WhatsApp Destek Hattı
Krell CD1 Genişlet
Krell CD1
  • Krell CD1
  • Krell Remote control
  • Krell CD1
  • Krell CD1
  • Krell CD-1
  • Krell CD1
  • Krell CD1

Krell CD1

KrellKrell

CA4353

Kullanılmış

    

Teknik olarak kusuru yoktur, tüm fonksiyonları hatası zçalışır durumdadır, kozmetik kusuru son fotoğrafta belirtilmiştir, uzaktan kumandası ve güç kablosu ile birlikte gönderilecektir.

Bas performansı ve hacim konularında öne çıkan bir cd player.

Daha Fazla Detaylar

TÜRK LİRASI13 551 TL
EURO650 €
DOLAR707 $
POUND572 £

krell-cd1-player.jpg

Damlama teorisi, ekonomik anlamda oldukça pahalıdır. Bununla birlikte, ses elektroniği alanında çok öenmli bir yere sahiptir. CD-1 buna mükemmel bir örnektir. CD-1, en pahalı bileşenler için deloped edilmiş inşaat ve işleme teknikleri sayesinde, fiyatının bile ötesinde bir petformans sunar

YÜKSEK TEKNOLOJI

Tüm dijital, analog ve güç kaynağı sirküleri dört katmanlı, cam bir P.C. kartı üzerine inşa edilmiştir. Çok pahalı olmasına rağmen, dört katmanlı kart, diğer tekniklerle lekelenemeyen avantajlar sunar. Toprak yolları, devre düzeni ve güç kaynağı yollarının tümü kısıtlama olmaksızın optimize edilebilir. Sonuç olarak, dijital devreler en düşük zemin gürültüsü ve veri bozulmasının önlenmesi için Analog aşamalar ise herhangi bir indüklenmeyi reddetmek için düzenlenmiştir

CD-1 ayrıca harici bir işlemciye veya dijital kayıt makinesine yönlendirmek için iki dijital çıkışa sahiptir. Tosh-link formatında bir koaksiyel ve bir fiber optik standarttır. AT&T geniş bant genişliğine sahip fiber optik format'ta çıkış seçeneği olarak mevcuttur. CD-1'e 10 tuşlu, tam işlevli, parça programlama, tekrarlama, duraklatma ve taşıma işlevlerinin kontrol edilebildiği bir uzaktan kumanda dahildir.

Öne çıkanlar

Taşıma: Philips CD111-1 MKII, Hall efektli motor, salıncak kolu tasarımı ve tek noktaya yayın şasisi ile

Lazer: Cam lensli Tek ışın

Çıkışlar:

Analog: RCA konektörlerinde tek uçlu XLR konektörlerinde dengeli

Dijital: RCA konektöründe koaksiyel Tosh'ta fiber optik  bağlantı formatı AT&Tformat'ta isteğe bağlı fiber optik

Not: Tüm analog ve dijital çıkışlar aynı anda kullanılabilir

Dijital: Tek bit DAC tasarımı 18 bit DAC çözünürlüğü

Aşırı örnekleme: 8X wISingle- bit enterpolasyon yöntemi 64X on: WU  bit enterpolasyon yöntemi Uzaktan Kumanda: 10 tuş takımı ile tam işlev. Kablosuz kızılötesi

CD-1 dijital gürültü anlamında mümkün olan en iyi ses kalitesini sunar. Güç kaynağı ve topraklama şemaları, aktif devre bileşenlerine giden en sert bileşim elemanları en sessiz ve doğrudan yolları sağlar.

Krell, Amerikan yapımı Kristal tek bit Dijital-Analog Dönüştürücünün (DAC) kullanımına öncülük etti. Tek bit teknolojisinin en son evrimini temsil eder ve bu türün diğer DAC'lerinden işitsel olarak üstündür. Diğer tek bit DAC'lerin aksine, zengin bir alt orta aralık ve sağlam temel bas sunar. Analog bölümde ücretsiz giriş aşamaları ayrık, yüksek önyargılı A sınıfı çıkış tampon amplifikatörlerini çalıştırır. Hem tek uçlu hem de dengeli çıkışlar sağlanır. Faz bölme devresi, 0 ve 180 derecelik çıkış sinyallerinin birbirlerinin hassas ayna görüntüleri olmasını sağlar ve dengeli çalışmanın tam sonik faydasının belirgin olmasını sağlar.

KRELL-TECH

KESİNLİKLE CD-1 çekmecesi, Philips CDM-1 MKII CD motor sürücüsü ile donatılmıştır. CD çalar kullanımı için tasarlanan en iyi Philips montajı, bu sürücü doğruluk ve güvenilir performans için köklü ve haklı bir geçmişe sahiptir. Tümü sert tek noktaya yayın çerçevesi etrafında inşa edilmiş bir Hall efektli motor, salıncak kolu lazer tasarımı ve cam lens kullanır. Motor tahrik tertibatı, harici titreşimlerden izolasyon sağlamak için son derece esnek bir süspansiyona monte edilir. Bu alt montaj, ağır çelik bir şasi üzerine monte edilmiştir. Akustik olarak ölü ayaklar CD-1'i çevresinden daha da izole eder. Net sonuç, lazer ve destek devresi için sert, titreşime dayanıklı bir muhafazadır ve bu da doğru sonik performansa önemli ölçüde katkıda bulunur.

KRELL-TECH

Yukarıda açıklanan teknolojinin özetlenmiş faydaları kolayca algılanabilir. Yine de, CD-1'in kalitesi tahminlere meydan okuyor. CD-1'in kısaca tarifi; canlı ton kalitesi, holografik görüntü sunumu, sağlam yapı ve eşsiz güvenilirlik.

Teknik özellikler

TAŞIMA

Hall efektli motorlu Philips CDM-1 MK II; salıncak kolu tek noktaya yayın çerçevesinde tasarım.

LAZER

Glas ~ ile tek ışın: lens.

DAC

20 Bit çözünürlüğe sahip Tek Bit

DİJİTAL ÇIKIŞLAR

Standart arayüz üzerinden 1 Fiber Optik

1 RCA konektörü üzerinden koaksiyel.

ST konnektörü üzerinden 1 adet AT&T Fiber Optik (opsiyonel)

ANALOG ÇIKIŞLAR

1 RCA konektörleri aracılığıyla tek uçlu çıkış

1 XLR konnektörleri üzerinden dengeli çıkış

Dengeli XLR çıkış pimi yapılandırması

p!n 1 Zemin (kalkan)

p!n 2 0 derece (ters çevrilmez)

pim 3 180 derece (ters çevirme)

UZAKTAN KUMANDA

Kablosuz kızılötesi

BOYUTLAR

Genişlik : 19" / 48.3 cm

Derinlik : 12" / 30.5 cm

Yükseklik : 4" / 10.2 cm

AĞIRLIK

Sadece 11 pound birim

Bir değerlendirme yazın

Krell CD1

Krell CD1