WhatsApp Destek Hattı
Usher BE-718 Diamond DMD Genişlet
Usher BE-718 Diamond DMD
 • Usher BE-718 Diamond DMD
 • Usher BE-718 Diamond DMD
 • Usher BE-718 Diamond DMD
 • Usher BE-718 Diamond DMD
 • Usher BE-718 Diamond DMD
 • Usher BE-718 Diamond DMD
 • Usher BE-718 Diamond DMD
 • Usher BE-718 Diamond DMD
 • Usher BE-718 Diamond DMD
 • Usher BE-718 Diamond DMD
 • Usher BE-718 Diamond DMD
 • Usher BE-718 Diamond DMD
 • Usher BE-718 Diamond DMD
 • Usher BE-718 Diamond DMD
 • Usher BE-718 Diamond DMD

Usher BE-718 Diamond DMD

USHER USHER

CA885

Kullanılmış

TÜRK LİRASI12 124 TL
EURO1 350 €
DOLAR1 588 $
POUND1 239 £

 Teknik ve kozmetik olarak kusuru yoktur,

%100 orijinaldir, 

mağazamızda dinleyebilirsiniz.

Tüm ürünlerimiz faturalıdır

Be-718 DMD ile tanışın. Bu büyüleyici, yüksek performanslı monitör hoparlörleri, dünyanın dört bir yanından elde edilen en iyi özenle seçilmiş bileşenlerle tasarlanmıştır.

Be-718 hikayesi, MusikMatters'ın müşterilerinin gerçekten ne istediğini öğrenmek için üst düzey bayileri ziyaret etmesiyle başlıyor. Herkesin sesi kadar güzel görünen, yerleştirmesi kolay, harika sesli monitör hoparlörleri aradığı açık görünüyordu. Artı bir küçük şey daha: Olağanüstü bir değer sunmaları gerekiyor! Bu çok fazla istemiyor, değil mi? Usher ile yakın bir çalışma içinde ve şaşırtıcı derecede kısa bir sürede, Usher Dancer serisine en son eklenen Tiny Dancers ortaya çıktı!

Tasarım projemiz ne kadar küresel? Yüksek teknolojili sürücüler, geçitler ve mükemmel zaman ayarlı dolaplar, Birleşik Krallık'taki bir firma tarafından tedarik edilen son işlem kozmetikleriyle Usher Tayvan'da Bay Tsai Lien Shui tarafından tasarlanmış ve üretilmiştir. Usher'in uzun süredir hizmet veren teknik danışmanı Dr. Joseph D'Appolito, burada 'Devletler'de çapraz geçiş ayarı sağlıyor.

Be-718s, güzel bir şekilde hazırlanmış ve parlak bir şekilde tamamlanmış kabinlere ek olarak, sorunsuz bir şekilde uzatılmış tizler için gelişmiş Diamond DMD tweeter'lara sahiptir. Yeni bir mid-woofer, bası kontrol eder ve ifade eder, açık ve davetkar bir orta kademe için sağlam bir temel sağlar. 

Crossover parçaları ve JPS Labs dahili kablolaması ABD'de yapılırken, Texas merkezli GR-Research'ten tasarım sihirbazı Danny Richie, üst düzey geçiş parçalarını seçerek son rötuşları ekleyerek konuşmacının bölme adım telafisini ve dikey eksen dışı tepkisini geliştirmiştir.

Be-718'lerin entegrasyonu, uzantısı, sağlamlığı, hızı ve netliği, genellikle daha az çözülme özelliğine sahip hoparlörlerin gürültü tabanında kaybolan düşük seviyeli ayrıntıları ortaya çıkarır. 

Kesinlikle bugün piyasadaki en güzel ve en tatmin edici hoparlörlerden biridir.

Özellikleri:

ELMAS Tweeter

JPS Labs Alumiloy iç kablolama

Kolay yerleştirme için ön port

En kaliteli hoparlör terminalleri

Birleşik Krallık'ta Kam Young tarafından kozmetik yeniden tasarımı

Aşağıdaki gibi tüm yeni / yükseltilmiş parçaları içeren yeniden ayarlanmış geçitler:

Yüksek saflıkta oksijensiz bakır hava çekirdekli indüktörler

Mills dirençleri -Sonicaps

Erse poli kapaklar

Gen.2 Sonikaplar

Bu hoparlörler, yaşamları boyunca efsaneler listesine girmişlerdir. Fiyatı mükemmel bir satın almayı temsil ediyorlar. Firmanın en çok satan modeli olmalarına şaşmamak gerekiyor.

Be-718 DMD'nin yükseltilmiş versiyonundaki tweeter'ı buharlaştırılmış elmastan yapılmıştır ve hoparlörün yaptığı kahramanca eylemlerin çoğundan sorumludur. Orta kademe sürücü 18 cm kağıt koniye sahiptir.
Ustalık çok iyidir ; kompakt Be-718'in kabinleri 17,2 kg ağırlığındadır ve 25 mm MDF ve gerçek ahşap yan panellerden oluşan bir sandviçtir. 

 Hoparlör, çift kablolamayı destekler. Bas refleks bağlantı noktası yuva tipindedir ve ileriye doğru ateşlenir.

Birçok modern kitaplık hoparlörünün aksine, Usher'lar da alışılmadık miktarda bas sergiler. 

Bas iyi konturlu ve tanımlanmış, böylece ne kadar yüksek sesle dinlense de , bas frekanslarını rahatlıkla takip edebilirsiniz .

Bu çözünürlük seviyesi , hoparlörlerin hiç bir zaman ince veya aşınmış sesler çıkarmadan keskin odaklamalı mükemmel görüntülemeyi de destekler . Elmas DMD tweeter'ın oldukça uzun bir alışma süresine ihtiyacı vardır.

İleri ateşleme refleks portu, Be-718'in bir odaya yerleştirilmesini kolaylaştırır. 718 DMD yi köşeye çok fazla yakınlaştırsanız dahi birçok rakibinden farklı olarak, hoparlörler duvarlara normalden daha yakın olduğunda bile ses dengelidir. Bununla birlikte, tüm hoparlörlerde olduğu gibi, yansımalardan dolayı gerçekçi ses sahnesinin çökmesini önlemek için hoparlörlere nefes alabilecekleri yer açmak daha iyidir.

 

 

Keyifli alışverişler dileriz

Usher Ses Teknolojisi hoparlörleri ve elektronik cihazları, makul fiyatlarla bile ses kalitesinden ödün vermeyen deneyimli dinleyiciler için üretilmiştir. Hoparlörlerimiz, usher'in mükemmel berilyum tweeter'larına uyacak şekilde berilyum orta kademe sürücüler gibi gelişmiş teknolojileri içeren, güzelce tasarlanmış hoparlör sistemlerini ortaya çıkaran, üretim verimliliği ve üretkenliğine büyük önem verilerek, Tayvan'daki ultra modern bir fabrikada beceri ve gururla üretiliyor.

Bir değerlendirme yazın