WhatsApp Destek Hattı
Fostex DV40 Master Recorder 24/192 ( Player Recorder Music Server ) Genişlet
Fostex DV40 Master Recorder 24/192 ( Player Recorder Music Server )
  • Fostex DV40 Master Recorder 24/192 ( Player Recorder Music Server )
  • Fostex DV40 Master Recorder 24/192 ( Player Recorder Music Server )
  • Fostex DV40 Master Recorder 24/192 ( Player Recorder Music Server )
  • Fostex DV40 Master Recorder 24/192 ( Player Recorder Music Server )
  • Fostex DV40 Master Recorder 24/192 ( Player Recorder Music Server )
  • Fostex DV40 Master Recorder 24/192 ( Player Recorder Music Server )
  • Fostex DV40 Master Recorder 24/192 ( Player Recorder Music Server )
  • Fostex DV40 Master Recorder 24/192 ( Player Recorder Music Server )
  • Fostex DV40 Master Recorder 24/192 ( Player Recorder Music Server )
  • Fostex DV40 Master Recorder 24/192 ( Player Recorder Music Server )

Fostex DV40 Master Recorder 24/192 ( Player Recorder Music Server )

FostexFostex

CA1502

Kullanılmış

5 x Hard Disc

50 PCS DVD-RAM 4.7 GB (New) Maxell

5 PCS TYPE2 Cartridge

Balance-unbalance cable (1 Takım)

User manual (Full)

Servis manual (CD)

Daha Fazla Detaylar

TÜRK LİRASI4 739 TL
EURO460 €
DOLAR540 $
POUND394 £

Player, Recorder, Music Server, DAC

Fostex DV40, plaklarınızı master standartında (Mevcut kalitesinden asla ödün vermeden ve plagın analoğ sesinden kesinlikle uzaklaşmadan) digital ortama aktarabileceğiniz ender beceriye sahip cihazlarından biridir. 

DV40, dosyaları ister DVD-RAM,e ister cihazın hard diskine , 24 veya 16 bit çözünürlükte 4-track (Çoklu), stereo veya mono dosyalar halinde 44.1, 48, 88.2, 96, 176.4 ve 192kHz2 örnekleme frekansları ile kayıt yapabilir. Ve bu kayıtlara neredeyse sınırsız sayıda işlem yapmanıza izin verir.

Hard disc opsiyoneldir (takılmıştır). Yedek hard disk de (formatlanmış) cihaz beraberinde verilecektir.

Hard disk üretici firma tarafından (özel)  formatlanarak takılmaktadır. Hard diskler tam sessizdir.

Yaptığınız bu kayıtları cd player gibi cihaz üzerinden veya hard disc üzerinden dinleyebilir ve internet  üzerinden dilediğiniz kişi (üstelik bu kayıtları al-ver) ile paylaşabilir, sizde dünyanın her hangi bir yerinden müziklerinize ulaşabilirsiniz. İlaveten sizde internet üzerinden cihazınıza kayıt yapabilirsiniz. Hard disk üzerinden streamer mantığında çalışır (dilediğiniz albümü seçip dinleyebilirsiniz).

Bir çok plak dinleyicisinin ortak kaygısıdır "değerli plaklarım çizilmesin, iğnem çabuk eskimesin, vb." . Plaklarımızı digital ortama aktarıp dinlemeyi bir çoğumuz istese dahi aynı analoğ sound u yakalayamayacağımızı hatta sesin digitalleşeceğini düşünerek bundan vazgeçeriz. Ne yazık ki bunu deneyen bir çok kullanıcıda haklı çıkmıştır.

Oysa Fostex DV40 ile DVD-RAM e veya hard diske yapacağınız kayıtlarda (dilediğiniz çözünürlükte ve örnekleme frekansında) bu kayıpları kesinlikle yaşamaz hatta şaşırtıcı biçimde daha iyi çaldığını duyarsınız. 

Sonuç olarak Fostex DV40 size ; plaklarınızı digital ortama hiç bir kayıp vermeden ve plak ruhundan uzaklaşmadan (Master kalitesinde) aktarmanızı sağlayan dünyanın en güvenilir cihazlarından biridir. 

DVD-RAM e kayıt zamanları aşağıda belirtilmiştir.

DVD-RAM leri rahatlıkla internet üzerinden temin edebilirsiniz.

DVD-RAM ile DVD-RW, DVD+RW, DVD-R, DVD+R aynı şey değildir, DVD-RAM hard disc mantığında çalışır, erişimi çok daha hızlı, çok daha güvenlidir ve aynı zamanda 1 diske 100.000 kez kayıt yapabilirsiniz.

DV40 DVD Master Kaydedici 

15 yılı aşkın bir süredir profesyonel dijital ses mastering teknolojisi alanında öncü bir firma olan ve TAT kodu ile taşınabilir zaman kodu DAT'ın yaratıcıları olan Fostex'in yeni ve son mastering standartlarını belirleyen cihazı DV40. 


DV40 DVD-RAM Ana Kayıt Cihazı

Fostex, post prodüksiyon tesisleri, ses mikseri, yayın profesyonelleri ve kayıt evleri ile el ele çalışarak, günümüzdeki ve yarınların sürekli değişen ve zorlu ses ortamlarında her uygulamayı ve istisnasını idare edebilecek bir mastering makinesi geliştirdi. 


Kısacası, şimdi Timecode DAT'den  güvenle 'Timecode DVD-RAM' e geçebilirsiniz. 

DVD-RAM ve KAYIT FORMATI 
Fostex, yoğun araştırma ve testten sonra Digital Audio Tape için en uygun halefi olarak DVD-RAM'i seçti. DVD-RAM mükemmel güvenilirliğe sahiptir ve dahili hata düzeltme ve ömrü nedeniyle endüstriyel kullanıcıların tercih ettiği medya biçimi olarak kendisini zaten tüm dünyaya kabul ettirmiştir. Bu güvenlik, toplam hatasız kayıt için gerçek zamanlı olarak DVD-RAM'de saklanan kayıtlı verileri sürekli olarak inceleyen son teknoloji "Doğrulama / Yazma" teknolojisi1'in kullanılmasıyla arttırılmıştır. 

DV40, endüstrideki en geniş uyumluluk derecesini sağlamak ve DVD-RAM teknolojisini en üst düzeye çıkarmak için, aynı anda dört kanal eşzamanlı ses kaydını çok sayıda permütasyonda kaydedebilir. 

İki kayıt modu sunulmaktadır: Normal mod  ve Teyp modu, (geleneksel teyp kaydediciyi düşünün ve kaydedilen verilerin anında güvence altına alındığını hayal edin, örneğin bir elektrik kesintisi olması durumu vb. , o noktaya kadar kaydedilmiş hiçbir çalışma kaybolmayacaktır). Dosyalar, gerektiğinde tercihinize bağlı olarak doğru esneklik sağlayan yeni dosyalar (Yeni Dosya) veya eklenen ses (Ekleme) olarak oluşturulur. 

DVD-RAM , fiziksel zarar görmediği sürece 30 yıl boyunca veriyi (bozulmadan) saklayabilir, bu süre cd için 10 yıldır.

DVD-RAM , en düşük hızda yazıldığı takdirde 100.000 kere yeniden yazılabilir. 

Dosyalara çok hızlıca erişilebilir.

Kazara silinmeye karşı yazma koruması mevcuttur

UNIVERSAL DİSK FORMATI 
DV40, bir UDF (Evrensel Disk Formatı) dosya düzenini kullandığından, DVD-RAM ortamı kaldırılabilir (veya ev ortam ağı vasıtasıyla erişilebilir) ve çeşitli işletim sistemlerini çalıştıran Mac ve PC iş istasyonları tarafından anında okunabilir. 

Ses verilerini önceden üçüncü parti programlarla dönüştürmek zorunda kalmanızın kaynak tüketen ve pahalıya mal olan sürecini hafiflettiği için bu çok büyük bir zaman tasarrufu sağlayabilir. 

Şu anda DV40, endüstride standart olan SDII ™ (Sound Designer II) veya BWF (Broadcast .wav Dosyası) formatlarını kayıt altına alabiliyor. 

Bu sektör tarafından tanınan formatların her ikisi de aynı DVD-RAM diskinde bir arada bulunabilir ve dosya formatında Fostex Kullanıcı Bit'i (UBIT) bilgilerini ekleme yeteneği sayesinde geliştirilebilir. 

DV40 dosyaları, 24 veya 16 bit çözünürlükte 4-track (Çoklu), stereo veya mono dosyalar halinde 44.1, 48, 88.2, 96, 176.4 ve 192kHz2 örnekleme frekansları ile kurulabilir. Seçilen frekansa % 0.1'lik bir pull up / pull down da uygulanabilir. 

DÜZENLEME 
Ve bu esneklik kayıt işlemi ile bitmiyor. Dosyalar kaydedildikten veya içe aktarıldıktan sonra (yine üçüncü parti sistemlerle uyumluluk sağlanarak), kopyalama, yapıştırma, ekleme, kesme ve silme gibi kapsamlı dâhili hatasız düzenleme işlevleriyle neredeyse sınırsız sayıda.


Yüksek hassasiyetli, jog / shuttle tekerleği ve net ve özlü bir FL ekranı ile işlevler son derece kolaylaştırılmıştır. 

Dosya yedekleme ve çoğaltma işlevleri, ya aynı DVD-RAM diskine ya da isteğe bağlı bir dâhili sabit disk sürücüsünün takılması yoluyla sağlanmaktadır. Son olarak, kaydedilen sesi üretim sürecinin diğer bölümlerine geçirme zamanı geldiğinde, DVD-RAM diskini çıkarıp basitçe geçirin veya DV40'yı, bütünleşik 10/100 Base-T Ethernet vasıtasıyla medya ağınızın bir parçası olarak bağlayın Bağlantı noktasına bağlayın ve dosyalara FTP yoluyla erişin.

ÖZELLİKLER 

- Endüstriyel standart DVD-RAM ortamına kayıt ve oynatma

- Doğrulama / Yazma özelliği, kaydedilen verileri herhangi bir ses hatası olmadan sürekli olarak inceler

- Evrensel Disk Biçimi (UDF) çoğu işletim sistemi ve bilgisayar tabanlı iş istasyonlarıyla uyumlu olmasını sağlar. 

- 24H RUN, REC RUN, FREE RUN ve EXT RUN modları sunan kapsamlı dahili zaman kodu

- TC jeneratörü yeni 23.97F HD kamera moduyla donatılmıştır

- 192kHz / 24 bit performansa kadar. (44.1, 48, 88.2, 96, 176.4 kHz ayrıca mevcuttur) 

- İnanılmaz derecede geniş 20Hz - 80kHz frekans aralığına kadar 

- Mono, stereo veya 4-track kayıt modları 

- 16 bit veya 24 bit çözünürlükte (aynı disk üzerinde) SDII (TM) veya BWF ses dosyası formatları 

- İsteğe bağlı 6 yollu Oynatma kartı (Model 5050), 4 parçadan fazla oynatılan dosyalar için kullanılabilir

- Çeşitli parça dosyaları okunabilir; Mono, 2 yollu, 3 yollu, 4 yollu, 5 yollu, 6 yollu ve 8 yollu (sadece 5050 modeli takıldığında 6 parçaya kadar ses çalma

- Diskler arasında disk / dosya kopyalama için isteğe bağlı 2.5 "dahili 40GB HD (model 9055)kapasite yükseltilebilir

- Jog / mekik kadran üzerinden yüksek tanımlı ses ayarı – tur başına başına 200 artı 

- Ham ve işlem görmüş kayıt seçenekleri 

- Yüksek hassasiyette ayar ile tam on-board kopyalama, yapıştırma, ekleme, kesme ve silme özellikleri Dengeli XLR ve 1/4 "telefon konnektörleri  üzerinde 24 bit / 192kHz içeren kapsamlı G / Ç, AES / EBU dijital

- Word, Video, PS / 2 Klavye / Fare (ön panel) ve standart olarak 10/100 BASE-T Ethernet ağ konektörleri 

- Ethernet, DV40'ın medya ağında FTP yoluyla dosyaları transfer etmesini sağlar

- Zaxcom Deva II gibi FAT16 sabit disk kaydedicileri tarafından oluşturulan dosyalar artık doğrudan zaman kodu ile DV40 tarafından okunabilir ve doğru şekilde oynatılabilir. Dosyalar, ana makine tarafından BWF Polifonik formatta harici DVD-RAM'e yedeklenmelidir.

 - EDL dosyası. Kullanılan DVD-RAM diskleri için ALE (Avid Log Exchange) uyumluluğu olan bir EDL dosyası otomatik olarak oluşturulabilir ve düzenlenebilir. Dilerseniz, disk başına bir dizi farklı EDL oluşturulabilir.

 - Ses CD'si çalınması.  CD'leri (CD-DA) şimdi CD40 materyali için zaman kodu çıkışı avantajını ekleyerek DV40 cihazında çalınabilir.

 - Circle Take işlevini. DV40'daki dosyalar (çekimler) şimdi Circle Take olarak seçilebilir ve seçimi kaldırılabilir, böylece düzenleme işleminde dosya seçimi kolaylaşır.

 - Avid uyumluluğu. DV40'a kaydedilen BWF dosyaları, şimdi, doğrudan, Avid Film Bestecisine (yazılım sürümüne bağlı olarak), Sahne, Alma, Silindir Sayısı, Etkinlik vb. Ile taşınan ve Meta Veriler dosyasından okunan bilgilerle içe aktarabilir. Meta veri alanı gelecekteki genişletme için kullanıcı tarafından düzenlenebilir.

- Yayın uygulamaları için TC ile CD oynatma.

- Çoklu Oynatma modları ve dosya bağlantısı. Dosyalar ve TC, doğrusal bir biçimde bağlanabilir. 

- Tam Meta data uyumluluğu.

COAXIAL INPUT

Teknik ve kozmetik olarak en küçük kusuru yoktur,

%100 orijinaldir,

kullanım izi dahi yoktur,

tüm fonksiyonları hatasız çalışmaktadır,

kesinlikle profesyonel amaçlı kullanılmamıştır,

çıkış fiyatı (ABD) 6000$,

opsiyonel olan Expansion board 5050 cihaz üzerinde takılıdır,

opsiyonel olan hard disk cihaz üzerinde takılıdır, 4 adet de (firma tarafından formatlanmış) yedek verilecektir,

5 x Hard Disc

50 PCS DVD-RAM 4.7 GB (New)

(50 adet ücretsiz verilecek, ancak istenirse elimizde yüksek adetli (audiophile version) bulunmaktadır)

5 PCS TYPE2 Cartridge

Balance-unbalance cable ve

kullanım kitabı ile birlikte gönderilecektir,

mağazamızda (test edebilir) dinleyebilirsiniz.

MADE IN JAPAN

İlanda kullanılan fotoğraflar cihazın kendi güncel fotoğraflarıdır, alıntı değildir.

Photograps used in this ad are current and

reflect actual condition of the devices, they are not cited.

Shipping (Fedex) is done worldwide. Please ask shipping costs.  

 EXCHANGE : YES

https://wiy4yq.dm2301.livefilestore.com/y2poqxW1C1AZy3BUirqFTdQR0DAfdj8KWULsstwMG5nj2B2n6yhkv3d7y_nOuBIByKp_mqcMIDN2ueUeMKE-Mj8FsQmV4ZtOHPKxGRRdO7RISDGmQsvjeaWzsEjEeUex7fD/camarossaudio.JPG

Keyifli alışverişler dileriz

Please click our Logo for our other ads.

Diğer ilanlarımız için logoyu tıklayınız

Bir değerlendirme yazın