WhatsApp Destek Hattı
Marantz CD5005 Genişlet
Marantz CD5005
  • Marantz CD5005
  • Marantz CD5005
  • Marantz CD5005
  • Marantz CD5005
  • Marantz CD5005
  • Marantz CD5005

Marantz CD5005

Marantz Marantz

CA2167

Kullanılmış

180 €

marantz-cd-5005_marantz5005_camarossaudi

Özel Marantz teknolojilerini ve şık tasarımını bir araya getiren CD5005 kompakt disk çalar, saf ses performansı sağlamak için HDAM (Hyper Dynamic Amplifier Module) teknolojimiz ile birlikte CS4398 24 bit / 192 kHz D / A dönüştürücüsü referans sınıfına sahiptir. Merkeze monte CD sürücü mekanizması müzik CD'si, CD-R ve CD-RW diskleri ile uyumludur ve müzikçalar MP3, WMA ve AAC dosya türleri dahil olmak üzere çoklu dosya tipi oynatma özelliğine sahiptir.

Müzisyenler için özel ilgi alanı olan CD5005, tempo'nun hassas şekilde ayarlanmasını sağlayan ayarlanabilir ses perdesine sahiptir ve Audio EX modları perde kontrolünü, dijital ses çıkışlarını ve ön panel ekranını maksimum doğruluk için devre dışı bırakabilir.

Marantz HDAM Teknolojisi

Son ses çıkışı aşamasında geleneksel IC-tabanlı op-amp yongaları kullanmak yerine, CD5005, geniş bant genişliği, hızlı dönüş hızı, en düşük gürültü ve en düşük bozulma sağlayan özel HDAM-SA2 ayrık bileşen modüllerine sahiptir. HDAM-SA2, önceki HDAM sürümlerine kıyasla daha üstün performansa sahip, oldukça rafine bir HDAM modülüdür ve üst seviye disk oynatıcılarımızda ve audiophile ağ müzik çalarlarımızda bulunur.

Referans Kalitesi D / A Dönüştürme

En geniş ses formatı yelpazesiyle uyumluluk için, CD5005, premium modellerimizde bulunan aynı cihaz olan CS4398 24 bit / 192 kHz dijital - analog dönüştürücüye sahiptir.

 

Tamamen Ayrık Kulaklık Amplifikatörü

Tüm ayrık kulaklık amplifikatörü bölümü, en yüksek ses kalitesi için seçilen premium bileşenlere sahiptir ve düşük empedanslı modeller de dahil olmak üzere en geniş kulaklık tipleriyle uyumludur ve ön panelde ayarlanabilir bir ses seviyesi kontrolü sunar

Ayarlanabilir Pitch Control

CD5005, müziğin temposunu değiştirmenize izin veren ve müzisyenlerin ilgisini çeken ayarlanabilir perdelere sahiptir. PCM tabanlı ses dosyası türlerinin yanı sıra CD dijital ses aralığını da ayarlayabilir.

Ses EX Modları

En yüksek ses kalitesi için, CD5005, 2 Audio EX modu içerir:

Ses EX Modu 1, perde kontrolünü ve dijital ses çıkışlarını devre dışı bırakır.

Ses EX Modu 2, perde kontrolünü ve dijital ses çıkışlarını devre dışı bırakır ve oynatma sırasında ön panel ekranını boşaltır (oynatma durdurulduğunda veya duraklatıldığında ekran geri döner) ve analog ses çıkışlarından mümkün olan en iyi oynatma kalitesi için tercih edilen moddur. .

Optik ve Koaksiyel Dijital Ses Çıkışları

En geniş harici dijital ses cihazları ve kod çözücüleri yelpazesiyle uyumluluk için, CD5005 hem optik hem de koaksiyel dijital ses çıkışlarına sahiptir.


Altın Kaplama Ses Konnektörleri

Optimum sinyal aktarımını ve uzun süreli sinyal bütünlüğünü sağlamak için, CD5005, altın kaplama analog ses çıkış konektörlerine sahiptir.

Uzaktan Kumanda Giriş ve Çıkış

Uzaktan kumanda çıkış portu üzerinden bir Marantz amplifikatörüne ve güvenilir uzaktan kumanda işlemi için amperden bir Marantz ağ müzik çalarına CD5005'i bağlayın. Bu, CD5005'i kolay erişilebilirlik için rafa yerleştirmenize izin verirken, amplifikatör ve ağ müzik çalar, görsel sistemin dağınıklığını azaltmak için bir kabinde sıkışıp kalabilir.

İki satır Floresan Ekran

Okunması kolay floresan ekran, alfa sayısal karakterlerin yanı sıra, parça başlıklarını, sanatçı / albüm adlarını ve diğer bilgileri anında okumak için bir dizi noktalama karakterine sahiptir. CD5005 ayrıca CD Metni bulunan müzik diskleriyle de uyumludur.

marantz-cd-5005_marantz5005_camarossaudi

Teknik ve kozmetik olarak en küçük kusuru yoktur,

%100 orijinaldir,

orijinal uzaktan kumandası ile birlikte gönderilecektir,

marantz-cd-5005_marantz5005_camarossaudi

Keyifli alışverişler dileriz