WhatsApp Destek Hattı
Kef KHT 3005 (5.1) Genişlet
Kef KHT 3005 (5.1)
 • Kef KHT 3005 (5.1)
 • Kef KHT 3005 (5.1)
 • Kef KHT 3005 (5.1)
 • Kef KHT 3005 (5.1)
 • Kef KHT 3005 (5.1)
 • Kef KHT 3005 (5.1)
 • Kef KHT 3005 (5.1)
 • Kef KHT 3005 (5.1)
 • Kef KHT 3005 (5.1)
 • Kef KHT 3005 (5.1)
 • Kef KHT 3005 (5.1)

SATILDI

Kef KHT 3005 (5.1)

KefKef

CA2126

Yeni

 

Kef; KHT2005 sistemi ile 2000'li yıllar boyunca yüksek performanslı, lüks cilalı sistemler pazara sürmüştür. Bu ürünün doğal evrimi, piyasada eşit derecede güçlü bir etki yaratmaya devam eden KHT3005'tir.

 

Ürünün başarısının anahtarı, tahrik ünitesi teknolojisidir. Uni-Q'nun nervürlü polipropilen konisi, herhangi bir bükülme hareketi olmadan basit bir piston olarak hareket etmesini sağlamak için yeterli sertlik ekler, böylece yanıt pürüzsüz ve minimum bozulma olur. 

Sonuç, alüminyum kubbe tweeter'in hassas tiziyle entegre edildiğinde, Uni-Q prensibinin faydalarını açıkça gösteren çok detaylı bir orta kademedir: oda boyunca ton dengesi ve geniş, dengeli stereo görüntüleme. Yeni 110mm (4.5 ”) Uni-Q ayrıca küçük kasalarda var olan çok yüksek ses basınçlarına rağmen temiz çıktının korunmasına yardımcı olmak için Sealed Suspension Technology'ye sahipti.

 

İki yönlü, refleks yüklü, uydu hoparlör refleksi HTS3001, tipik film ve çok kanallı film müzikleri üzerindeki merkez kanal sinyalinin ekstra talepleriyle kolayca başa çıkabilecek şekilde tasarlanan daha büyük bir merkez hoparlör olan HTC3001 ile eşleştirildi. Sistem yeni HTB2 subwoofer ile tamamlandı 

5.1 surround ses hoparlör sistemi

Her uydu KEF'in yüksek çıkışlı alüminyum 115 milimetre (4,5 inç) Uni-Q sürücülerine sahiptir

Entegre ayaklıklı / duvara monteli alüminyum döküm kabinler

Yüksek hacimlerde daha yüksek ses kalitesi için KEF'in patentli SST teknolojisine sahiptir

250 watt 250 milimetre (10 inç) motorlu subwoofer


KEF sadece harika görünen ve ses çıkaran ürünlere duyulan ihtiyacın farkındadır ve yıllardır pazardaki en iyi hoparlör sistemlerinden bazılarını üretmektedir. Bunlardan bir tanesi, yumurta biçimli uyduları olan çarpıcı bir 5.1 sistemi olan KEF KHT3005, dir.

HTS3001 uydu hoparlörlerinin çarpıcı olduğuna emin olun. 'Dewdrop' şekilleri ve beyaz yüzeylerinin birleşimi kolayca yapışmayı başarabilirdi, ancak KEF'in kozmetik bilgisi her şeyi zahmetsizce şık ve modern tutar. Parlak kaplama ışığı güzelce yakalar ve kıvrımlar zarafeti etkiler.

Önü örten ızgaralar manyetiktir, bu nedenle çıkarıldığında temiz görünümü bozacak hiçbir tapa yoktur. Alt kısımda, ön panelin ortasındaki gümüş Uni-Q sürücü dizisi patlamasıyla lastik bir yapıya sahip. Her uydu 245 mm yüksekliğindedir ve oturma odanızın manzarasına uyacak şekilde yönetilebilir bir yükseklik sunar. 

Bunun üzerine, inşa kalitesi mükemmel. Her biri 2 kg ağırlığında sert alüminyum döküm kabinler ağırdır ve fiyat etiketine kolayca uyar. Her biri, döner bir mafsalla sağlam bir oval tabana bağlanır ve bu, istenen yöne işaret etmeyi kolaylaştırır. Arkasında, iki gümüş terminal vardır. 

Ayrıca arka tarafta sünger tapaya sokulmuş bir bölüm vardır. Bu, sesin çok fazla durmasını engellediği için duvara yakın veya duvara yerleştirilmişse orada bırakılmalıdır. 

Tüm uydular, verilen tabanları duvara sabitlenmiş vidalara asmak suretiyle duvara monte edilebilir. Hoparlörler daha sonra bir cıvata ve Allen anahtarı kullanarak brakete sıkıca tutturulur.

HTC3001 merkez hoparlör, Uni-Q dizisinin her iki tarafına da oturan ikiz 75 mm bas sürücülerini barındırmak için diğer uydulardan biraz daha uzun. Bu, ekstra çarpma ve yardım diyaloğu açıklığı sağlamak için tasarlanmıştır. Masa üstü montaj için yuvarlak bir kauçuk taban ile birlikte gelir.

Sistemin tamamlanması, sıra dışı bir yuvarlak mahfaza seçen, subwoofer cetvelini camdan dışarı çeken kompakt KEF HTP2SE subwoofer'dır. Parlak kaplaması ve eğrileri ile, bir sanat eserine, gösteride görmek isteyeceğiniz bir alt yapıya, benzer. Aynı zamanda çok yönlüdür, tedarik edilen bir taban dik durmanıza izin verirken vidalama ayakları yana yatırmanıza izin verir.

Bütün kontroller altta bulunur. Biri hat girişi ve biri bas seviyesini 40Hz'de 6dB veya 12dB artıran Bass Boost ayarlarını kontrol eden üç anahtar var. Diğer anahtarlar faz ve bekleme modlarını kontrol eder. Garip bir şekilde, hacim veya geçiş kontrolü yok, hepsi amplifikatörünüz tarafından yönetiliyor.

Özenle kullanılmıştır,

teknik ve kozmetik olarak en küçük kusuru yoktur, 

% 100 orijinaldir,

mağazamızda deneyebilirsiniz.

Keyifli alışverişler dileriz

Bir değerlendirme yazın