WhatsApp Destek Hattı
Atlas Element Integra Audio Interconnect, RCA-RCA, 1 mt Genişlet

Atlas Element Integra Audio Interconnect, RCA-RCA, 1 mt

ATLAS ATLAS

CA1673

Yeni

62 €

Atlas Element Integra RCA-RCA (1 mt)

 Atlas Element, asimetrik ara bağlantıyı paylaşır. Radyo frekans girişimini (RFI) reddetmek için % 100 ekran sağlayan örgülü bir bakır ve alüminyum folyo kullanıyor, iletkenleri için düşük kayıp gözenekli polietilen dielektrik (PEF) ile birlikte yüksek kaliteli oksijensiz bakır (OFC) kullanmaktadır.

Element,  ortalama, yüksek kaliteli, giriş seviyesi bağlantıyı sağlamak için Atlas tarafından araştırılmış ve geliştirilmiştir.

Kesin odaklamanın ve üç boyutluluğun "Atlas klasik" işaretleri hemen belirgindir.

 Araştırma ve geliştirme programımızın ardından, Element tamamen yeni Integra manyetik olmayan RCA konnektörler ile donatılmıştır. Konnektör, saf OFC bakır koaksiyal telli iletkenler ile gidiş ve dönüş sinyalleri için konnektör arasındaki lehimsiz, soğuk kaynak ara biriminden yararlanmaktadır. Lehimsiz olması, sinyalin serbest dolaşımı için engelleri ortadan kaldırdığı anlamına gelir.

Integra konnektör iki eşlenik parantez kullanır. Bu dirsekler kabloyu sıkıştırmadan tutarlar. Bir koaksiyalin sıkıştırılması, kablonun empedansını 75 Ohm'dan değiştirmesine ve böylece silinmelerine neden olur. Sayısal bir arabirimde, empedans, yansıma ve titremeye neden olan 40 Ohm'a düşebilir.

Eşlenik parantezli integra konnektörü, radyo frekansı parazitini tıpadan iletken ara birimine kadar tamamen reddettiğinden daha az silinme veya parazit oluşumu meydana gelir.

Entegre konnektör, dört asimetrik kovan içerir ve bunlar takıldıklarında yayılıyor ve böylece fiş her takıldığında fiş-yuva arayüzünü temizliyor. Atlas Integra fişi ile sinyal yolunu temiz tutmak çok kolaydır, çıkarıp tekrar takın!

 Integra blendaj, daha az parazit ile direkt bariyer serbest dönüş sinyali yolunu kolaylaştırır.

İyileştirilmiş Element Integra, müzik severler için seçkin bir giriş seviyesi ses bağlantısıdır. Tüm Atlas bağlantıları gibi, düzgün bir sunum ile birlikte büyük bir ses katmanı da sunar. Aşırı parlak ve rahatsız edici sesi, benzer fiyatlı bağlantıların bir özelliğinden sıklıkla kaçınır. Tüm Atlas ara bağlantılarıyla ortak olarak değil, fiyattan bağımsız olarak, dinleyiciye yapay yükseklik veya alçak irtifaksız sofistike ve rahatlatıcı bir ses sunar ve en önemlisi, kullanıcıya ödediği para karşılığında harika bir değer sunar. 

Sadece yapıyı, OCC bakırını, kalitesini asimetrik yapısını ve eşlenik konsol Integra konnektörü inceleyin; bu Element Integra'ya benzeyen başka bir kablo olmadığını göreceksiniz.

Bizi ziyaret edin ve Element Integra'yı deneyin ve sofistike ve açıklayıcı geniş bant sesinin tadını çıkarın.

Özellikler

Yapı :Asimetrik

İleten Malzemesi:OFC

Ekran Türü / Materyali:Örgülü OFC

Ekran Kaplaması%:% 90

Dielektrik:PEF

Bağlayıcı:RCA Fişi

Kapasitans (pF / m):63.03 PF / M

Direnç (Ohms / m @ 20 ° C)::0.1612Ω / m AT 26Oc

İndüktans (μH / m @ kHz):1 KHz'de 0.3735 μH / M


Kapalı kutu, adınıza faturalı,

MADE IN ENGLAND

İlanda kullanılan logolu fotoğraflar kablonun kendi güncel fotoğraflarıdır, alıntı değildir.

"Mağazamızda test edebilir - dinleyebilirsiniz"

Yetkili satıcı

camarossaudio, Atlas Ürünleri Yetkili Satıcısıdır. 

camarossaudio sisteminize ve bütçenize en uygun doğru Atlas kabloyu seçerek size destek verebilecek tam eğitimli satış ve kurulum personeline sahiptir.

camarossaudio, kablolar için evde deneme hizmeti sunar, böylece alacağınız kablonun sisteminizle nasıl bir reaksiyon göstereceğinden emin olabilirsiniz. 

Keyifli alışverişler dileriz

Please click our Logo for our other ads.

Diğer ilanlarımız için logoyu tıklayınız