WhatsApp Destek Hattı
Pioneer Hi-Res Digital Audio Player, Blue XDP-02U (L) Genişlet
Pioneer Hi-Res Digital Audio Player, Blue XDP-02U (L)
  • Pioneer Hi-Res Digital Audio Player, Blue XDP-02U (L)
  • Pioneer Hi-Res Digital Audio Player, Blue XDP-02U (L)
  • Pioneer Hi-Res Digital Audio Player, Blue XDP-02U (L)
  • Pioneer Hi-Res Digital Audio Player, Blue XDP-02U (L)

SATILDI

Pioneer Hi-Res Digital Audio Player, Blue XDP-02U (L)

PioneerPioneer

CA2030

Yeni

Kontrol amaçlı kutusu açılmıştır,

orijinal kutusunda, içeriği eksiksiz gönderilecektir,

yeniden farkı yok gibidir,

mağazamızda dinleyebilirsiniz.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kompakt, Hafif ve Cebinize Mükemmel Bir şekilde Uyuyor

2,4 inç Tam Renkli Dokunmatik Ekran (320 x 240 Piksel)

MQA, Yerel DSD 5.6 MHz Oynatma, DSD-IFF, FLAC / ALAC / WAV / 192 kHz / 32-bit, MP3 ve AAC'a kadar AIFF desteği

Twin ESS SABER ® ES9018C2M DAC'ler

Kulaklıklarınızı akıllı telefon sesinden kurtarmanın ve duyularınızı Pioneer XDP-02U'ya bırakmanın zamanı geldi. Konforlu dokunmatik ekran kullanımı için ellerinize uyacak şekilde şekillendirilmiş ve cebinize sığacak şekilde yuvarlaklaştırılmış bu oyuncu, aklınızı başınızdan alacak ses için ciddi bir hi-fi yapısına sahip. İster Wi-Fi ® üzerinden ister ister 528 GB genişletilebilir bellekten çalın, sıkıştırılmış müzik Hi-bit 32 Mode'da, kulaklıklarınızın ilk kez açılma potansiyeli ortaya çıkıyor. 

İkili DAC'ler ve amper, MP3'lerden hi-res albümlerine kadar her türlü sesle parlar. Bluetooth ® teknolojisi kablosuz bağlantıları destekler ve müziğinizi paylaşmak için sıra dışı ve USB / OTG * işlevleri bulunur. 

Pembe, beyaz ve lacivert renklerinde bulunan XDP-02U, en sevdiğiniz şarkıları asla mümkün olmadığını düşündüğünüz bir yakınlıkla deneyimlemenizi sağlar.

Harika Görünüyor, Daha İyi Sesler

Avucunuza sıkıca oturan, pürüzsüz yuvarlanmış XDP-02U, dokunmatik panelde baş parmakla kullanımı kolaydır. Yan düğmeler, ses seviyesi, Çal / Duraklat / Beklet ve Atla / Tara gibi kontrollere kolay erişim sağlar. Üç renkte mevcut olan bu ürünün bereketli, premium hissini takdir edeceksiniz.

Hi-Res Sesi Destekler

MQA (akışa optimize edilmiş bir kap), yerel DSD 5.6 MHz çalma, FLAC / WAV - 192 kHz / 32-bit ve 44.1 kHz / 16-bit CD ses, sıkıştırılmış dosyalar gibi en yeni Hi-Res Ses formatları Aynı zamanda inanılmaz ses.

Kişisel Tadı için Optimize Edilmiş Ses

Farklı karışımlar, farklı ustalar ... XDP-02U ile, aslına zarar vermeden sesi ayarlayabilirsiniz. 10 bantlı EQ kullanın, üç dijital filtre arasından seçim yapın veya 192 kHz / 32 bit oynatım için örnek standart ses alın. Kulaklık tipinize veya ses seviyesi tercihinize uygun üç kazanç ayarı vardır.

Wi-Fi ® Sizi Streaming Entertainment'a Bağlar

Çift bant 5 GHz / 2,4 GHz Wi-Fi®, Deezer HiFi aboneliği ile sizi 43 milyonluk bir kütüphaneden 36 milyon CD kalitesinde şarkıya bağlar. TIDAL, yaklaşık 46 milyon şarkıya erişimi olan HiFi planı ile yayın yapmak için kayıpsız albümler sunuyor. TuneIn, 100.000 internet radyo istasyonunu podcast, sesli kitap vb. İle bir araya toplarken, Hi-Res Audio albümlerini doğrudan Onkyo Music * 'den indirebilirsiniz. 

Bluetooth ® Kablosuz Teknolojisi

Bluetooth kablosuz teknolojisi, cihazı uyumlu kablosuz kulaklıklara bağlar ve desteklenen diğer cihazlarda müzikçalardan müzik dinlemenizi sağlar.

Sezgisel Dokunmatik Arayüz

Dokunduğunuzda sizi menülere götüren tercih ettiğiniz ana ekran döşemeleri sırasını özelleştirin. Çalma listeleri oluşturabilir ve düzenleyebilir, bir klasördeki tüm şarkıları çalabilir ve akış servislerinde gezinebilirsiniz. İndeks Ekranı ve kaydırma çubukları, büyük hacimli müziklerin gezinmesini çok hızlı ve kolay hale getirir.

Büyük depolama kapasitesi

528 GB depolama elde etmek için iki adet 256 GB microSD kartla (SDXC ™) * 16 GB yerleşik bellekte genişletin. Bu yaklaşık 5.000 Yüksek Tanımlı Ses parçasına eşittir. Kütüphanenizi yenilemek için PC'nize bir kart yerleştirin, klasörlerinizi sürükleyip bırakın veya verilen USB şarj kablosu ile veri aktarmak için X-DAP Link yazılımını kullanın. 

Kayıpsız Müzik için Premium Tasarım

XDP-02U, ikiz ESS SABRE® ES9018C2M DAC'leri ve ikiz yüksek çıkışlı SABER ESS9601K amplifikatörleri içerir. Her simetrik L / R kanalı ayrı özel kapasitörler tarafından beslenir. Tasarım, şeffaf çoğaltmaya yol açar ve geniş bir ses sahnesinde olağanüstü detaylar sağlar. Amper, 600 ohm'a kadar olan kulaklıkları sürecek kadar güçlüdür.

Ayrı Devre Kartları

Ses devreleri ve işleme sistemi gürültü parazitini sınırlandırmak için ayrı panolarda bulunur. Akü ve güç kaynağı da izole edilmiştir. Olası en net ses üretimi elde etmek için ses sınıfı kapasitörler gibi özelleştirilmiş elden seçilmiş bileşenler kullanılır.

İkili Yüksek Hassas Saatler

Saat, cihazlar arasında veri zamanlamasını senkronize eder. XDP-02U’nun iki saati vardır; biri 44,1 kHz sinyalleri (CD'den gelen sesin doğal çalınması için), 176.4 kHz'e ölçeklendirir ve ikinci örnekler 48 kHz sinyallerini maksimum 192 kHz'e yükseltir. Orijinal örnekleme oranına uygun, titreşimsiz sesin keyfini çıkarın.

İki Kulaklık Çıkışı

3,5 mm (1/8˝) çıkış standart kulaklıklar içindir ve seçilen Pioneer ürünlerinde * etkin hat içi kablo uzaktan kumanda işlevlerini destekler. Pioneer SE-CH5T Yüksek Kaliteli Sesli Kulak İçi Kulaklıklar için, oynatmak veya duraklatmak için bir kez, ileri atlamak için iki kez ve geri atlamak için üç kez basın. Bu arada 2,5 mm (3 / 32˝) 4 kutuplu bağlantı, dengeli çıkış sağlar. Sol ve sağ kanallar için sinyaller ayrıca yükseltilir. Pioneer, gelişmiş ayrıntı üretimi ve mekânsal boyutluluk duygusunun tadını çıkarmak için uygun fiyatlı SE-CH5BL Dengeli Kulak İçi Kulaklıkları sunar. 

Desteklenen Bileşenlere Ses Paylaşma

3,5 mm (1/8˝) çıkış aynı zamanda bir analog AUX ve hat çıkışıdır (ikinci işleve arka paneldeki bir düğme ile hızlı bir şekilde erişilebilir). AUX veya RCA girişi olan herhangi bir bileşenin girişini yapın ve XDP-02U'nun yüksek kaliteli ses için D / A dönüşümü yapmasına izin verin veya desteklenen bileşeninizi bağlamak için USB / OTG * çıkışını kullanın. 

DuoRemote ile Ahizesiz Kullanım

XDP-02U’yu akıllı telefonunuzla kontrol edin. Ücretsiz Pioneer DuoRemote App *, akıllı telefonu Bluetooth LE ile müzikçalara bağlar; böylece kalabalık toplu taşıma araçlarında cihazları oynatmanıza gerek kalmaz. Ses seviyesini ayarlamak, çalmak / duraklatmak, atlamak / taramak, karıştırmak ve şarkıları tekrarlamak için telefonunuzu kullanın. Bu uygulama aynı zamanda birden fazla dili destekleyen akıllı bir klavyeyle Wi-Fi şifresini kolaylaştırır.

Keyifli alışverişler dileriz

Bir değerlendirme yazın

Pioneer Hi-Res Digital Audio Player, Blue XDP-02U (L)

Pioneer Hi-Res Digital Audio Player, Blue XDP-02U (L)