WhatsApp Destek Hattı
Coincident Total Eclipse 2 Genişlet
Coincident Total Eclipse 2
  • Coincident Total Eclipse 2
  • Coincident Total Eclipse 2
  • Coincident Total Eclipse 2
  • Coincident Total Eclipse 2
  • Coincident Total Eclipse 2

SATILDI

Coincident Total Eclipse 2

CoincidentCoincident

CA18

Yeni

Coincident++Total+Eclipse+II+JPG+%2416%2

Total Eclipse II

 

7 - 500W....

 

Tweeter:Yok denecek kadar düşük bozulma oranı,  Scanspeak Revelator arasından özenle seçilmiş süper at SPL en yüksek kapasiteye sahip sürümü kullanılmıştır.

Midranges:100Hz aralığında performans için optimize edilmiş,  çok büyük mıknatıs yapıları ile iki 6 1/2 "kompozisyon sürücüleri - 3000 hz.

Woofer: Woofer özel olarak tasarlanmış ve 110 db @ 24 hz en az 0,5% IM bozulma ile 24 hz 125 hz sadece düşük frekansları yeniden üretildi. Total Eclipse kabini bu woofer ile sonically orta ve yüksek frekansların uyumu gerçek sub woofer performans sağlar.

Crossover: Tamamen 1. sınıf komponentler (polipropilen kapasitörler, büyük gövde, OFC hava çekirdekli endüktörleri, metal oksit dirençler, vb.) kullanılmıştır. Woofer için kullanılan bobin 10 £ aşan ağırlığındadır ve özel tasarlanmış bağlantı noktasına sahiptir, bu bağlantı yapısı geleneksel silindirik bağlantı yapılarına oranla %20 oranında düşük frekans bozulmasına sahiptir,bu düşük frekans bozulması hava ve kabin gürültüsünü en aza indirir. 

İç kablolama : TRS Extreme (Çok hızlı ve trasnparan yapı)

Spike : Özel tasarlanmış büyük boy pirinç ayaklar, daha fazla odaklanma, daha fazla punch basslar, max kararlılık sağlamaktadır.

Boy Spike Extender Ayaklar

 

Kabin : Oldukça büyük olsa da süper zarif ince profil yapı ve özel tasarım (çok sert) Spline inşa, çok sayıda sürücünün yarattığı geniş hava hareketlerinin oluşturduğu negatif etkileri tamamen ortadan kaldırmak adına (mühürlü) "SUBENCLOSURE" yerleştirilmiştir. Sızdırmaz özel yapı orta frekanslar için 0,0707 Q seviyesinde sinyal üretir. Bu yapı düşük frekanslarda akustik yerine yüzyden yuvarlama prensibi ile çalışmaktadır. Temel rezonans frekansı sonically 350 hz için ayarlanmıştır, bu değerlerde rezonans neredeyse sessiz olurken kolayca kabin dışına dağıtılabilmektedir.                           

  Coincident%20%20Total%20Eclipse%20II%20J

 

 

"Total Eclipse" günümüzde 25.000 $ sınırına kadar olan hoparlörler arasında benzersiz bir gerçekçilik ile referans hoparlör kabul edilmektedir.

 

 

Özellikler:

Frekans Tepkisi: 24 hz - 25 khz

Hassasiyet: 94 db - 1 watt 1 @ M            

Empedans: 14 ohm

Güç Gereksinimi: 7 watt - 500 watt

 

 

logo3.gif

 

Orijinal kutularında, içeriği tamdır,

CANADA satış fiyatı  (8999 $) ile aynı fiyata satışa sunulmuştur,

min 7W, max 500W ile sürülür,

küçük lambalı anfiler ile dahi süper (Referance) performans.....

 

 

Bir değerlendirme yazın

Coincident Total Eclipse 2

Coincident Total Eclipse 2