WhatsApp Destek Hattı
Dali Oberon 7 Genişlet
Dali Oberon 7
 • Dali Oberon 7
 • Dali Oberon 7 BOX
 • Dali Oberon 7
 • Dali Oberon 7
 • Dali Oberon 7
 • Dali Oberon 7
 • Dali Oberon 7
 • Dali Oberon 7
 • Dali Oberon 7
 • Dali Oberon 7
 • Dali Oberon 7
 • Dali Oberon 7
 • Dali Oberon 7

SATILDI

Dali Oberon 7

DaliDali

CA3916

Kullanılmış

            

     

Teknik ve kozmetik olarak en küçük kusuru yoktur, özenle kullanılmış olup %100 orijinaldir, orijinal kutularında içeriği eksiksiz gönderilecektir.

İlandaki fotoğraflar hoparlörlerin tarafımızdan çekilmiş güncel fotoğraflarıdır, alıntı değildir.

Daha Fazla Detaylar

OBERON7

DALI OBERON 7 hoparlör, derin bas ve geniş oda performansında en iyisini sunar. OBERON 7 ayrıca şaşırtıcı derecede hassas, doğal ve gerçeğe yakın performansıyla fiziksel boyutunu da yalanlıyor.

dali-oberon-7 (13).jpg

Konumlandırması Kolay

Sürücülerin geniş dağılım modeli, eksen dışı harmonik bozulmayı büyük ölçüde azaltan iyi entegre edilmiş ses sağlar.

Çağdaş tasarım

Yuvarlak kenarlar ve ızgara kumaşı, döşemeli modellerde zarif şekilli alüminyum taban ile geliştirilmiş daha hafif ve daha çağdaş bir görünüm katar.

Ahşap Elyaf Koniler

Güçlendirilmiş ahşap fiber koninin sert, hafif yapısı, renksiz ve son derece hassas ayrıntıları yeniden üretir.

Patentli SMC

Woofer mıknatısının demir kutup parçası, rahat bir orta kademe ve birçok ayrıntı için mekanik bozulmayı büyük ölçüde azaltan patentli bir SMC diski içerir.

KOLAY ENTEGRASYON

Eksen dışında bile iyi entegre ses

OBERON 7 ile onu herhangi bir odaya entegre etmeyi kolaylaştırdık. Kullandığımız sürücü malzemeleri ve geometri, geniş bir dağılım modeli elde etmek için özel olarak tasarlanmıştır. Aynı ilkeler, önemli bir eksen dışı açıyla dinlerken bile iyi entegre edilmiş bir ses sağlamak için geçiş tasarımında uygulanmıştır. Geniş bir dağılım modelinin ek bir yararı, frekans bozulmasına neden olan harmonik bozulma ve kırınımların önemli ölçüde azalmasıdır, bu aynı zamanda DALI hoparlörlerinin parmak uçlarına takılmak üzere tasarlanmamasının nedenidir.

YENİ AHŞAP LİF KONİ

Yeni bir ahşap lif yapısı ile optimize edilmiştir

OBERON 7, hassas orta aralık ve bas frekans alanını yeniden üretmeye adanmış yeni bir ahşap fiber yapılı koni ile optimize edilmiş iki adet 7" düşük kayıplı woofer'a sahiptir. Ahşap fiberlerle güçlendirilmiş ince taneli kağıt hamuru karışımından üretilen woofer, sert, yine de hafif yapı Ve düşük kayıplı surround ve örümcek süspansiyonu ile birleştirildiğinde, OBERON 7 woofer sinyaldeki en küçük ayrıntıları filtresiz ve yüksek doğrulukla üretir.

BOZUKLUĞU AZALTMAK

DALI'nın patentli SMC'si (Yumuşak Manyetik Bileşik)

OBERON 7'de SMC'nin (Yumuşak Manyetik Bileşik) kullanılması, histerezis ve girdap akımlarının neden olduğu mekanik bozulmayı büyük ölçüde azaltır. Sonuç, OBERON 7'nin kendi sınıfında daha uzun bir dinleme keyfi, rahat bir orta aralık ve şaşırtıcı miktarda ayrıntı sunmasına izin veren üçüncü dereceden bozulmada ciddi bir azalmaya sahip bir mıknatıslı motor sistemidir.

 

 

BÜYÜK YUMUŞAK DOME

Kanıtlanmış teknolojileri yeni özelliklerle birleştirmek

Büyük boyutlu 29 mm ultra hafif yumuşak kubbe tweeter, mevcut DALI hoparlörlerimizin kanıtlanmış teknolojilerini yeni özelliklerle birleştirerek OBERON serisi için özel olarak geliştirildi. Membranın büyük boyutu, ses bobini hareketini kontrollü bir minimumda tutarak tweeter'ın daha az gezinim ile daha yüksek ses basıncı oluşturmasını sağlar. Kubbenin yanındaki tweeter ön plakası, yumuşak kubbe için en uygun çalışma koşullarını oluşturmak üzere OPTICON ve RUBICON tweeter'larına benzer bir geometri ile tasarlanmıştır. Bu, genişletilmiş frekans tepkisi, geniş dağılım ve düşük renklenme ile sonuçlanır.

OPTİMİZE KABİNET

Kabin tasarımı sadece güzel görünümle ilgili değildir

OBERON 7 kabini, yüksek kaliteli vinil ile kaplanmış yüksek yoğunluklu, CNC ile işlenmiş MDF levhadan yapılmıştır. Son derece sağlam yapı, kabin rezonansını pratik olarak ortadan kaldıran kabinin iç kısmındaki sağlam desteklerle elde edilir. Kabinin arkasındaki bas bağlantı noktaları, bas performansını artırmak için bir arka duvar yüzeyi kullanarak oda entegrasyonunu optimize eder. Zarif şekilli alüminyum taban aynı zamanda zeminde duran OBERON 7'ye daha hafif, yükseltilmiş bir görünüm kazandırır.

Teknik özellikleri

Frekans Aralığı (+/-3 dB) [Hz] 36 - 26.000

Hassasiyet (2,83 V/1 m) [dB] 88,5

Nominal Empedans [ohm] 6

Maksimum SPL [dB] 110

Önerilen Amplifikatör Gücü [W] 30 - 180

Geçiş Frekansı [Hz] 2.300

Çapraz Prensip 2 yönlü

Yüksek frekanslı sürücü, Miktar 1 x 29 mm

Yüksek frekanslı sürücü, Diyafram tipi Yumuşak Tekstil Kubbe

Düşük frekanslı sürücü, Miktar 2 X 7"

Düşük frekanslı sürücü, Diyafram tipi Ahşap Elyaf Koni

Muhafaza tipi Bas Refleks

Bas Refleks Ayarlama Frekansı [Hz] 39,5

Bağlantı Girişi Tek Tel

Önerilen Yerleşim Katı

Duvardan Önerilen Mesafe [cm] 20 - 80

Tabanlı Boyutlar (YxGxD) [mm] 1015 x 200 x 340

Ağırlık [kg] 14,8

 

Keyifli alışverişler dileriz

camaross-audio-hifi-high-detail-logo-.jp

Bir değerlendirme yazın

Dali Oberon 7

Dali Oberon 7