WhatsApp Destek Hattı
Definitive Technology D9 Genişlet
Definitive Technology D9
  • Definitive Technology D9
  • Definitive Technology D9
  • Definitive Technology D9
  • Definitive Technology D9
  • Definitive Technology D9
  • Definitive Technology D9
  • Definitive Technology D9
  • Definitive Technology D9

SATILDI

Definitive Technology D9

Definitive Technology Definitive Technology

CA2217

Yeni

TÜRK LİRASI0 TL
EURO0 €
DOLAR0 $
POUND0 £

Yüksek Performanslı Kitaplık Hoparlörü

  

1 "20/20 Wave Alignment Lens ™ ve Yanal Ofset Tweeter Tertibatı ile Alüminyum Kubbe Tweeter

Yanal ofset Tweeter Meclisi

BDSS ™ (Dengeli Çift Surround Sistem) Orta seviye / woofer

Her hoparlördeki entegre pasif radyatör, üstün düşük uç uzatma sağlar

D9 yüksek performanslı kitaplık hoparlörleri, modern, zarif bir tasarımda tam aralıklı, oda dolgulu ses ve hassas görüntüleme sağlar. Hem alüminyum kubbe tweeter'imizde hem de orta kademe / woofer bölümlerimizde teknolojideki gelişmelere sahip olan her bir hoparlör, teknik açıdan en gelişmiş, birinci sınıf kitap rafı dinleme deneyimi için rakipsiz bir tatlı nokta, daha yumuşak, yüksek frekanslı üreme ve üç boyutlu görüntüleme sunar. 

1 "ALÜMİNYUM DOME TWEETER

20/20 DALGA HİZALAMA LENS ™ VE SONRA ÇOK İKİ KURULUMA KARŞI

Yeni 20/20 Wave Alignment Lens ™ ile birleştiğinde, tavlanmış alüminyum kubbeli tweeter'imiz, zengin ve dengeli bir dinleme deneyimi için daha yumuşak yüksek frekans tepkisi ve gelişmiş dağılım sunar. Tweeter'in 5 ° kaydırılması, ön bölmenin köşelerindeki istenmeyen simetrik kırınımı ortadan kaldırarak daha kesin bir merkez stereo görüntüsü sağlar. 

ÇIKIŞLI ALÜMİNYUM ÖN BAFLE

Boncuklu püskürtme kaplamalı temiz, modern endüstriyel tasarım, her dekora uyan zamansız bir görünüm ve his sağlar.

DOĞRUSAL CEVAP WAVEGUIDE ™

Patentli Doğrusal Tepki Dalga Kılavuzu, daha doğal orta menzilli tını ve daha hassas görüntüleme için dispersiyonu geliştirirken, eksen açık ve kapalı eksen frekans tepkisini genişletir.  

BDSS ™ MIDRANGE / WOOFER

Patentli Dengeli Çift Surround Sistem (BDSS) orta kademe / woofer, benzer boyuttaki sürücülere kıyasla daha üstün orta sınıf detay ve delgi baslarına neden olan daha fazla gezi ve çıktı sunar.

Pasif Bas Radyatör

Her hoparlördeki entegre pasif radyatör, üstün düşük uç genişletme sağlar. Ayrıca, daha büyük bir örümceğin eklenmesi sallanmayı azaltır ve derin, sıkı, temiz bas tepkisi için doğrusallığı arttırır.

Tavlı Alüminyum Kubbe Tweeter

Tavlı alüminyum tweeter'larımız, kristal netliğinde bir dinleme deneyimi için yüksek frekanslı bantlardaki nüansı ve detayı belirginleştirmek için hassas bir şekilde tasarlanmıştır.

Boyalı Parlak Siyah Dolap

Her bir kabin, yaşam tarzınıza kusursuz bir şekilde uyum sağlamak için el yapımıdır; titizlikle zımparalanmış, beş kat birinci sınıf parlak boya ile boyanmış, daha sonra evinizde ödün vermeyen bir görünüm için aynaya yakın bir yüzey için parlatılmış (Seviye 6).

Akustik Şeffaf Manyetik Izgara

İçerdiği akustik olarak saydam manyetik siyah hoparlör ızgaraları, hoparlöre yerleştirildiğinde doğal, renksiz ses sağlar ve tamamen açılmamış olarak bakmaktan zevk almak istediğinizde kolayca çıkar.

Sıfır, kapalı kutu, garantili

Keyifli alışverişler dileriz


Bir değerlendirme yazın