WhatsApp Destek Hattı
Bose SoundTouch 30 seri III kablosuz müzik sistemi Genişlet
Bose SoundTouch 30 seri III kablosuz müzik sistemi
  • Bose SoundTouch 30 seri III kablosuz müzik sistemi
  • Bose SoundTouch 30 seri III kablosuz müzik sistemi
  • Bose SoundTouch 30 seri III kablosuz müzik sistemi
  • Bose SoundTouch 30 seri III kablosuz müzik sistemi
  • Bose SoundTouch 30 seri III kablosuz müzik sistemi
  • Bose SoundTouch 30 seri III kablosuz müzik sistemi

SATILDI

Bose SoundTouch 30 seri III kablosuz müzik sistemi

Bose Bose

CA2402

Kullanılmış

EURO0 €
DOLAR0 $
POUND0 £
TÜRK LİRASI0 TL

Teknik olarak en küçük kusuru yoktur,

kozmetik olarak bir kaç yerinde yüzeysel kullanım izleri olabilir,

%100 orijinaldir,

mağazamızda dinleyebilirsiniz. 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

SoundTouch 30 seri III

SoundTouch 30 kablosuz müzik sistemi müzik aşıklarının favori sanatçıları ve yeni şarkıların keyfini daha önce hiç duymadıkları güçte ve netlikte bir ses performansı ile çıkarmalarına yardımcı olur. Direkt olarak evinizin Wi-Fi ağına bağlanır; böylece karmaşık ekipmanlarla uğraşmak zorunda kalmazsınız. Bu sistem evinizin en büyük odalarını bile derin, zengin ses ile doldurabilmek için üretilmiş olan yüksek performanslı woofer’ın etrafında tasarlanmış tescilli waveguide teknolojisi kullanır.

SoundTouch ile müziği keşfedin

SoundTouch ile, yeni sanatçılar ve müzik gruplarını şimdiye kadar hiç olmadığı kadar kolay keşfedebilir ve keyfini çıkarabilirsiniz. İnternet radyo istasyonları ve müzik arşiviniz dahil olmak üzere, Spotify ve Deezer üzerinden milyonlarca şarkıyı kablosuz olarak dinleyebilirsiniz. SoundTouch uygulaması evinizin istediğiniz köşesinden telefonunuz veya tabletiniz ile müziğinizi kontrol etmenizi sağlar. Ve altı adet kolayca programlanabilir ön ayar ile favori müziğinize anında uygulama, hoparlör veya beraberinde gelen kumandadan erişebilirsiniz.

Tek bir sistemle başlayın

Sonra istediğiniz zaman yenilerini ekleyin. SoundTouch 30 kablosuz müzik sistemi büyük bir kablosuz ürün ailesinin üyesidir. Hepsi birlikte çalışarak isterseniz aynı müziği her yerde, veya farklı müzikleri farklı odalarda dinlemenize olanak tanırlar.

Evinizin ana müzik sistemi olarak kullanın

Bir ön ayara basıp dinlemeye başladığınızda, daha ilk şarkının nakaratına gelmeden bu sistemin neden en iyi kablosuz müzik sistemimiz olduğunu anlayacaksınız. Güçlü bir woofer basların ruhunu derinlik ve netlikle üretir. İki adet özel açılarla yerleştirilmiş sürücüler canlı tiz notalar üretir. Tescilli waveguide teknolojisi SoundTouch 30 sisteminden yayılan güçlü performansının anahtarlarından biridir. Evinizin ana müzik sistemi olarak kullanın ve müziğinizin gücünü ortaya çıkarın.

SoundTouch — gerçekten çok farklı

SoundTouch uygulaması ile altı adet ön ayar oluşturabilirsiniz. Uzaktan kumandanız ve SoundTouch hoparlörünüz otomatik olarak bu ön ayarları hatırlarlar. Böylece sisteminizi kontrol etmek için telefonunuz veya tabletinizi kullanabilirsiniz. Ve sistemi açmak veya şifre girmek zorunda kalmadan, anında müziğinizi dinlemek için sadece uzaktan kumandayı kullanmanız veya hoparlör üzerindeki ön ayar düğmelerinden birine basmanız yeterlidir.

Entegre Bluetooth

İstediğiniz zaman kendi veya arkadaşınızın uyumlu cihazından müzik yayını yapmanıza olanak tanır. Bu sayede sisteminizden YouTube gibi, çok daha fazla kaynağı dinleyebilirsiniz.

camarossaudio_showroom_istanbul_ - Kopya

Keyifli alışverişler dileriz

Bir değerlendirme yazın