WhatsApp Destek Hattı
Sony SS-G55 Genişlet
Sony SS-G55
  • Sony SS-G55
  • Sony SS-G55
  • Sony SS-G55
  • Sony SS-G55
  • Sony SS-G55
  • Sony SS-G55
  • Sony SS-G55
  • Sony SS-G55
  • Sony SS-G55
  • Sony SS-G55

SATILDI

Sony SS-G55

Sony Sony

CA2001

Kullanılmış

TÜRK LİRASI0 TL
EURO0 €
DOLAR0 $
POUND0 £

Seri no : 203307 - 203308 

Sony LaVoce'un inanılmaz gerçekçi akustiği ile Avrupa da ödül kazanan şirketin yıl dönümü için tasarlandı ve en eşsiz en gelişmiş mühendislik yeteneklerini somutlaştırdı. 

Müziğin sesinden tam anlamıyla yararlanabilmek için, yeni özel teknolojiyi benimseyerek, enstrümanları ve vokalleri zengin ritimlerle yeniden üretmeyi amaçlayan bir hoparlör sistemidir. 

Biyoselüloz kubbesi, Ajinomoto ve Sony, Endüstriyel Bilim ve Teknoloji Ajansı, Fiber Polimerik Malzeme Enstitüsü'nün ortaklaşa ortak olduğu üç şirket tarafından geliştirilmiştir.
Bakteriler (asetobasterler) tarafından yapılan bu malzeme, çok ince, yaklaşık 1/1000 kalınlığında, çok ince, ışık geçirgen, ortalama bir kağıt yaprağına (birkaç mikron) lifli bir yapıya sahiptir, ses yayılma hızı berilyumdan üç kat daha hızlıdır. 
Difüzör malzemelerinin dünyada analogları yoktur, amplifikasyon elyaflı çok katlı kağıttan yapılmış orta kademe woofer, güçlü bir stronsiyum-ferrit mıknatıs, dökme sepet ve yaşlanmayan yapışkan dokuma süspansiyon. 
Kabinler farklı kalınlıkta ve yoğunlukta ahşap levhalardan yapılmış, içinde amplifikasyon elemanları vardır, basamaklı ön panel şekli hoparlörlerin eşleşmesini geliştirir ve durgun dalgaların oluşmasını önler. 

20 cm'lik koni tipi Woofer alt frekans, 10 cm'lik koni tipi midrange orta frekans için kullanılmıştır. 

Keskin bir sese yönelik olarak, özel bir laminasyon tekniğini benimsenmiştir ve konvansiyonel kağıttan daha güçlü kılan koni kağıdını kullanılmıştır. 

Yüksek frekans için, ayrıca La Voce serisi için de kabul edilen biyo selülozlu 2.5 cm kubbe tipi tweeter kullanılmıştır. 
Bio selüloz, üç firma tarafından ortaklaşa geliştirilen, Sony ve Ajinomoto, İleri Endüstri Bilim ve Teknoloji Enstitüsü, Fiber Polimer Malzemeler Araştırma Enstitüsü, ve Acetobacter adlı bakteri tarafından üretilen bir elyaftır. Bu özellik son derece incedir (10 mikron), hafif olmasına rağmen, yaklaşık 1/1000 kağıtlık çok ince bir lifli yapıya sahiptir, ses yayılma hızı kağıttan 3 kat daha yüksektir ve alüminyumunkine benzer bir ses hızına sahiptir. 

Rezonans keskinliği ayrıca yaklaşık 24'tür; bu, alüminyumun rezonans keskinliğinden yaklaşık 1/10 daha azdır ve bu da kağıtla neredeyse aynı değeri elde eder. 

Kabinde ki eğri yüzey işlemiyle, ses basamağı düzenleyen ve her birimin ses kaynağının aynı yüzeydeki konumunu düzenleyen zaman ayar sistemi benimsenmiştir. 

Sonuç olarak, iyi yön özelliklerini korurken, ses görüntüsü lokalizasyonu ve ses alanı hissi iyileştirilir. 

3 Adet Crossover kullanılmıştır

Akustik, müziğin güzelliğini hissetmenizi sağlayan renk ve ayrıntı bolluğu ile inanılmaz derecede zengin ve sağlam bir ses yaratır. Ses açık, notalarında kadifemsi bir dokunuş vardır, çünkü hoparlörler klasik kağıt hamuru ve inanılmaz bir biocell tweeter içermektedir. 

Tweeter özel bir ilgiyi hak ediyor, bu ürünü geliştirmek için çok çaba harcanmıştır, yüksek seviye bir çözünürlükle yumuşaklık arayan pek çok insanı kayıtsız bırakmayacak, seste tek bir detay kaybedilmeyecek, müzik bilgileri bütünlük kaybı olmadan dinleyiciye sunulur.
Yaylı ve üflemeli enstrümanlarının sesini mümkün olan en doğru şekilde üretir. 

Seste sert keskinlik neredeyse hiç yoktur, tüm akustik mükemmel bir şekilde kayıpsız azaltılabilir, tüm türler kolaylıkla dinlenebilir.

L - R

Hem lambalı ile hem de transistörün ile kullanıma uygundur.

Sahneyi mükemmel bir şekilde oluşturur.

Teknik olarak en küçük kusuru yoktur,

%100 orijinaldir,

kozmetik olarak arka köşelerde küçük kullanım izleri vardır,

stand satışa dahil değildir,

mağazamızda dinleyebilirsiniz.

ENDER

 

İlanda kullanılan fotoğraflar hoparlörlerin kendi güncel fotoğraflarıdır, alıntı değildir.

Keyifli alışverişler dileriz

Bir değerlendirme yazın