WhatsApp Destek Hattı
REL R-218 Genişlet
REL R-218
  • REL R-218
  • REL R-218
  • REL R-218
  • REL R-218
  • REL R-218
  • REL R-218
  • REL R-218

SATILDI

REL R-218

RelRel

CA997

Yeni

         

Daha Fazla Detaylar

R218

REL R-218 Ödüllü, Müzik İçin Optimize Edilmiş, Kompakt Bir Subwoofer'dır, ve şaşırtıcı derecede hızlıdır.

Yalnızca 10" woofer'a sahip bu küçük kabin, mühürlü bir REL'den şimdiye kadar duyduğumuz en derin, en sıkı bası sunar. Bunun kredisinin çoğu, Serie-R için ilk kez piyasaya sürülen üç revizyondan kaynaklanmaktadır. Birincisi revize edilmiş önceki R serisinde kullanılanlardan çok daha verimli olan, daha fazla şeffaflık, üstün dinamik ifade ve kolaylık ve zahmetsizlik hissi ortaya koyan crossover.

İkinci değişiklik, REL'in yeni bir tür dijital amplifikasyona geçişidir, bu yerleşiktir house ve daha yüksek güç, daha iyi kontrol sağlar ve önceki tasarımların kapağını kaldırır.

Bu daha az belirgin olan üçüncü değişiklik, sadece biraz büyütülmüş, ancak R-218'e izin veren kabin boyutu ve şeklidir bu önceki R-Serisi modellerinden daha derine uzanmak içindir. R-218 , R-505'ten üstün güç ve çarpma ile önceki R-305'ten daha iyi derinlik sunar .

REL Farklıdır

REL, düşük frekanslı çoğaltma konusunda benzersiz bir bakış açısına sahiptir. Artık subwoofer olarak adlandırılan gürleyen, şişkin gök gürültüsü kutularının aksine, yalnızca REL Sub-Bass sistemleri en düşük frekansları doğru bir şekilde yeniden üretir ve herhangi bir sisteme sorunsuz bir şekilde entegre olur. Bir REL eklemek , tüm sistemin ton dengesini ve çözünürlüğünü zenginleştirir. Ses sahnesi geri hareket eder ve açılır, sesler daha insani ve gerçek hale gelir, enstrümanlar uygun güce, tınıya ve ağırlığa ulaşır, en yüksek frekanslar bile daha yumuşak, daha zengin ve daha belirgin hale gelir. Herhangi bir sisteme bir REL eklemek bir ifşadır; sisteminizde bir REL duyduktan sonra , başka hiçbir şeyden asla tatmin olmayacaksınız.

Amplifikatör

REL, güçlü, güvenilir ve müzikal Sub-Bass sistemleri oluşturmaktan büyük gurur duyar ve her REL Sub-Bass ünitesinin kritik bir unsuru amplifikatördür. Serie-R, olağanüstü güç dağıtım özellikleri, büyük yüksek kaliteli güç kaynakları ve mükemmel aşırı yük koruması ile REL tarafından tasarlanmış ve üretilmiş bir D Sınıfı amplifikatör kullanır. Bu amplifikatörler, bu seriye son derece düşük bozulma ile daha yüksek, daha derin ve daha temiz çalmak için neredeyse sınırsız güç veren Serie-R Bas Motorlarını çalıştırmak için özel olarak üretilmiştir.

"Yeşil" bir notta, Serie-R amplifikatörlerinin "güç açlığı" adı verilen benzersiz bir güç tasarrufu özelliği vardır. Hiçbir sinyal olmadığında, amplifikatör anında maksimum güç tasarrufu verimliliğine geçerek yalnızca 5 W güç tüketir (bekleme modundaki bir LCD TV'den daha az), ancak amplifikatör ani bir geçici sinyale anında yanıt vermek için maksimum hazır durumda kalır uzun bir sessiz dönem ve seviyeden bağımsız olarak. Bu yenilikçi özellik, kullanılmadığında Serie-R woofer'ı kapatma ihtiyacını ortadan kaldırır.

Crossover

REL Serie-R'deki crossover, son derece yetenekli Galli teknisyenler tarafından üretilen 12dB/Octav el yapımı bir crossover'dır. Bu geçitlerde yapılan hassasiyet ve testler, uzun ömür, güvenilirlik ve kaya gibi sağlam performans sağlamak için en yüksek üretim uygulamalarıyla tutarlıdır. Bu, ek karmaşıklık anlamına gelmez! Geçiş noktasını yukarıya ayarlamak için geçiş düğmesini saat yönünde çevirin, geçiş noktasını aşağı indirmek için saat yönünün tersine çevirin. Çapraz geçişi ayarlarken, lütfen REL'in daha geleneksel yumuşak dönüşlü geçiş ayarı yerine "kademeli" bir anahtar kullanmayı seçtiğine dikkat edin. Bu, kullanıcının kesin geçiş noktasını güvenle ve %100 tekrarlanabilir sonuçlar elde etme yeteneğiyle tam olarak tanımlamasını sağlar. Bu aynı zamanda bir REL'i entegre etmeyi son derece kolaylaştırır, uygun bir karışım elde edilene kadar geçiş noktasını bir kerede bir tıklama hareket ettirin. Sonuçları tekrar kontrol etmek ister misiniz? Tek tıklamayla yukarı veya aşağı geçişi ayarlamanız yeterlidir; tüm sistem daha iyi ses veriyor mu? Değilse, değişikliği tersine çevirin ve REL tam olarak olması gereken yerdedir. Bu hassasiyet ve ayrıntılara gösterilen özen, REL ürünleri ve mühendisliğinin ayırt edici özellikleridir.

Teknik özellikler

Muhafaza Tipi: Mühürlü

Sürücü: 10” Uzun Atışlı, çelik şasi

Çapraz: Değişken, 30-120 Hz Kademeli

Giriş Konnektörleri:

Neutrik Speakon Yüksek Seviyeli giriş

RCA düşük seviyeli giriş

Ayrı ses kontrolü ile 1/LFE RCA girişi

Amplifikatör: 250W Yüksek Akım REL tasarımlı D Sınıfı

Koruma: Aşırı Akım, Aşırı Gerilim

Boyutlar (HWD): 12x13,6x12,5"

Ağırlık: 29 lbs

Bağlantılar

REL, düşük frekanslı çoğaltmaya farklı bir yaklaşıma ve bu hedefe nasıl ulaşılacağına dair farklı bir bakış açısına sahiptir. Tüm REL Alt Bas sistemleri, her biri kendi ses kontrollerine sahip benzersiz bir Yüksek Düzey (Hoparlör Düzeyi) bağlantısı ve bir .1/LFE bağlantısı (RCA) olmak üzere iki tür bağlantı sunar. Serie-R'nin ek bir girişi, bir Düşük seviye girişi (RCA) vardır.

Üst Düzey bağlantı, REL'i doğrudan sistemin amplifikatörüne bağladığı ve bukalemun benzeri REL'in tüm sistemin ses karakterini üstlenmesine izin verdiği için oldukça tercih edilir. High-Level bağlantısının çok yüksek giriş empedansı (100kΩ), sistem amplifikatörünün REL'i görmemesini (elektriksel olarak konuşma) sağlar, ancak bu bağlantı REL'in sistemin hem tınısını hem de zamanlamasını çok doğru bir şekilde yeniden üretmesini sağlar.

.1/LFE RCA bağlantısı, ev sinema ortamında benzersiz esneklik sağlamak için Yüksek Düzeyli bağlantıyla birlikte kullanılmak üzere tasarlanmış ayrı bir bağlantıdır. Üst Düzey bağlantı, ana hoparlörlere düşük frekans takviyesi sağlarken, .1/LFE bağlantısı, LFE kanalının amaçladığı ünlem işareti basının yeniden üretilmesini sağlar. Basitçe surround işlemci üzerindeki LFE çıkışından REL üzerindeki .1/LFE girişine bir RCA kablosu bağlayın. Bu girişin kendi ses kontrolü vardır, ancak bu giriş için tüm geçiş ayarları surround işlemcide yapılır.

Herhangi bir nedenle Üst Düzey bağlantı kullanılamıyorsa (örneğin, güçlendirilmiş hoparlörlere sahip bir sistem), Serie-R'nin bir RCA kablosuyla bağlanmasına izin veren Düşük Düzey girişi kullanılmalıdır. Bu bir mono giriştir, bu nedenle preamp veya işlemciden stereo çıkış mevcutsa, sinyalleri birleştirmek için bir y-adaptör kullanılmalıdır. Low-Level girişi, High-Level girişinin geçiş ve ses kontrolünü paylaşır. Düşük düzeyli giriş tercih edilen bağlantı değildir, yalnızca yüksek düzey bağlantının mümkün olmadığı durumlarda kullanın.

Tasarım ve Kabin

Serie-R, cilalı alüminyum yan ekler ve üst plaka ve arkada kalın bir alüminyum amplifikatör paneli ile muhteşem bir görünüme sahiptir. Sağlam yapı ve kontrast oluşturan kaplama, Serie-R'ye ince, zarif ve göze batmayan bir görünüm kazandırır. 1" kalınlığında MDF kabinler rezonansı azaltır ve geçiş/amplifikatör bölümü, yüksek iç basınç streslerinden uzakta ayrı bir iç kutuya yerleştirilmiştir.

Keyifli alışverişler dileriz

camaross-audio-hifi-high-detail-logo-.jp

Bir değerlendirme yazın