol devreleri, analog ses devreleri, DSP kontrol, DAC ve clock (zamanlama) devreleri için farklı kaynak çıkışları vardır ve bu elektrik kaynakları birbirini takip eden  aşamalarda tekrar düzenlenip-filtrelenerek ilgili devreleri çalıştırır. Bu sayede devreler/bölümler arasında izolasyon sağlar.

Uniti - Qute - 2`nin kontrol devreleri akıllı mikro-chip`ler ile kontrol edilir. Bu devreler sadece bir işlem yaptıkları zaman (örneğin ses ayrını değiştirmek) açılır, hemen sonrasında elektrik kaynakları kesilir, uyku moduna geçer. Bu sayede ekran, kumanda, kontrol, vs. ekipmanlarının ses devrelerine olan olumsuz etkileri ortadan kaldırılmıştır.   

Amplinin hoparlörler çıkışlarından bağımsız başka bir power ampliden çalışan kulaklık çıkışı vardır.

5 adet digital girişi vardır (2 adet optik, 1 adet mini-optik, 2 adet coaxial RCA).

1 adet digital çıkışı vardır.  Kayıt için kullanılabilir.

2 adet analog girişleri (RCA ve mini-jack olarak) vardır.

1 adet USB girişi vardır. USB-stick veya ipod-iphone kullanılabilir. Apple-digital bağlantısı ve lisansı vardır, bu ürünlerin içindeki devreleri by-pass eder ve sadece Uniti-Qute üzerindeki DAC devrelerini kullanarak müzik dinleyebilirsiniz.

Pre-amp ve subwoofer çıkışları mevcuttur. Ayrıca power ampli eklenebilir, veya aktif subwoofer kullanılabilir.

Komple aluminyum alaşımlı non-manyetik kasası dengelenmiş 4 adet özel ayak üzerinde durur. Amplinin mekanik titreşimlerden etkilenmesini önlemenin yanısıra, hassas ses devrelerini de etraftaki manyetik alanlardan koruma görevi yapar.

Tamamen el işçiliği ile İngiltere`de üretilir.

Çıkış gücü: 2 * 45 Watt (4 ohm)

Stream - DAC bölümünün teknik özellikleri:

Jitter önleme ve izolasyon devresi vardır. Bütün girişlerinden gelen ses sinyali öncelikle bu bölümdeki ön belleğe kaydedilir ve sıralanır. Daha sonra ses dosyalarının örnekleme frekansına göre, içinde yer alan 10 adet farklı master clock`dan en uygun olan seçilerek bu ses sinyalleri sabit frekansta (jitter problemi olmadan) tekrar üretilir. Bu sayede DAC devresine iletilen sinyaller, girişte (kaynak cihazda) bulunan jitter`den bağımsız hale getirilir.

Daha sonra bu dijital sinyaller DSP işlemcisinde yer alan Naim`in kendi geliştirdiği özel yazılımı ve algoritması tarafından 16x oversampling uygulanarak (çözünürlüğü 768 kHz`e kadar yükseltilerek) tekrar işlenir. Daha sonra yine bu yazılımda yer alan yüksek verimli dijital-analog filtrelerden geçirilir.

Bu DSP işlemcisi 40 bit çözünürlükte çalışır, bu sayede 24 bit müzik dosyalarında yapılan oversampling işlemleri, dosyanın kendi içeriğini hiçbir şekilde (düşük sesli detayları dahil bozmaz) etki etmez.

Ethernet/network bağlantısı, DSP işlemcisi ve DAC devreleri birbirlerinden elektrik ve fiziksel olarak tamamen bağımsız çalışırlar, birbirlerini etkilemezler.

DAC yapısı, optik ve dijital coaxial girişlerinde 24 bit / 192 kHz`a kadar, USB hafıza kartlarında ise 32 bit / 768 kHz`e kadar olan bütün örnekleme frekanslarını çözümleyebilir.

Tamamen dijital olan özel iPod bağlantısı mevcuttur. Naim`in kendi özel lisanslı bu bağlantısı sayesinde, iPod/iPhone`un içindeki ses devreleri tamamen by-pass edilir, sadece dijital bilgi çıkışı (yani içindeki hard-diskte yer alan bilgiler) direkt olarak kullanılır. Bütün ses çevirim işlemleri ise DAC tarafından yapılır.

24 bit / 192 kHz çalışan DAC devresi vardır. Dijital girişleri vardır. CD transport, media player, digiturk, playstation, vs. kaynaklar direkt olarak bağlanabilir ve Uniti-Qute içerisindeki DAC devresi kullanılarak çok yüksek kalitede ses elde edilebilir.

Resmi (Distribütör-extreme audio) garantili,

sıfır, kapalı kutu, adınıza faturalı.

KREDİ KARTINA (Vade farksız) 9 taksit

TAKAS : EVET

Istanbul içi adresinize teslim ve ücretsiz kurulum

Shipping (Fedex) is done worldwide. Please ask shipping costs.  

 

EXCHANGE : YES  -  TAKAS : EVET

 Tüm ürünlerimiz (Sıfır ve 2.el) faturalıdır.

 All our sales (first and second hand) are invoiced.

https://wiy4yq.dm2301.livefilestore.com/y2poqxW1C1AZy3BUirqFTdQR0DAfdj8KWULsstwMG5nj2B2n6yhkv3d7y_nOuBIByKp_mqcMIDN2ueUeMKE-Mj8FsQmV4ZtOHPKxGRRdO7RISDGmQsvjeaWzsEjEeUex7fD/camarossaudio.JPG

Keyifli alışverişler dileriz

Please click our Logo for our other ads.

Diğer ilanlarımız için logoyu tıklayınız

Bir değerlendirme yazın

Naim Audio UnitiQute 2 All-in-One Audio Player

Naim Audio UnitiQute 2 All-in-One Audio Player