WhatsApp Destek Hattı
Marantz SD-60 Cassette Deck ( 3 Head ) Genişlet
Marantz SD-60 Cassette Deck ( 3 Head )
  • Marantz SD-60 Cassette Deck ( 3 Head )
  • Marantz SD-60 Cassette Deck ( 3 Head )
  • Marantz SD-60 Cassette Deck ( 3 Head )
  • Marantz SD-60 Cassette Deck ( 3 Head )
  • Marantz SD-60 Cassette Deck ( 3 Head )
  • Marantz SD-60 Cassette Deck ( 3 Head )

SATILDI

Marantz SD-60 Cassette Deck ( 3 Head )

MarantzMarantz

CA2134

Kullanılmış

3 Head - Closed Loop Dual Capstan Mechanism

SD-60, mevcut Marantz kaset çalar grubunun en üstünde yer alıyor ve bekleyebileceğimiz gibi güçlü bir taşıma mekanizmasına ve birçok yüksek performanslı özelliğe sahip. Tek bir döküm şasi, taşıma topolojisini sağlam bir şekilde sabit tutar ve rezonansı en aza indirmek için yüksek ataletli bir volan vardır. Kapalı döngü çift kapaklı tahrik tekniği kullanılır, arka kapak sabit bant gerginliğini ve sabit bant / kafa temasını korumak için hafifçe gerilirken, bandın bu kısmını dış titreşimlerden izole eder. 

Ek bir sönümleme pedi, mekanik stabilite sağlamak için kaset kabını destekler. Aşınmaya dayanıklı, sert perma kafalar, en iyi bas tepkisi için şekillendirilir ve ayrı kayıt ve oynatma kafaları, bant dışı izleme sağlamanın yanı sıra her fonksiyon için uygun kafa boşluklarına sahiptir.

Dolby Band C gürültü azaltma devreleri kayıt ve tekrar oynatmak için (monitör) çoğaltılmış ve ayrıca kayıt sırasında yüksek frekanslı tavan boşluğunu artıran Dolby HX-Pro sistemi sağlanmıştır. Ticari olarak önceden kaydedilmiş kasetlerin çoğunun eşleşmesi için Dolby B gereklidir ve Dolby C daha fazla teyp hissinin bastırılmasını sağlar, ancak kaynak ve bant dışı seviyelerin çok hassas bir şekilde hizalanması gerekir. 

Verili kayıt seviyesi ayarını verilen bandın hassasiyetine uyacak şekilde kırparak kullanıcının giriş ve çıkış seviyelerini eşitlemesini sağlayan bir Kalibrasyon kontrolü vardır. Diğer bir kontrol, ön bant akımını bireysel bant özelliklerine uyacak şekilde düzenleyebilir, kullanıcı kaynak ve bant dışı yüksek frekans yanıtları eşit gibi görünene kadar ayarlamalar yapabilir.

İkiz çubuk grafikli kayıt seviyesi sayaçları, aydınlatılan en yüksek noktanın kısa bir tutumu ile hızlı hareket eder. Bu, kayıt sırasında 0'dan + 12dB'ye ulaşılan tepe seviyesinin alfanumerik bir gösterimi ile desteklenir. Ardından, en yüksek tepe seviyesi veya son kayıt, bellek arama düğmesine basılarak geri çağrılabilir. 

Teyp konum göstergesi, dönme hızlarına veya iki şerit miline bağlı bir mikroişlemci tarafından hesaplanan dakika ve saniye cinsinden süreyi gösterir ve oynatma ve kayıt sırasında olduğu gibi yüksek hızda sarma sırasında da çalışır. 

Diğer işletim tesisleri arasında, ilk 10 saniyeyi veya kaydedilen her öğeyi sırasıyla çalan otomatik müzik taraması; 15 kata kadar basılabilen ve kasetin seçilen öğeye sarılıp açılmasına ve çalmaya başlamasına neden olan hızlı müzik arama düğmesi; hızlı geri alma durdurma, bu, ilki ikinci boşluğa geri sarar ve durur. Kayıtlar arasına otomatik olarak 4 saniye boşluk bırakan Autospace Record Mute, verilen kaset yerini hafızaya alan ve talep üzerine o konuma hızlıca dolan Counter Memo, ses kontrolü ile kulaklık jakı soketi, zamanlayıcı işlemi için provizyon.

Uzaktan kumanda ünitesi yoktur, ancak bu tesise sahip uygun bir Marantz amplifikatörüne bağlamak için soketler takılmıştır. Giriş / çıkış sinyal soketleri altın kaplamadır. Yan paneller olası rezonansları önlemek adına metal dökümdür.

Spesifikasyon tablosunun gösterdiği gibi, bu büyük bir makinedir ancak en azından bu, kontrollerin uygun şekilde aralıklandırıldığı ve mevcut durumu tanımlayan ve kusursuz çalışmayı sağlayan çok sayıda ekran olduğu anlamına gelir.

Teknik anlamda en küçük kusuru yoktur,

%100 orijinaldir, (en küçük tamirat-değişim-vb. yapılmamıştır)

neredeyse yeni teknik performansındadır,

kozmetik olarak bir iki küçük izin (yan döküm panellerin arka kısmında) dışında kusursuzdur, 

tüm fonksiyonları sorunsuzdur, 

mağazamızda (test edebilir) dinleyebilirsiniz.

ENDER

  MADE IN JAPAN

İlanda kullanılan fotoğraflar cihazın kendi güncel fotoğraflarıdır, alıntı değildir.

Keyifli alışverişler dileriz

Bir değerlendirme yazın

Marantz SD-60 Cassette Deck ( 3 Head )

Marantz SD-60 Cassette Deck ( 3 Head )