WhatsApp Destek Hattı
Tannoy Revolution XT 6F (BOX) Genişlet
Tannoy Revolution XT 6F (BOX)
  • Tannoy Revolution XT 6F (BOX)
  • Tannoy Revolution XT 6F (BOX)
  • Tannoy Revolution XT 6F (BOX)
  • Tannoy Revolution XT 6F (BOX)
  • Tannoy Revolution XT 6F (BOX)
  • Tannoy Revolution XT 6F (BOX)

SATILDI

Tannoy Revolution XT 6F (BOX)

TANNOY TANNOY

CA2100

Kullanılmış

Orijinal kutulu - Garantili 

Daha Fazla Detaylar

0 €

Revolution XT 6F, geliştirilmiş sürücülere, asimetrik kabin tasarımına ve teknolojide bazı zarif ilerlemeleri içerir.

İnce kabinler, daha iyi kontrol edilmiş bas tepkisine yol açan yeni kaide ve aşağı atım bas refleks portu ile geliştirilmiştir. Düşük frekansı tekrar odaya yönlendirmek için tasarlanan hoparlör kabininin kaidesi ve açılı tabanı, çift iç oda tasarımı ile birlikte çalışır. 

Sonuç çevik ve duyarlı olan bir sonuçtur.

Kabinin üst kısmına bakın ve Tannoys logosunu taşıyan cıvatalarla çerçevelenmiş, gelişmiş zamanlama için yeni bir paylaşılan Omnimagnet tasarımı kullanan çifte çift eş merkezli sürücüdür. Çok lifli koninin içinde, yeni oluşturulmuş bir Torus-Ogive dalga kılavuzu olan 1 "PEI kubbe tweeter ünitesi bulunur.

Tannoy kesinlikle burada DC6T SE için kendi reçeteleriyle gelişmiş kozlarını buldu. 

Tüm bu yeni özellikler, XT 6F'nin her hoparlör standardına göre kıskanılacak bir performans göstermesini sağlıyor ve dinamik, doğru ve dikkat edilmesi gereken bir ses kaynağı sunuyor.

Yüksek kalitede gövde tasarımı

Detaylara gösterilen en yüksek dikkat, zanaatkar kalitesinde kaplama anlamına gelir ve XT 6F, oldukça çekici orta meşe veya koyu ceviz gerçek ahşap kaplama kaplama seçeneklerinde bulunur.

Çift Konsantrik Sürücü

Revolution XT 6F, LF uzatmasını 40Hz'in altına indirmek için eşleşen 150mm (6.00 ”) bas sürücü ile güçlendirilmiş 150mm (6.00”) Omnimagnet Çift Konsantrik sürücü kullanır.

Entegre Baza

Süpürgelik tasarımı ve aşağı atım bas refleks portu, hem düşük frekanslı sesi odanın içine yönlendirir, hem de daha esnek yerleştirme seçenekleriyle birlikte 38Hz'e kadar duyarlı bas elde edersiniz.

30,7 litrelik kabin, olağanüstü düşük renklenme sağlamak için geniş desteklere sahip ağır yapıya sahiptir. Arka kısımda iki telli terminaller bulunur ve hoparlörlere manyetik ızgaralar verilir.

Teknik ve kozmetik olarak en küçük kusuru yoktur,

yeni ile eşdeğerdir,

4 ay önce satın alınmıştır, 20 ay garantisi vardır,

orijinal kutularında, içeriği eksiksiz gönderilecektir,

mağazamızda dinleyebilirsiniz.

Keyifli alışverişler dileriz