WhatsApp Destek Hattı
Sennheiser HD 630 VB Genişlet
Sennheiser HD 630 VB
  • Sennheiser HD 630 VB
  • Sennheiser HD 630 VB
  • Sennheiser HD 630 VB
  • Sennheiser HD 630 VB
  • Sennheiser HD 630 VB
  • Sennheiser HD 630 VB
  • Sennheiser HD 630 VB
  • Sennheiser HD 630 VB
  • Sennheiser HD 630 VB

SATILDI

Sennheiser HD 630 VB

SennheiserSennheiser

CA1899

Yeni

HD630VB 

HD 630VB Hareket halindeyken ya da evde, Yeni Sennheiser HD 630VB şaşırtıcı performans sunar ve normalde bir odyofil kulaklıkta bulunmayan özelliklere sahiptir. Son teknoloji sürücüler güçlü ve temiz ses reprodüksiyonu sağlayarak favori müziklerinizin kayıtlarında yer alan en ufak detayları bile size duyurur. HD 630VB ile tecrübe edeceğiniz ses hayret verici derecede gerçekçi olacak. Doğrusu, 10 Hz'den 42.000 Hz'e frekans tepkisiyle HD 630VB size hi-res dosyaları olması gerektiği gibi dinleme imkânı sağlar.

Odyofil hassaslığında ve kalitesinde ses iletimi

Kayıpsız müziği her yerde yanınızda taşıma imkanı

Geniş frekans aralığı ve düşük harmonik bozulma

Taşınabilir cihazlarla ve ev sistemleriyle kullanım

Sıradışı tasarım ve yüksek kalitede komponent kullanımı

Kapsüle entegre butonlu akıllı kumanda ile kontrol

Katlanabilir yapısı ile kolayca muhafaza etme

ODYOFİLLER, ONU YANINIZDA TAŞIYABİLİRSİNİZ!

Kıymetli hi-end kulaklıklarınızı takıp evden çıkmanız şimdiye kadar imkânsız mıydı? Artık değil! Artık HD 630VB sizinle. Hem sessel hem de teknik anlamda odyofil ama götüreceğiniz her yere gelebilecek kadar da sağlam. Son teknoloji sürücüleriyle HD 60VB 10 Hz’den 42.000 Hz’e kadar geniş bir frekans tepkisini ve seste doğruluğu hedefleyen efsanevi Sennheiser tutkusunu barındırır.

Yüksek kaliteli materyallerden yapılmış, dayanıklı ve katlanabilen yapısı sayesinde hareket halindeki yaşam tarzına kolaylıkla uyum sağlar. Özetle, odyofil sesi dışarı çıkarken arkanızda bırakmaya son verin; HD 630 VB kullanmayan başlayın ve dilediğiniz yere yanınızda götürün.

BAS FREKANSLARINIZI NASIL ALIRDINIZ?

Sennheiser HD 630VB size mükemmel bas frekans kontrolü sağlar. Kulak kapsülüne tümleşik yenilikçi rotatif bas kontrol tekerleği sayesinde dip basların ne kadar güçlü olacağına siz karar vereceksiniz. Bas frekansları nasıl almak isterseniz isteyin, Sennheiser HD 630VB size istediğinizi verecek.

PARMAKLARINIZIN UCUNDA

Hareketli yaşam tarzına uygun şekilde tasarlanmış Sennheiser HD 630VB aynı zamanda tam kontrol sağlayan bir mikrofonlu kulaklık. Kulak kapsülüne entegre edilmiş kapsamlı kontrol fonksiyonlarıyla mobil cihazınızı cebinizden çıkarmadan birçok özelliği kullanabilirsiniz. Bir tuşla ses yüksekliğini ayarlayabilir, müzik parçaları arasında geçiş yapabilir ve dahili mikrofonuyla çağrıları alıp yanıtlayabilirsiniz.

DOĞRU MATERYALLERDEN ÜRETİLDİ

Sennheiser HD 630VB sağlam ve güçlü alüminyum kulak kapsülleri, çatal bağlantılar ve ve kaydırgaçlar gibi üst düzey materyallerden üretilmiştir. Ömür boyu kullanım için üretilmiş HD 630VB’nin yumuşak yanı da var üstün rahatlıkta, değiştirilebilir kulak yastıkları ve ayarlanabilir kafa bandı ile saatler süren odyofil yolculuklarında bile konforunuzu mükemmel bir biçimde sağlar.

ÇİFTE VATANDAŞLIK

Sennheiser HD 630VB kolay taşıma için katlanarak yanında gelen taşıma çantasına kolayca sığar. Ayrıca kutu içeriğinden çıkan 3,5mm’den 6,3mm’ye adaptörle HD 630VB’yi ev stereo sisteminizle de kolayca kullanabilirsiniz.

Kontrol amaçlı kutusu açılmıştır,

KULLANILMAMIŞTIR, (Almanya,dan alınmıştır)

orijinal kutusunda, içeriği eksiksiz gönderilecektir,

mağazamızda test edebilirsiniz.

İlanda kullanılan LOGOLU fotoğraflar cihazın kendi güncel fotoğraflarıdır, alıntı değildir.

Keyifli alışverişler dileriz

Please click our Logo for our other ads.

Bir değerlendirme yazın

Sennheiser HD 630 VB

Sennheiser HD 630 VB