WhatsApp Destek Hattı
Rega Saturn MK3 CD Player DAC Genişlet
Rega Saturn MK3 CD Player DAC
  • Rega Saturn MK3 CD Player DAC
  • Rega Saturn MK3 CD Player DAC
  • Rega Saturn MK3 CD Player DAC
  • Rega Saturn MK3 CD Player DAC
  • Rega Saturn MK3 CD Player DAC
  • Rega Saturn MK3 CD Player DAC

Rega Saturn MK3 CD Player DAC

RegaRega

CA4152

Yeni

TÜRK LİRASI86 612 TL
EURO2 751 €
DOLAR2 997 $
POUND2 360 £

             

SATURN MK3 CD-DAC

rega-saturn-mk-3.jpg

Yeni Saturn MK3, Rega serisinin geri kalanıyla eşleşecek şekilde tasarlanmış en son kasamıza yeniden yerleştirildi. Saturn MK3 CD-DAC, tam esneklik ve herhangi bir ses sistemine entegrasyon sunar. Esasen bir arada iki ürün olan Saturn MK3, bağımsız bir DAC devresine ve yüksek özellikli bir CD aktarımına sahiptir. Her iki bölüm de birlikte verilen Solaris uzak kumanda aracılığıyla tamamen uzaktan kontrol edilebilir.

 Dijital hakimiyet

24bit-192 kHz'e kadar ve 24bit-192 kHz dahil birçok bağlantı seçeneği bulacaksınız. Saturn MK3'ün iki optik girişi, iki Eş Eksenel girişi, tamamen asenkron bir USB'si ve CD çalma bölümünden ek bir 'doğrudan' dijital çıkışı vardır. Bu, Saturn MK3'ün herhangi bir sisteme mükemmel bir şekilde entegre olmasını sağlar Rega Elicit MK5 entegre amplifikatörü için mükemmel bir ortakdır.

 

Öne çıkanlar

Çift Wolfson WM8742 DAC'ler

USB 192 kHz - 24 bit asenkron

Gelişmiş çıkış amplifikatör devresi

Gelişmiş dijital güç kaynakları

Yeniden geliştirilmiş analog ve dijital çıkışlar

Solaris sistem uzaktan kumanda

Üretim hatalarına karşı ömür boyu garanti

 CDP ÖZELLİKLERİ

Saturn MK3, bir çift Wolfson WM8742 dijitalden analoğa dönüştürücü IC ile birleştirilmiş kanıtlanmış dijitalden analoğa dönüştürücü ve analog çıkış amplifikatörü teknolojimizi kullanır. Saturn MK3, geliştirilmiş mikrodenetleyici ve ekran sürücüleri ile birlikte referans CD çalarımızın araştırma ve geliştirmesinin bir sonucu olan kendi CD bölümü güç kaynağımızı kullanır.

 TEKNOLOJİ

Saturn MK3, CD devresinde yüksek kararlılıkta bir ana saat ve yüksek kapasiteli güç kaynağı, yüksek performanslı PLL dijital arabirim alıcısı, izole dijital girişler ve DAC devresinde yüksek performanslı güç kaynağı mimarisi kullanır. CD ve DAC işlevleri arasındaki sinyal geçişi, dijitalden analoğa dönüştürücü aşamasında gerçekleştirilir. CD modunda CD bölümünün sinyal yolu minimumda tutulur.

 USB 192KHZ-24BİT EŞZAMANSIZ

DAC USB girişi, 24 bit'e kadar bit hızıyla 44,1 ila 192 kHz örnekleme hızlarında eş zamansız çalışmayla geliştirildi. USB girişi, Rega DAC- R'de kullanılanla aynı galvanik izolasyona sahiptir . USB, bilgisayarda özel sürücüler kullanır ve tam ASIO işlemi sağlar, böylece genel Windows tabanlı sürücülerin neden olduğu sinyal bozulmasını ortadan kaldırır.

 SATÜRN MK3 XMOS USB SÜRÜCÜ V2.15.0

Saturn MK3'ün USB işlevini kullanabilmeniz için önce Rega USB Windows sürücüsünü indirmeli ve PC'nize kurmalısınız. Bu web sayfasındaki indirmeler bölümünden erişin. Kurulum için talimatları izleyin. Kurulduktan sonra, USB kullanıma hazır olacaktır. Bu sürücü, MAC OS için gerekli değildir.

LÜTFEN SİSTEMİNİZİN SEÇTİĞİNİZ SES/ORTAM OYNATMA YAZILIMI İÇERİSİNDE YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜKLÜ DOSYA ÇIKIŞI İÇİN DOĞRU YAPILANDIRILDIĞINDAN EMİN OLUN.

PC'niz bağlı USB ses cihazını varsayılan olarak kullanmıyorsa, AÇILIR LİSTEDEN XMOS SES CİHAZINI seçmelisiniz.

 

Teknik özellikler

USB: 192 kHz - 24 bits asynchronous

DAC: Dual Wolfson WM8742 DAC

Boyutlar (G × H × D): 432 × 82 × 320 mm

Çalışması için gereken boyutlar (G × Y × D): 432 x 170 x 350 mm

Girişler ve çıkışlar

1. USB Input

2. Optical Input 2

3. Optical Input 3

4. Co-ax Input 4

5. Co-ax Input 5

6. DAC Optical Digital Output

7. DAC Co-ax Digital Output

8. DAC CD Analogue Output

9. CD Optical Digital Output

10. CD Co-ax Digital Output

Bir değerlendirme yazın

Rega Saturn MK3 CD Player DAC

Rega Saturn MK3 CD Player DAC