WhatsApp Destek Hattı
Marantz CD6005 ( İPod / iPhone USB ) Genişlet
Marantz CD6005 ( İPod / iPhone USB )
  • Marantz CD6005 ( İPod / iPhone USB )
  • Marantz CD6005 ( İPod / iPhone USB )
  • Marantz CD6005 ( İPod / iPhone USB )
  • Marantz CD6005 ( İPod / iPhone USB )
  • Marantz CD6005 ( İPod / iPhone USB )

SATILDI

Marantz CD6005 ( İPod / iPhone / USB ) BOX

Marantz Marantz

CA2053

Kullanılmış

0 €

CD6005

CD6005, en üst düzeyde müzik kalitesini sağlamak üzere tasarlanmıştır ve 192 kHz'e kadar yüksek çözünürlüklü CS4398 D / A dönüştürme sistemi ile birlikte özel HDAM (Hiper Dinamik Amplifikatör Modülü) ayrık devre topolojisini içeren özel referans sınıf teknolojilerine sahiptir.

24 bit çözünürlük. 

Ortaya monte CD sürücü mekanizması, titreşimleri en aza indirgemek için kasaya sağlam bir şekilde tutturulmuş ve dijital ses devre bloğu kendi korumalı alt bölümüne yerleştirilmiştir. 

Müzik çalar müzik CD'leri, CD-R ve CD-RW disklerle uyumludur ve WAV, AAC, WMA ve MP3 dosyaları dahil olmak üzere çok çeşitli dosya türlerini çalabilir. 

Ön paneldeki kullanışlı bir USB bağlantı noktası birçok USB bellek aygıtıyla çalışır ve iPod ve iPhone uyumludur, böylece en sevdiğiniz iTunes parçalarının heyecan verici ses kalitesiyle keyfini çıkarabilirsiniz.

Marantz HDAM Teknolojisi

Sıradan CD çalarlar, D / A ve analog çıkış bölümlerinde geleneksel IC tabanlı op-amp kullanır, ancak CD6005, IC'ler değil, ayrık devre elemanları kullanan özel HDAM teknolojimizle donatılmıştır. HDAM teknolojisi, en üst düzeyde müzik kalitesi için en düşük bozulma ile birlikte geniş dinamik aralık ve geniş frekans tepkisi sağlar.

Yüksek akımlı güç kaynağı

Çeşitli devre bloklarına en sağlam güç sağlamak için, güç kaynağı AC-DC dönüşüm devresinde yüksek hızlı, yüksek akım Shottky Bariyer Diyotları kullanır ve güç kaynağı en kararlı şekilde yüksek akım depolama kapasitörleriyle donatılmıştır. Mekanik ve elektrik bölümlerine DC beslemesi.

CD, CD-R ve CD-RW’ların yanı sıra MP3, WMA ve AAC CD’lerini çalar

USB flash sürücü, iPod®, iPad® veya iPhone® için ön panel USB girişi (A tipi)

USB girişi WAV, MP3, AAC ve WMA dosyası oynatmayı destekler

Yüksek performanslı 192kHz / 24-bit Cirrus Logic CS4398 dijital-analog çevirici

Titreşim direnci için çift katmanlı metal alt plaka

Merkezi disk mekanizması, daha iyi ses kalitesi için titreşime dayanır

Marantz HDAM® (Hiper Dinamik Amplifikatör Modülü) -SA2 analog devrede daha hızlı sinyal aktarımı ve daha iyi geçici yanıt için kullanılır.

Zengin, dinamik ses için sağlam, yüksek hızlı güç kaynağı

Optik ve koaksiyel dijital çıkışlar

Altın kaplamalı stereo analog çıkışlar

Tam boyutlu kulaklık jakı ve ses kontrolü içeren dahili kulaklık amplifikatörü

Uzaktan kumanda giriş / çıkışı (uyumlu bir uzaktan kumanda giriş / çıkış jakı olan Marantz alıcıları ve amperleri ile kullanım için)

Ayrılabilir güç kablosu

Referans Kalitesi D / A Dönüştürme
CD6005, yüksek çözünürlüklü D / A dönüştürme özelliğine sahiptir ve yüksek çözünürlüklü ses dosyası türleriyle en iyi kalite için 192 kHz / 24 bit çözünürlük sağlayan CS4398 D / A dönüştürücü referans sınıfı ile donatılmıştır. Kritik analog ses çıkış devresiyle parazitlenmeyi önlemek için, dijital ses devre bloğu kendi korumalı alt bölümünde bulunur.

Tamamen Ayrık Kulaklık Amplifikatörü
Ayrık kulaklık amplifikatörü bölümünde, empedans veya hassasiyetten bağımsız olarak çok çeşitli kulaklık tiplerini düzgün bir şekilde sürme yeteneği bulunur ve kulaklık çıkışı bir ses seviyesi kontrolü ile donatılmıştır. Altın kaplamalı ¼ "jakı audiophile ve stüdyo kulaklık tipleri ve adaptörleriyle uyumludur.

Audio EX İşlevi
Geliştirilmiş analog ses çıkış kalitesi için, Audio EX işlevi, gürültü bozulmalarını en aza indirgemek için ön panel floresan ekranını devre dışı bırakmanıza izin verir. Gürültüyü azaltmak için analog ses ile dinlerken dijital ses çıkışlarını da devre dışı bırakabilirsiniz.

Ön USB Bağlantı Noktası
Ön panelde elverişli bir konuma sahip olan USB bağlantı noktası, bir USB bellek cihazı bağlamanıza olanak tanır ve bu bağlantı noktası, en sevdiğiniz parçaları dinlerken cihazınızı şarj etmenizi sağlayan 5V / 1A çıkışlı iPod ve iPhone uyumludur. Dahili uzaktan kumanda, iPod veya iPhone'unuzu da kontrol etmenizi sağlar. WAV, AAC, WMA ve MP3 dahil olmak üzere 24 bit / 192 kHz çözünürlüğe kadar çok çeşitli ses dosyası türleri desteklenir.

Optik ve Koaksiyel Dijital Ses Çıkışları
Dijital ses amplifikatörleri ve kod çözücüleri ile optimum uyumluluk için CD6005, hem optik hem de koaksiyel dijital ses çıkışlarıyla donatılmıştır.

Marantz ayrıca CD6005'i, iPod'unuzu, iPhone'unuzu, iPad'ini, hatta ev ses sisteminizi dinlemek için melodileri takılmış küçük bir sürücüyü takmanızı sağlayan kullanışlı bir ön panel USB bağlantı noktası ile donattı. Ayrıca, bu doğrudan dijital bağlantı, müzik çalarınızın mümkün olan en iyi sesi elde etmek için CD6005'in üst düzey dijital-analog-dönüştürücüsünden faydalanarak, oynatıcınızın kulakiçi için yerleşik devrelerini atlar.

6005 ayrıca, sağlam çıkış için tamamen ayrı bir bileşen tasarımına ve empedans veya hassasiyete bakılmaksızın çok çeşitli kulaklıkları düzgün bir şekilde sürdürebilme özelliğine sahip dahili bir kulaklık amplifikatörüne sahiptir. 

Altın kaplama, tam boyutlu çıkış jakı, audiophile kulaklıklarla uyumludur ve uygun, yüksek kaliteli özel dinleme için bağımsız bir ön panel ses kontrolü ile donatılmıştır.

Altın Kaplama Ses Konektörleri
Dijital koaksiyel çıkış konektörü ile birlikte ses konektörleri, bozulma olmadan optimum sinyal aktarımı sağlamak için tamamen altın kaplanmıştır.

Sistem Uzaktan Kumandası
Verilen uzaktan kumanda kullanımı kolay bir ergonomik tasarıma sahiptir ve CD6005'i kontrol edebilir, aynı zamanda uygun CD6005 entegre stereo amplifikatörünü kontrol edebilir ve iPod veya iPhone'unuzu da kontrol edebilir.

İki Satır Floresan Ekran
Optimum görsel netlik için, CD6005, alfa sayısal karakterlere sahip ve CD Metin müzik diskleriyle uyumlu lüks iki satır floresan ekrana sahiptir.

Özenle kullanılmıştır, yeni gibidir,

 orijinal kutusunda, içeriği eksiksiz gönderilecektir, 

mağazamızda dinleyebilirsiniz.

Keyifli alışverişler dileriz