WhatsApp Destek Hattı
Sugden Fusion 21 Genişlet
Sugden Fusion 21
  • Sugden Fusion 21
  • Sugden Fusion 21
  • Sugden Fusion 21
  • Sugden Fusion 21
  • Sugden Fusion 21

Sugden Fusion 21

SUGDENSUGDEN

CA4370

Kullanılmış

          

Teknik ve kozmetik olarak en küçük kusuru yoktur,

orijinal uzaktan kumandası ve güç kablosu ile birlikte gönderilecektir.

Daha Fazla Detaylar

TÜRK LİRASI43 701 TL
EURO1 400 €
DOLAR1 511 $
POUND1 199 £

Fusion 21 CD Player / DAC

Fusion 21, hem A21 hem de A21SE Signature entegre amplifikatörleri tamamlayacak şekilde tasarlanmıştır. Yüksek hızlı taşıma mekanizması ve yerleşik bellek kullanan Fusion 21, teknik olarak gelişmiş bir CD oynatıcı ve dac, dır. Oynatma sırasında titremeyi ve kontrol hatalarını azaltmak için özel bir alıcı-verici devresi vardır; bu, dijitalden analoğa dönüştürücüden önce verileri yeniden biçimlendirir.

Dijital alanda aşırı örnekleme veya filtreleme olmadan benzersiz bir dönüştürme yöntemi kullanılır, bunun yerine çok geniş bir bant genişliğine izin veren bir analog filtre benimsenmiştir.

Teknoloji dijital alanda önemli olduğu için, potansiyel ancak analog çıkışın yüksek kaliteli bir ses üretebilmesi durumunda gerçekleştirilebilir. A sınıfı bir çıkış aşaması ve trans-empedans amplifikatörün kullanılması, mükemmel ses sağlar. Fusion 21'in kullanışlı bir ek özelliği de dijital giriştir. Bu, bir müzik aktarıcı veya AV bileşeni gibi sonsuz bir kaynağın bağlanmasına izin verir.

Fusion player'ın kalbi özel bir yazılımla sürülen yüksek hassasiyetli Loader/Laser takımıdır. Enterkonekte ön yüz devre kartı (servo) yerleşik belleği ve CD dönme hızının normal konvansiyonel CD mekanizmalarından daha yüksek olması sayesinde kısa dönem veri tutabilmektedir. Servonun arabellekli çıkışı özel bir digital alıcı-vericiye aktarılır. Yüksek performanslı bir dahili PLL ve yüksek kaliteli bir dış saat sayesinde S/PDIF titreşim düzeltmesi sağlanır. Alıcı-verici aynı zamanda aldığı digital audio sinyallerini titreşimden arındırmaktadır.

 

Multi-bit digital analog dönüştürücüye aktarılmadan önce digital sinyal yeniden formatlanır ve çıkış statüsü bitleri seçilir. Bu yöntem ile sinyal işleme tekniği sayesinde hem yüksek hızda örnekleme hem de digital filtreleme gereksiz kılınmıştır. Digital analog dönüştürücü den çıkan sinyal özellikle performansı ve audio kalitesi için seçilmiş devreler kullanan akım-voltaj dönüştürücüden geçer (trans empedans amfisi) . Sinyalin saf A Class çıkış katına geçmeden önce sayısal ortamda çıkabilen herhangi bir ciddi parazitin arındırılması için önce bir analog 55k arka süzgeç dahil edilmiştir.

 

Digital playback yeteneklerinin arttırılması için Fusion 21 CD player aynı zamanda bağımsız bir digital-analog dönüştürücü olarak çalışabilir. Standby konumunda S/PDIF koaksiyel girişi dışardan bağlanan bir digital kaynaktan replay yapılabilmesi için etkin konuma geçer.

 sugden-fusion-cd-player (11).jpg

Öne çıkanlar

Girişler:​ Bir SPDIF koaksiyel

Şebeke IEC giriş soketi

Çıkışlar: 1 RCA stereo analog / 1 dijital koaksiyel

Ön Panel Kontrolleri: Bekleme, yükleme, oynatma, sonraki, önceki, durdurma

Uzaktan Kumanda: Doğrudan iz erişimi, tekrarlama, saklama, rastgele, oynatma, duraklat, durdur, yükle, önceki, sonraki, ab ara, zaman, İzle, tekrarla, sakla, rastgele, oynat, duraklat, ara, parça süresi, AB ve CD uzunluğu

CD Bölmesi Hem 12cm hem de 8cm CD ve CDR 'Red Book'u Kabul Eder

audio discus, MP3 ve HDCD 

Teknik özellikler

Çıkış: 2.1 Volt

Frekans Tepkisi: 20Hz-20kHz +/-1.25dB puan

Sinyalden Gürültüye: >86dB

Brüt Ağırlık (paketlenmiş): 9kg

Boyutlar: 92 x 430 x 310 mm (yükseklik)

Dijital Giriş: SPDIF 16-24 bit kelime uzunluğu, örnekleme oranları ile *96kHz

Güç Tüketimi: 53 Watt

Ek Tesis Bekleme moduna alınan Fusion 21 CD'si bir sehpaya dönüşür

Tek başına Dijitalden Analoga Dönüştürücü

*24/192 dosya uyumluluğu, kaynak bileşene bağlanmadan önce CD çaların yeniden ayarlanmasını gerektirir.

Bir değerlendirme yazın

Sugden Fusion 21

Sugden Fusion 21