WhatsApp Destek Hattı
YAMAHA CD-S700 Genişlet
YAMAHA CD-S700
  • YAMAHA CD-S700
  • YAMAHA CD-S700
  • YAMAHA CD-S700

YAMAHA CD-S700

YAMAHA YAMAHA

CA3020

Kullanılmış

       

Daha Fazla Detaylar

TÜRK LİRASI2 565 TL
EURO265 €
DOLAR318 $
POUND230 £

Teknik ve kozmetik olarak en küçük kusuru yoktur,

mağazamızda dinleyebilirsiniz. 

CD-S700 

Yamaha, olağanüstü müzik performansı için CD-S700 CD çaları tasarladı ve üretti. Müzik enstrümanları yapımında bir asırdan fazla deneyime sahip olan Yamaha, yüksek kaliteli sesi bilir.

Kristal netliğinde ses için hassas mühendislik
CD-S700'e bir CD koyduğunuzda fark edeceğiniz ilk şey, inanılmaz derecede pürüzsüz ve sessiz disk tepsisidir. Yamaha'nın tamamen gürültü ve sarsıntısız hareket için gelişmiş Silent Loader mekanizmasına sahiptir. Bu oyuncunun güçlü güç kaynağı, her biri ayrı bir zemine sahip analog, dijital ve taşıma bölümleri için ayrı devrelere sahiptir. Bu düzenleme, inanılmaz derecede doğru müzik üretimi için paraziti en aza indirir. Hem sol hem de sağ kanallar için ayrı dijitalden analoğa dönüştürücüler, üstün stereo ayrımı sağlar.

Geniş sahneleme ve noktasal görüntülemeyle yoğun katmanlı sesin keyfini çıkarmak için CD-S700'e bir ses CD'si takın. Orta kademe ve yüksek sesler, mükemmel, iyi tanımlanmış bas ile birlikte tam ve temiz ses verir. Uzaktan kumandadaki veya ön paneldeki bir düğmeye basarak, ekranı ve dijital çıkışları kapatan Pure Direct moduna geçebilirsiniz. Bu, yeni bir ses saflığı düzeyi için iki potansiyel gürültü kaynağını ortadan kaldırır.

Çeşitli oynatma seçenekleri
CD-S700 aynı zamanda evde yaktığınız disklerin yanı sıra MP3 ve WMA dosyalarıyla dolu olanları da oynatır. Ve ön panel USB girişi, bir başparmak sürücüde veya harici sabit sürücüde depolanan müziği dinlemenizi sağlar.

CD'leri, CD-R'leri ve CD-RW'leri ve MP3 ve WMA CD'lerini çalar

Yüksek hassasiyetli Silent Loader disk mekanizması

Dijital ve analog devreler için ayrı sargılara sahip bağımsız yapılı güç kaynağı

Alüminyum ön panel

Çıkarılabilir güç kablosu

MP3 / WMA oynatma için ön panel USB bağlantı noktası

Optik ve koaksiyel dijital çıkışlar

Altın kaplama stereo RCA çıkışları

Sinyal-gürültü oranı 110 dB

Dinamik aralık 100 dB

Her kanal için ayrı dijitalden analoğa dönüştürücüler

Keyifli alışverişler dileriz

camaross-audio-hifi-high-detail-logo-.jp

Genel bakış: Yamaha CD-S700 hem analog hem de dijital çıkışlara sahip tek diskli bir CD oynatıcıdır.

Bağımsız Yapılı Güç Birimi: Yamaha CD çalar, dijital ve analog devreler için ayrı sargılara sahip bağımsız yapılı bir güç kaynağına sahiptir.

Alüminyum Ön Panel: CD çalar, daha fazla stabilite için alüminyum bir ön panele sahiptir.

LCD Ekran: Yamaha CD çalar, ünitenin mevcut durumunu gösteren bir ön panel LCD ekrana sahiptir. Geçerli parçanın geçen süresi, geçerli parçanın kalan süresi veya diskin kalan süresi arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca MP3 / WMA dosyalarınızın dosya adını 28 karaktere kadar geçici olarak görüntüleyebilirsiniz. Ön panel ekranı 3 parlaklık ayarı sunar.

Yüksek Hassasiyetli CD Sürücüsü: CD-S700, olağanüstü performans ve güvenilirlik sunan yüksek hassasiyetli Silent-Loader disk mekanizmasına sahiptir.

Disk Uyumluluğu: Yamaha CD-S700, CD, CD-R ve CD-RW disklerinin oynatılmasını destekler.

MP3 / WMA Çalma: Bu tek diskli CD çalar, ISO9660 ile uyumlu CD-R ve CD-RW disklerde MP3 (8-320kbps) ve WMA (16-320kbps) çalmayı destekler. Ünite, 512 dosyaya, 255 klasöre ve klasör başına 511 dosyaya kadar tanıyabilir.

Ön Panel USB Bağlantı Noktası: Yamaha tek diskli CD çalar, ön panel USB A tipi bağlantı noktasına sahiptir. USB bağlantı noktası, FAT16 veya FAT32 formatını kullanan flash bellekler, kart okuyucular veya taşınabilir ses çalarlar gibi USB yığın depolama aygıtlarından MP3 (8-320kbps) ve WMA (16-320kbps) dosya çalmayı destekler. Ünite, klasör başına 999 dosya, 255 klasör ve 255 dosyaya kadar tanıyabilir.

Not: Bu birimdeki USB bağlantı noktasına bağlı bir kart okuyucuya aynı anda iki veya daha fazla bellek kartı taktığınızda, bellek kartlarından yalnızca biri tanınır. Bu ünite USB şarj cihazlarını, USB hub'larını, PC'leri veya harici HDD'leri desteklemez.

Diferansiyel D / A Dönüştürücü: Yamaha tek diskli CD çalar, düşük gürültülü yüksek dönüştürme hassasiyeti için bir diferansiyel D / A dönüştürücü kullanır.

Pure Direct: CD-S700 CD çalar, gereksiz herhangi bir devreyi atlayarak ses kalitesini artıran bir Pure Direct moduna sahiptir.

Uzaktan Kumanda: Yamaha CD-S700 tek diskli CD çalar, ünitenin kablosuz çalışması için tam işlevli bir IR uzaktan kumanda ile birlikte gelir. Uzaktan kumanda, ünitenin ön panel IR gözünün solunda ve sağında 30 derecelik bir açı ile 20 fit'e kadar bir menzile sahiptir.

Oynatma Modları: CD-S700 aşağıdaki oynatma modlarını sunar.

  • Program: Bir Ses CD'sinde 50'ye kadar parça deposunun çalma sırasını özelleştirebilirsiniz. Bu işlem MP3 / WMA oynatma için kullanılamaz.

  • Rastgele: Parçaları Audio CD, CD-R / RW veya USB cihazından rastgele sırayla oynatabilirsiniz.

  • Tekrarla: Tek bir parçayı veya tüm parçaları bir Audio CD, CD-R / RW veya USB cihazından tekrar tekrar çalabilirsiniz.

  • AB'yi Tekrarla: Bir ses CD'sinde bir parçanın belirli bir bölümünü tekrarlayabilirsiniz. Bu işlem MP3 / WMA oynatma için kullanılamaz.

Arama Fonksiyonları: CD-S700 aşağıdaki arama fonksiyonlarını sunar.

  • Doğrudan Arama: Uzaktan kumanda üzerindeki sayısal tuş takımını (0-9) kullanarak bir Ses CD'si için istenen parça numarasını girebilirsiniz. Bu işlem MP3 / WMA oynatma için kullanılamaz.

  • Atla: Bir ses CD'si, CD-R / RW veya USB cihazının geçerli, sonraki veya önceki parçasının başlangıcına atlayabilirsiniz. 

  • İleri / Geri: Ses CD'si, CD-R / RW veya USB cihazındaki bir parçada hızla ilerleyebilir veya geri alabilirsiniz. Arama tuşuna her bastığınızda, arama hızı 2 seviye artar.

Analog Çıkışlar: CD-S700, arka panelde bir çift altın kaplamalı analog Stereo RCA çıkışına sahiptir.

Dijital Çıkışlar: Yamaha CD-S700, arka panelde optik ve koaksiyel dijital çıkışa sahiptir.

Bir değerlendirme yazın