WhatsApp Destek Hattı
Bang & Olufsen BeoSound Ouverture CD / Tape / Tuner Genişlet
Bang & Olufsen BeoSound Ouverture CD / Tape / Tuner
  • Bang & Olufsen BeoSound Ouverture CD / Tape / Tuner
  • Bang & Olufsen BeoSound Ouverture CD / Tape / Tuner
  • Bang & Olufsen BeoSound Ouverture CD / Tape / Tuner
  • Bang & Olufsen BeoSound Ouverture CD / Tape / Tuner
  • Bang & Olufsen BeoSound Ouverture CD / Tape / Tuner
  • Bang & Olufsen BeoSound Ouverture CD / Tape / Tuner

SATILDI

Bang & Olufsen BeoSound Ouverture CD / Tape / Tuner / Bluetooth

Bang OlufsenBang Olufsen

CA2403

Kullanılmış

Teknik ve kozmetik olarak en küçük kusuru yoktur, %100 orijinaldir, orijinal bağlantı kabloları - güç kablosu - uzaktan kumandası - Bluetooth adaptörü ile birlikte gönderilecektir, mağazamızda dinleyebilirsiniz.

İlanda kullanılan fotoğraflar ürünün kendi güncel fotoğraflarıdır, alıntı değildir.

Daha Fazla Detaylar

Bang & Olufsen BeoSound Ouverture CD / Tape / Tuner / Bluetooth

BeoSound Ouverture CD / Tape / Tuner / Bluetooth

BeoSound Ouverture, Beocenter 2500,ün güncellenmiş bir versiyonuydu . Yeni bir adın yanı sıra Beosound Century ile birlikte ses ürünleri ile ilgili olarak ilk görülen yeni yapıyı kullanarak , model en son ürünlerle çalışacak şekilde güncellendi. Bu amaçla, yazılım Beo 4 uzaktan kumanda terminaliyle çalışacak şekilde değiştirildi ve bir Master Link soketi takıldı. Master Link'in Ouverture'a takılması master panel av 9000,i  gereksiz hale getirdi, bu da geri çekildi ve av 9000,in geri kalanı yeni modele uyacak şekilde değiştirildi .

Bu büyük değişikliklerin dışında,  BeoSound Ouverture, yıllar boyunca yeni yazılımlar ve çeşitli CD mekanizmaları ile daha da güncellendi, daha sonraki sürümleri daha önce sadece bir B&O CD oynatıcısı olan Beogram CD 50,de görülen motorlu kızak düzenlemesine geri döndü . Yeni CD mekanizması kolayca tanınabiliyordu, içinde hareket eden merceğin döner levha göbeğinin altında dikey, düz bir çizgideydi, daha önce yanda bir ark olmuştu .

Ouverture ve Beocenter 2500 arasındaki fark , yeni modelin iki yönlü iletişime sahip olmaması ve bunun yerine tamamen yeni bir CD mekanizmasına sahip olmasıdır. CD söz konusu olduğunda da bazı yeni özellikler barındırıyor. Ancak en önemli fark MasterLink bağlantısıdır. Bu sistemle üniteyi başka bir elektronik alet kullanmadan örneğin bir Beolab 2000 veya Beolab 3500,e  bağlayabilirsiniz .

Uzun cam kapılar sessizce bir kenara kayarken, hafif bir ışık içeriden yayılır. Bu, BeoSound Ouverture'ın "hoş geldiniz" dediği ve her yeni kasete veya CD'ye taktığınız zamanki deneyimin bir parçası. Programlamalı CD çalar, otomatik geri kasetli teyp, ön ayarlı FM / AM radyo, zamanlayıcı işlevi, isteğe bağlı Beo4 uzaktan kumanda işletimi, Beolink® ve kulaklık bağlantıları, isteğe bağlı duvar desteği ve zemin standı.

BeoSound Ouverture'ın alçak gönüllü kauçuk tuş takımı, dikey ve yatay kord matrisini kaplayan bir temas folyosunu gizler. Bir kontrole basıldığında, kablolar bağlanır ve mikroişlemci etkinleştirilir.

TASARIM

Müzik dinlediğiniz bir şeyden daha fazlasıdır, deneyimlediğiniz bir duygudur. En sevdiğiniz müziğin kendisini tam olarak ifade etmesini sağlayan bir şeyde çalma zamanı değil mi? BeoSound Ouverture ayağa kalkar ve sizi tekrar tekrar müziğinizden özel bir şey yapmaya davet eder.

bang-olufsen-ouverture_camarossaudio_ban

ÖZELLİKLERİ

Rastgele çalma işleviyle parça dizilerini değiştirerek eski CD'lere yeni bir hayat kazandırın. Ya da istenmeyen parçaları atlamak ve istediklerinizi istediğiniz sırada çalmak için programlayın.

CD'deki müziğin kasete aktarılması daha düşük bir kalite anlamına gelmez. Ouverture, eşit bir ses seviyesi sağlamak için herhangi bir kayıt sırasında sinyali sürekli olarak izler ve ayarlar ve CD çalmayı bitirdiğinde kayıt otomatik olarak durur. Ouverture'ın akıllı AM / FM radyosunda 30'a kadar önceden ayarlanmış istasyon için yer var.

bang-olufsen-ouverture_camarossaudio_ban

Peki sürgülü cam kapılar nasıl çalışır?

BeoSound 3000 de ki cam kapılar elinizin yaklaşımınızı tespit eden bir kızılötesi sistem tarafından tetiklenir, bir elektrik motoruyla tahrik edilen çelik teller vasıtasıyla açılır ve kapatılır. 

Beosound 3000 ve BeoSound Ouverture üzerindeki cam kapılar, bir şanzıman vasıtasıyla bir elektrik motoru ile sürülen çelik tellerle açılır ve kapatılır. Motor, yaklaşımınızı algılayan bir kızılötesi sistem tarafından tetiklenir ...

Bunun yerine en sevdiğiniz müzik parçası olduğunda neden sinir bozucu bir çalar saatle uyanıyorsunuz? Ouverture'daki zamanlayıcı işlevi tüm hafta boyunca programlanabilir ve seçtiğiniz herhangi bir süre boyunca oynatıldıktan sonra otomatik olarak tekrar kapanır.

Özel

Bir elinizi kaldırın ve cam kapılar sessizce kenara kayarken izleyin. Ouverture'ın "hoş geldiniz" demenin yolu budur ve özel bir deneyimin başlamak üzere olduğunu ortaya koymaktadır. Tabii ki, basit bir açma / kapama düğmesi olurdu, ama o zaman bu kadar özel olan ne olurdu?

Kolayca Yerleştirilir

Bu bir hayal gerçekleşir - evinizi ekipmanla doldurmadan hayatınızı müzikle doldurabilen bir müzik sistemi. BeoSound Ouverture'ın düz dikey tasarımı, en dar rafa oturacak kadar ince veya doğrudan bir çift hoparlör ile bir duvara asılacak kadar hafif olduğu anlamına gelir.

Kullanım

Cam ve alüminyum karışımı ile Ouverture, yüksek sesle bağırmadan dikkati çeker. Kompakt boyutu ve görsel varlığı, yerleştirildiği çevreye hakim olmak yerine geliştirilmesini sağlar - bu da onu ev ve iş yeri için mükemmel bir ses sistemi haline getirir. 

Stereo ayrıca isteğe bağlı Beo4 uzaktan kumanda ile de kontrol edilebilir.

Montaj Seçenekleri

Bu klasik tasarım, 21 yıl boyunca çeşitli montaj ve standlarla reenkarne edildi. Zemin standları bir direk standı veya CD ve teyp depolama, yalnızca Hi-Fi için izin verilen duvara montaj çözümleri veya bunlar kesilene kadar BeoLab2500 hoparlörler ile mevcuttu.

Uyumluluk

BeoLab 2500 ile BeoSound Ouverture, BeoLab 2500 ile BeoCenter 2300, BeoLab 2500 ile BeoCenter 2500, BeoLab 2500 ile BeoSound 3000, BeoLab 2500 ile BeoSound 4000, BeoLab 2500 ile BeoSound 3200

CD mekanizması motorludur, cd yi koyarken mekanizma motor yardımıyla kalkar.

BeoSound Ouverture CD / Kaset / Radyo Ürün Özellikleri

Boyut G x Y x D / Ağırlık:
32 x 36 x 16 cm / 7 kg

Kabin kaplaması: Siyah / alüminyum
Güç tüketimi: Tipik 32 watt, bekleme <3,5 watt

Tuner: 
Önceden ayarlanmış radyo programları: 30 FM veya AM
Radyo aralıkları: FM-LW-MW
RDS: Tipine göre 

CD : 
CD boyutları: 12 cm, 8 cm
Frekans aralığı: 20 - 20.000 Hz, + -1 dB
Sinyal-gürültü oranı: Tipik 101 dB, Ağırlıklı
D / A dönüştürme: Bit akışı, analog filtrasyon

Özellikler:
Programlama, Rastgele, Tekrarla, Düzenleme
Teyp kaydedici: Dahili
Kayıt sistemi: HX PRO
Teyp taşıma: Otomatik Ters
Gürültü azaltma: Dolby B NR
Frekans aralığı: 30 - 16.000 Hz
Sinyal-gürültü oranı:> 65 dB, Dolby B, krom

Radyo: 
Önceden ayarlanmış programlar: 30 AM veya FM
Radyo aralıkları: FM-LW-MW
FM frekans aralığı: 87.5 -108MHz
AM frekans aralığı: 153-279 / 522-1.610 kHz

Bağlantılar:
Güç Bağlantısı (iki)
AUX
FM anteni, 75 ohm
AM anteni (Adanmış)
Ana Bağlantı (ML)
Kulaklık / Mini jak

İlanda kullanılan logolu fotoğraflar ürünün kendi güncel fotoğraflarıdır, alıntı değildir.

camarossaudio_showroom_istanbul_ - Kopya

Keyifli alışverişler dileriz

Bir değerlendirme yazın