WhatsApp Destek Hattı
Fyne Audio F501 ( Piano Gloss White ) Genişlet
Fyne Audio F501 ( Piano Gloss White )
  • Fyne Audio F501 ( Piano Gloss White )
  • Fyne Audio F501 ( Piano Gloss White )
  • Fyne Audio F501 ( Piano Gloss White )
  • Fyne Audio F501 ( Piano Gloss White )
  • Fyne Audio F501 ( Piano Gloss White )
  • Fyne Audio F501 ( Piano Gloss White )

SATILDI

Fyne Audio F501 ( Piano Gloss Black )

FYNE AudioFYNE Audio

CA2504

Yeni

Kapalı kutu, adınıza faturalı.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

fyneaudiologo_camarossaudio_.jpg

fyne-audio-f-501_f501_white_camarossaudi

Ödüllü F501, F500 serisindeki iki zemin hoparlörünün daha küçük olanıdır, ancak kompakt, küçük yer kaplama kabininden düşük bas ve zahmetsiz dinamikler sunabilir. F500 serisinin imza netliğine ve artikülasyonuna ek ölçek ve güç kazandıran 150mm (6 ″) tescilli IsoFlare TM sürücüsüne uyumlu 150mm (6 ″) bas sürücüsü eşlik ediyor. IsoFlare TM sürücüsü, eksen dışında bile mükemmel stereo görüntüleme sağlayan nokta kaynağı sabit yönlendirmeli izotropik enerji radyasyonu sağlar. Küçük ve orta büyüklükteki odalar için ideal olan F501, bas enerjisini odaya düzgün bir şekilde entegre eden BassTrax TM Tractrix difüzör sistemimizi içeren özel bir kaideye sahiptir.

Lüks bitmiş, çağdaş tasarımlı dolap, koyu meşe veya siyah meşe gerçek ahşap kaplama ve piyano parlak siyah veya beyaz seçenekleriyle mevcuttur. Estetik çekiciliğini artıran, hafifçe kavisli bir ön ve arka bölmeye sahiptir ve bu da renklendirme etkilerini azaltarak akustik performansa fayda sağlar.

fyna-audio-f-501_f501_camarossaudio_dark

camarossaudio_showroom_istanbul_ - Kopya

Keyifli alışverişler dileriz

fyneaudiologo_camarossaudio_.jpg

200 YILI AŞKIN TECRÜBE

Fyne Audio, tasarım ve üretim ekibinde kıskanılacak deneyim ve uzmanlığa sahiptir. Müzik tutkusu ve en iyi ses kalitesi arzusu ile kendimizi adamış ses profesyonelleri olmaktan gurur duyuyoruz.

Deneyimlerimiz, mükemmel müzik ve film keyfi sunması garanti edilen mükemmel inşa edilmiş, ödüllü hoparlörler tasarlamanın ve üretmenin tüm yönlerini kapsar. Akustik mühendisliği yeteneklerimiz, makine mühendisliği uzmanlığımız ve endüstriyel tasarım yeteneklerimizle birleştirilmiş en yeni üretim teknikleri hakkındaki bilgimiz, Fyne Audio hoparlörlerinin tüm fiyat seviyelerinde sınıfının en iyisi performansını sunacağından emin olabilirsiniz.

TEKNOLOJİLERİMİZ

Deneyimli akustik ve mekanik tasarım mühendisleri ekibimiz uzun yıllardır hoparlör işinde. FYNE AUDIO'yu oluşturmak için bir araya geldiğinden beri, mevcut becerilerini geliştirmek ve tüm fiyat seviyelerinde sınıfında en iyi performansı sunabilmemizi sağlamak için teknolojiler geliştirmekle meşguller.

ISOFLARE 

FYNE AUDIO'S IsoFlare TM sürücüsü, bas / orta kademe sürücüsünün yüksek frekans ünitesi ile ortak bir merkezi paylaştığı bir nokta kaynağı sistemidir. Eksen dışında bile olağanüstü stereo görüntüleme sağlayan enerji, sürücü konisinin parlamasını takiben sabit yönlendirilebilirlikle izotropik olarak yayılır. Ses, uzayda tek bir noktadan geliyormuş gibi üretilir.

AKUSTİK EVRİM

Fyne Audio'nun Teknik Direktörü Dr. Paul Mills, nokta kaynak sürücüleri konusunda önemli deneyime sahiptir. Ayrıca, bu tür sürücülerin ses performansından ve mekanik yapısından sorumlu teknik ekibimiz, aralarında onlarca yıllık deneyime sahiptir.

MALZEME GERÇEKLERİ

Sürücünün performansını tam olarak optimize etmek için titiz tasarımın her yönü dikkate alınmıştır. Ses kalitesine zarar verecek istenmeyen titreşimleri ortadan kaldıran IsoFlare TM nokta kaynak sürücülerimiz, sert alüminyum döküm şasi etrafına inşa edilmiştir. Çok sesli kağıt koniler, doğal sondaj orta kademesi ve temiz geçici davranış sağlayan kullanılır.

KÜÇÜK DETAY ... BÜYÜK ETKİ

Neodimyum HF mıknatısındaki havalandırmalı bir arka oda, düşük frekans rezonansını geçiş bölgesinin çok altına yerleştirir. Ayrılma modunu insan işitme seviyesinin çok üzerine iten son derece sert titanyum yüksek frekanslı diyafram, düzgün ve genişletilmiş bir yanıt sağlar. Yüksek frekanslı ünitenin dalga kılavuzunun benzersiz geometrisi, düz bir frekans tepkisi sağlar ve iç yansımaları önler.

BASSTRAX TRACTRIX DİFÜZÖR SİSTEMİ

BassTrax TM Tractrix profilinin, genişleyen dalga cephesinin her kesişme noktasında 90 derecelik bir açıyı koruduğu ve böylece yansımaları önlediği bilinmektedir. Bu akıllı düzenleme, hoparlörü oda konumlandırmasında daha az kritik hale getirir.

F500 serisinden amiral gemisi F1'e kadar olan kitaplık ve zemin üstü modeller aşağı ateşleme port sistemi kullanır ve zemin üstü modeller çift boşluklu refleks yükleme sistemi kullanır. Bu yükleme sistemi, koni çıkışını azaltmak için ayarlama frekansını genişletir ve ana iç bağlantı noktası tarafından üretilen duran dalgaları engelleyen bir susturucu görevi görür.

MÜKEMMEL ODA ENTEGRASYONU

Hoparlörün tabanındaki havalandırma deliğinin altında, düz dalga enerjisini genişleyen küresel 360 derece dalga cephesine dönüştürerek enerjiyi odaya eşit şekilde entegre etmek için BassTrax TM Tractrix profil difüzörü (patent başvurusu yapılır) kullanılır.

TASARIM PROFİLİ

Bu profil daha önce 1920'lerde Voight tarafından boynuz hoparlörlere uygulanmıştı, ancak bu tip bir difüzöre uygulamanın yeni olduğu düşünülüyor.
BassTrax TM Tractrix profilinin, genişleyen dalga cephesinin her kesişme noktasında 90 derecelik bir açıyı koruduğu ve böylece yansımaları önlediği bilinmektedir. Bu akıllı düzenleme, hoparlörü oda konumlandırmasında daha az kritik hale getirir.

FYNEFLUTE ÇEVRESEL TEKNOLOJİ

Hiç taş kalmadan, tasarım ekibimiz standart rulo kauçuk çevrelerin sürücü performansı üzerindeki zararlı etkisini iyileştirmek için bir yöntem geliştirdi.

SAYI ANLAYIŞI

Geleneksel sürücü çevre profilleri ile, belirli bir frekansta, enerji koniye geri yansıtılarak renklenmeye neden olabilir.

HER ŞEY EŞİT DEĞİL

Koni enerjisini çok etkili bir şekilde sonlandıran homojen olmayan bir arayüz sağlamak için FyneFlute TM teknolojisini kullanıyoruz.

Bilgisayar tarafından tasarlanan oluk içindeki bu değişken geometri, yanlış sonlandırma efektlerini ortadan kaldırır ve renklenmeyi azaltır, daha fazla müzikal doğruluk sağlar.

İSKOÇYA'DAN FYNE İMALATI

Tasarım ve mühendislik ekibimiz İskoçya'da bulunmaktadır. Fyne Audio'nun arkasındaki ekip en az 10 yıl, bazıları da daha uzun süre birlikte çalıştı. En yeni teknolojilere sahip yeni ve yenilikçi tasarım öğeleri, en başından beri tanıtıldı ve sürekli büyüyen ödül portföyümüz ve dünyanın dört bir yanından gelen sınıfının en iyisi incelemeler tarafından açıkça görülüyor.

fyne-audio-technology_camarossaudio_.jpg

Bir değerlendirme yazın

Fyne Audio F501 ( Piano Gloss Black )

Fyne Audio F501 ( Piano Gloss Black )