WhatsApp Destek Hattı
Teac CD-5 Genişlet
Teac CD-5
  • Teac CD-5
  • Teac rc-530
  • Teac CD-5
  • Teac CD-5
  • Teac CD-5
  • Teac rc-530
  • Teac CD-5
  • Teac CD-5
  • Teac CD-5
  • Teac CD-5

Teac CD-5 ( Gold )

TeacTeac

CA2609

Kullanılmış

TÜRK LİRASI23 904 TL
EURO1 300 €
DOLAR1 287 $
POUND1 135 £

Teknik ve kozmetik olarak en küçük kusuru yoktur, 

yeni ile eşdeğerdir, kullanım izi dahi yoktur,

Uzaktan kumanda üzerinden "Volume control ve Pitch Control"

%100 orijinaldir,

orijinal uzaktan kumandası, ayak yatakları ve kullanım kitabı ile birlikte gönderilecektir,

mağazamızda dinleyebilirsiniz.

MADE IN JAPAN

İlanda kullanılan fotoğraflar ürünün kendi güncel fotoğraflarıdır, alıntı değildir. 

Tüm ürünlerimiz faturalıdır

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Merkeze monte mekanizma

CD sürücü mekanizması, ideal şasi dengesi ve kararlılığı sağlayan birimin ön merkezine monte edilmiştir. CD-5'te, büyük güç kaynağı transformatörü arka ortada konumlandırılmıştır ve dijital ve analoğ bloklar zıt taraflardadır, bu da herhangi bir parazitin ses saflığını bozmasını önler.

Yenilikçi titreşime dayanıklı ayak tasarımı

CD-5, daha fazla titreşim sönümlemesi için orijinal bir ayak tasarımına sahiptir. Her ayak döküm çinko alaşımından yapılmıştır ve titreşimi en aza indirmek için gövdeye özel olarak monte edilmiştir. Ayağın noktası, titreşimin iletimini daha da önleyen alüminyum ve kauçuk sönümleme malzemesinin melez bir yapısına sahip bağımsız bir tabana dayanır. Bu ayaklar sadece CD-5'e heyecan verici bir yüksek teknoloji görünümü vermekle kalmaz, aynı zamanda daha yüksek ses kalitesine de katkıda bulunur.

teac-cd-5_gold_camarossaudio_gold-cd-pla

Yüksek hassasiyetli 1 Bit Bit Akışı D / A Dönüşümü

Bit Akışı Dönüştürme, 1 bit D / A dönüştürme teknolojisindeki en son gelişmedir. Orijinal 16 bit müzik verilerini yüksek hızlı 1 bit veri akışına dönüştürür ve daha sonra yüksek performanslı 1 bit DAC ile analoğ sinyale dönüştürülür. Bu 1 bit işleme, doğrusallık ve bozulmanın ana kaynağını ortadan kaldırarak, özellikle hassas, düşük seviyeli sinyallerin olağanüstü şeffaf müzik üretimi ile sonuçlanır.

CD-5 ayrıca 20 bit 8 kat fazla örnekleme dijital filtresi kullanır. Bu gelişmiş filtre aşaması, inanılmaz net ses üretimi için sinyal / gürültü oranını en üst düzeye çıkarırken sol ve sağ kanal parazitlerini ve eşit derecede yüksek harmonikleri ortadan kaldırır.

 CN sunucusu

Servo geri besleme, sinyal gürültüsünün olası bir nedenidir, bu nedenle bu oynatıcılar minimum servo düzeltme gerektirecek şekilde tasarlanmıştır. Herhangi bir artık parazite karşı korunmak için, Teac'in özel CN ​​(Temiz Gürültü) servo sistemi ile donatılmıştır. Servo sinyalden potansiyel olarak stabilize edici olmayan elementleri ortadan kaldırmak için düşük geçişli bir filtre kullanır ve ayrıca optik tertibattaki titreşimleri en aza indirmeye yardımcı olur.

Raylı odak tutma sistemi (TFHS)

Teac'nin benzersiz TFHS'si, takip kaymalarını önler ve dengeyi artırır. Disk yüzeyi çizilmiş veya kirli olsa bile, pikap bu sinyalleri doğrudan kirli veya kusurlu alanın önünde tutarken TFHS izleme ve odaklama hata sinyallerini doğru bir şekilde okuyacaktır. Geçer kesilmez lazer aynı izi okumaya devam eder. Sonuç, daha doğru müzik üretimi için daha az hatadır.

 Zaman düzenleme

Bu işlev, en sevdiğiniz CD'lerin teyp kopyalarını yaparken son derece kullanışlıdır. Uzaktan kumandadaki zaman düzenleme düğmesine basın ve kullandığınız kasetin toplam süresini girin. Saniyeler içinde, A tarafına uyan parçalar takvim ekranında görünecektir. CD-5, parçaları sırayla kaydetmek isteyeceğinizi var sayar, ancak fazladan zaman varsa, hangi parçaların kalan banda sığacağını söyler ve bunlardan birini programlanan diziye ekleme seçeneğini sunar. Zaman düzenleme düğmesine tekrar basın ve işlem B tarafı için tekrarlanır. Kayıt süresini en üst düzeye çıkarırsınız ve hiçbir zaman seçimin ortasında kasetin tükenmesi hayal kırıklığına uğramazsınız.

Senkro kopyalama

CD-5 bir teac uyumlu kaset destesi ile birlikte kullanıldığında, Synchro Dubbing her ikisini birden kontrol etmenizi sağlar. Önce Kasete kaydedilecek CD parçalarını seçmek için Time Edit'i kullanın, ardından destenin CD Sync düğmesine basın. CD çalma ve kaset kaydı aynı anda başlar ve size her seferinde basit, kaçırılmayacak kayıt başlangıcı sağlar.

Pitch kontrol işlevleri

CD-5'in uzaktan kumandası, perdeyi % 1'lik adımlarla % 12'ye kadar artırarak veya azaltarak müziğin ince ayarını yapmanıza olanak tanıyan bir Pitch Control işlevi içerir.

Diğer Önemli CD-5 Özellikleri

Çok fonksiyonlu kontrol paneli.

Yüksek hızlı arama tuşları.

20-seçim rastgele ve silme programlama.

4 yönlü tekrarlama işlevi (Bir / Tümü / Program / AB Bloğu)

Çift plakalı yapıya sahip ekstra ağır şasi.

Dizin arama.

Otomatik boşluk.

Program duraklatma.

Uzaktan kumanda edilebilir açma / kapama floresan ekran karartıcı.

Sayısal ekran (Toplam / Çalma / Program / Dizin).

Zaman göstergesi (Her Biri / Kalan Toplam / Her Biri Kalan)

Bellek programı takvimi.
Ön panel P hones jak girişi

TOS-Link optik dijital çıkış.

2 analoğ çıkış

Özellikler

Kanallar: iki

D / A Konventer [Tip / Sayı]: Bit Akışı Dönüşümü / 4

Dijital Filtre [Tip / Aşırı Örnekleme]: 20 bit / 8x

Analog Filtre [Tip / Sipariş]: Butterworth / 3.

Frekans Tepkisi: 0 Hz - 20 kHz (± 0,1 dB)

Sinyal Gürültü Oranı: 105 dB (1 kHz)

Dinamik Aralık: 98 dB (1 kHz)

Harmonik Bozulma:% 0,002 (1 kHz)

Vay ve Çırpın: Ölçülemez (Kuvars hassasiyeti)

Kanal Ayrımı: 104 dB (1 kHz)

Analog Çıkış: 2,5 Vrms

Dijital Çıkış: -21 - -15 dBm

Boyutlar (G x Y x D): 481 x 123,5 x 295 mm

Ağırlık: 7,2 kg net

Keyifli alışverişler dileriz

Bir değerlendirme yazın