WhatsApp Destek Hattı
Acoustic Solid Solid Edition Turntable Genişlet
Acoustic Solid Solid Edition Turntable
  • Acoustic Solid Solid Edition Turntable
  • Acoustic Solid Solid Edition Turntable
  • Acoustic Solid Solid Edition Turntable
  • Acoustic Solid Solid Edition Turntable
  • Acoustic Solid Solid Edition Turntable
  • Acoustic Solid Solid Edition Turntable
  • Acoustic Solid Solid Edition Turntable

Solid Edition

Solid Edition Acoustic Solid'in referans Solid Royal modelinin mükemmel müzikal karakterine makul bir fiyat ile erişmek isteyenler için üretildi.

Gövde ve tablası üretiminde havacılık ve uzay uygulamaları için geliştirilmiş özel bir alüminyum alaşım kullanılmıştır. Hem gövde hem de tabla masif metal bloklardan yavaş ve ultra düşük toleranslı bir süreç ile sabırla tornalanır. Bu sayede görünüş olarak benzer pikaplarda sık rastlanan merkezleme ve yalpa hataları Solid Edition için var olmayan şeylerdir.

Bir pikabın en önemli parçalarından biri olan yatağı Solid Edition gibi masif kütleli bir tasarım için daha da önem kazanır. Bu nedenle bu model için Karl Wirth tarafından özel geliştirilen çok bileşenli özel kompozit yatak uzun yıllar sorunsuz ve düşük bakım ile hizmet verecek biçimde tasarlandı. Sıfıra yakın yatak boşluk toleransı sayesinde stabil bir zemin üzerinde çalışan iğnenin en minik detayları bile zahmetsizce yakalaması mümkün oldu. Bu nokta belki de tüm pikap meraklılarının erişmeyi hedefledikleri müzikal nirvananın kapısıdır. Acoustic Solid Edition pahalı ve kaliteli bir kol ve iğnenin boşa savrulmuş para olmadığını ispatlamaya her zaman hazırdır.

Gövdesi alüminyum alaşımdan tornalanmış masif tablanın üst iki katmanını akrilik ve özel işlenmiş deri oluşturur. Uzun dinleme ve ölçüm seanslarından sonra karar kılınan bu kompozit yapının meyvesi iç ve dış her türlü rezonansın iğneye ulaşmadan sönümlenmesi ve simsiyah geri plandan tüm müzikal detayların zerafetle belirmesi oldu.

Solid Edition için özel olarak geliştirilen çok kutuplu senkron motor 15 kilogramın üzerinde kütleye sahip masif tablayı hiç zorlanmadan ve bir kavalye edasıyla çevirir. Motorun mikroskopik vibrasyonları da rezonans emici kasası sayesinde sıfır düzeyine indirgenmiştir. Bu şaheser motor kritik medikal uygulamalar için geliştirilmiş mikroişlemci yönetimli besleme devresi ile kusursuz biçimde işletilir. Devir sapmaları ölçülemeyecek kadar düşük düzeylere indirgenmiştir.

Acoustic Solid için Ortofon tarafından özel olarak üretilen WTB 211 bükümlü kol Solid Edition'un tüm tasarım ve performans özelliklerini en üst düzeye taşıyacak biçimde modifiye edilmiştir. WTB 211 Edition için fiyat/performans orantısı olarak ideal konuma sahip kollardan biridir.

Acoustic Solid için çok şey söylenebilir ama eskilerin dediği gibi; bir tecrübe kafidir!..

Teknik ve kozmetik olarak en küçük kusuru yoktur,

%100 orijinaldir,

orijinal içeriği eksiksiz gönderilecektir,

İlaveten ;

10" S Fidelity Research FR54 Kol,

Aydınlatma lambası, (mıknatıslı)

Plak temizleme kiti-fırçası,

Yedek kayış, (2 adet kayış ile teslim edilecektir),

Nagaoka MP110H İğne, (Kutusunda),

Stabilizatör,

4 Adet tabanlık (Gövde ayaklarının altında duran anti-rezonans tabanlıklar),

satışa dahildir,

mağazamızda dinleyebilirsiniz.

İlanda kullanılan fotograflar cihazın kendi güncel fotograflarıdır, alıntı değildir.

 Photograps used in this ad are current and

reflect actual condition of the devices, they are not cited.

Shipping (Fedex) is done worldwide. Please ask shipping costs.  

 EXCHANGE : YES

https://wiy4yq.dm2301.livefilestore.com/y2poqxW1C1AZy3BUirqFTdQR0DAfdj8KWULsstwMG5nj2B2n6yhkv3d7y_nOuBIByKp_mqcMIDN2ueUeMKE-Mj8FsQmV4ZtOHPKxGRRdO7RISDGmQsvjeaWzsEjEeUex7fD/camarossaudio.JPG

Keyifli alışverişler dileriz

Please click our Logo for our other ads.

Diğer ilanlarımız için logoyu tıklayınız

Bir değerlendirme yazın

Acoustic Solid Solid Edition Turntable

Acoustic Solid Solid Edition Turntable