WhatsApp Destek Hattı
YAMAHA MusicCast WXC-50 Network Streaming Preamlifier Genişlet
YAMAHA MusicCast WXC-50 Network Streaming Preamlifier
  • YAMAHA MusicCast WXC-50 Network Streaming Preamlifier
  • YAMAHA MusicCast WXC-50 Network Streaming Preamlifier
  • YAMAHA MusicCast WXC-50 Network Streaming Preamlifier
  • YAMAHA MusicCast WXC-50 Network Streaming Preamlifier
  • YAMAHA MusicCast WXC-50 Network Streaming Preamlifier
  • YAMAHA MusicCast WXC-50 Network Streaming Preamlifier
  • YAMAHA MusicCast WXC-50 Network Streaming Preamlifier
  • YAMAHA MusicCast WXC-50 Network Streaming Preamlifier

SATILDI

YAMAHA MusicCast WXC-50 Network Streaming Preamlifier

YAMAHAYAMAHA

CA1804

Kullanılmış

MusicCAST Wi-Fi Sertifikalı Wi-Fi Korumalı Kurulum AirPlay DLNA Teknolojisi Bluetooth IPod / iPhone / iPad için üretildi Spotify Connect SpotifyPANDORA SiriusXM İnternet Radyosu Napster Juke Sıkıştırılmış Müzik Geliştirici

ÖzelliklerFavori Ses Ekipmanınızı MusicCast ile kullanın

Mevcut Hi-Fi amplifikatörünüz veya AV alıcınız bir ağ veya MusicCast ile uyumlu değilse bile, WXC-50'yi ekleyerek, ağ sesinin veya MusicCast'in (çok odalı ses) keyfini kolayca çıkarabilirsiniz.

 

MusicCAST

MusicCast ağ sesindeki yeni bir devrimdir, tüm MusicCast ürünlerini birlikte veya ayrı olarak kullanın, tamamen size kalmış. Sezgisel, hızlı ve kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmış, tek bir uygulamadan kontrol edin. Bir SoundBar'ı, kablosuz bir hoparlör, en iyi, mix ve zaman geçtikçe maçı ardından MusicCAST sistemini genişletmek uygun hangisi AV Alıcı, Hi-Fi ses kullanın. Yamaha'dan yeni olan MusicCast sistemi, herkes için her yere her şeyi getiriyor.

 

MusicCast Eğlence Olanaklarını Genişletiyor

MusicCast, müzik ve ses keyfi sunmak için yüksek performanslı bir kablosuz ağ kullanır. Akıllı müzik, PC veya NAS'ınızdaki dijital müzik içeriğini evinizdeki diğer MusicCast cihazlarına aktarabilir. Ayrıca WXC-50'ye bağlı bir TV veya Blu-ray Disc ™ oynatıcı gibi harici cihazlardan da müzik paylaşabilir. Bluetooth® bağlantılı akıllı telefonlardan veya tabletlerden ses içeriği, birden fazla odadaki MusicCast cihazlarına da aktarılabilir.

 

Her Odaya Aynı veya Farklı Müzik Akışı

Aynı şarkıyı birden fazla odada oynatın veya her odada farklı şarkıları çalın. MusicCast ile evinizde her yerde sevdiğiniz müziğin keyfini çıkarın.

 

Tüm Müzik Kaynaklarının ve Bileşenlerinin Keyfini Çıkarın

WXC-50, akış hizmetleri gibi tüm müzik kaynakları ve servisleri ile uyumludur. Bir TV, CD çalar, bilgisayar ve diğer AV cihazlarını bağlamak için çeşitli tiplerde terminaller sağladığınızda, evinizdeki dünyanın her yerinden sadece bir bileşenden müziğin keyfini çıkartabileceksiniz.

 

Bluetooth® veya AirPlay® üzerinden akış

Kablosuz Bluetooth veya AirPlay bağlantısı üzerinden tüm müzik kaynaklarını akıllı telefonunuzdan duyabilirsiniz. Müzik uygulamalarından, radyo uygulamalarından veya YouTube ™ tipi video barındırma hizmetlerinden müzik çalabilirsiniz.

 

Akıllı Telefon veya Tablet ile Kolay Kurulum

 

Hoparlörü çalıştırmak ve ayarları hızlı ve kolay bir şekilde değiştirmek için akıllı telefonunuzu veya tabletinizi MusicCast CONTROLLER App ile birlikte kullanın. Aynı Controller uygulaması, tüm MusicCast uyumlu cihazlarınız için uzaktan kumanda olarak da çalışır.

Tek Push Play

Ön paneldeki herhangi bir düğmeye basmak, birimi açar ve daha önce seçilen kaynağın oynatılmasını başlatır. En sevdiğiniz müziğe hızlı ve kolay erişim.

 

Uzaktan Kumandada Altı Preset Düğmesi

 

İnternet radyo istasyonları, NAS veya USB çubuk albümleri veya şarkılar gibi favori ağ / USB kaynaklarınız için uzaktan kumandadaki altı numaralı düğmeleri ayarlayın, ardından o istasyonu veya şarkıyı anında duymak için sadece bir tuşa basın.

Retro Modern ve Üstün Kalite

Basit tasarım, şık bir müzik alanı yaratır ve ses sisteminizle güzelce bütünleşir. Yüksek kaliteli metal gövdesi ve iki ton renk tonu ile Yamaha'nın titizliği, tamamen eğlenceli bir dinleme deneyimi için dış cepheye uzanıyor.

 

Her yere koy, herhangi bir stil

Sadece 214 mm (8-3 / 8 ") genişliğindeki kompakt gövde, dikkat çekmeden her yere düzgün bir şekilde sığar. Yatay veya dikey olarak yerleştirerek herhangi bir uygun konumu kendi başına veya diğer ses bileşenleriyle seçebilirsiniz.

 

Yamaha Hi-Fi'ye Sorunsuz Bağlantı

WXC-50'yi ANA IN ve Tetik Giriş terminallerine sahip bir Yamaha amplifikatörüne bağlayın ve sistem gücünü ve sesini kontrol etmek için kullanabilirsiniz. WXC-50'nin uzaktan kumandasını veya uygulamasını kullanmak, sistem çalışmasını daha kolay hale getirir.

 

Lüks Ses, Her Zaman

Yamaha'nın üstün ses işleme teknolojileri sayesinde, tüm müzik kaynaklarınızdan, bunların kalitesi, dinleme ortamınız veya kullandığınız hoparlörlerden bağımsız olarak mükemmel sesin tadını çıkaracaksınız. Akıllı telefonlardan veya diğer sıkıştırılmış kaynaklardan ses dinlerken, Sıkıştırılmış Müzik Geliştirici, sesi tüm frekans seviyelerinde büyük ölçüde geliştirir. Ses ayarlı EQ, bas / tiz dengesini ses seviyesine göre otomatik olarak ayarlar. Gelişmiş Bas Uzatma, daha derin ve daha zengin bir düşük seviye ses sağlar - kompakt veya duvar içi hoparlörler için mükemmeldir. Ve Doğrudan Mod, yüksek çözünürlüklü ses kaynaklarını herhangi bir işlem yapmadan olduğu gibi oynatmanızı sağlar.

 

Yüksek Kaliteli Ses için Yüksek Seviye Teknolojiler

WXC-50, Yamaha'nın ileri düzey ses teknolojileri ve devre tasarımlarının avantajlarından yararlanıyor. Preamp devresi, örneğin, dijital titreşimi en aza indirir ve yüksek uç AV alıcılarında bulunan aynı yüksek performanslı ESS DAC kullanır. Yamaha'nın Saf Zemin üzerinde DAC olarak adlandırılan özel güç kaynağı yer konfigürasyonu, güç kaynağının ses kalitesini asla olumsuz etkilememesini sağlar. 48 bit dijital ses kontrolü, geleneksel dijital veya analog kontrollerin çok daha yüksek hassasiyet ve kalitede olmasını sağlar. Ayrıca, oldukça sağlam, metal bir şasi, güçlü, net müzik üretimi için gerekli dengeyi sağlar.

 

Yüksek Çözünürlüklü Üreme için DSD 5.6 MHz ve FLAC / WAV / AIFF 192 kHz / 24 bit destekler

WXC-50, iTunes için DSD 5.6 MHz, FLAC ve WAV, AIFF 192 kHz / 24 bit ve ALAC (Apple Lossless) 96 kHz / 24 bit dahil olmak üzere çok çeşitli yüksek çözünürlüklü formatları desteklemektedir. Bir müzik indirme sitesinden veya müzik akışı servislerinden olsun, bir konser salonunun içinde olduğunuzu hissettirmek için yüksek çözünürlüklü ses kaynaklarının tüm avantajlarından yararlanabilirsiniz.

 

Oyuncu modu

Ses seviyesini Hi-Fi amplifikatöründen veya AV alıcısından ayarlamak isterseniz, WXC-50, PRE AMP modunu kapatmanızı ve cihazı basit bir ağ müzik çalar olarak kullanmanızı sağlar. Oynatıcı moduna geçmek, ses düzeyini ve yüksek çözünürlüklü sesin doğrudan oynatılmasını sağlayan tüm işlemleri atlar.

 

Düşük güç tüketimi

 

WXC-50, bekleme modunda iki watttan daha az güç tüketir, Güç açıkken, güç tüketimi hala 5W'tır ve uzun süre kullanıldığında bile güç tüketimi çevre dostudur. Ayrıca, Otomatik Güç Kapatma, gücü 2, 4, 8 veya 12 saat sonra otomatik olarak kapatarak enerji tasarrufu yapmanızı sağlar.

Kolay kurulum

WXC-50, çeşitli özel kurulum işlevlerini sunar, bu nedenle çeşitli üniteler kullanarak geniş bir ev ses 
sistemi oluşturmak kolaydır .

 

1U Rack için Uygun Boyut

 

214 mm (8-3 / 8 ") genişliğinde ve 42 mm (1-5 / 8") yüksekliğindeki (ayaksız) bu bileşen 1U (19 inç) rafa kolayca sığar.

Profesyonel İşlevsellik

 

- Esnek Tetik Giriş / Çıkış ayarı 
- Kablolu LAN bağlantısı 
- Kablosuz Kapama işlevi 
- Web kurulumu uyumluluğu

Teknik ve kozmetik olarak en küçük kusuru yoktur, yeniden farkı yoktur,

garantisi devam etmektedir (18 ay daha)

orijinal kutusunda içeriği eksiksiz gönderilecektir,

yatay ve dikey kullanıma uygundur, dik kullanım için stand kutu içeriğine dahildir,

%100 orijinaldir,

mağazamızda dinleyebilirsiniz.

 

İlanda kullanılan logolu fotoğraflar cihazın kendi güncel fotoğraflarıdır, alıntı değildir.

 

Keyifli alışverişler dileriz

Please click our Logo for our other ads.

Bir değerlendirme yazın