WhatsApp Destek Hattı
Arcam rPAC USB DAC / Headphone Amp Genişlet
Arcam rPAC USB DAC / Headphone Amp
  • Arcam rPAC USB DAC / Headphone Amp
  • Arcam rPAC USB DAC / Headphone Amp
  • Arcam rPAC USB DAC / Headphone Amp
  • Arcam rPAC USB DAC / Headphone Amp
  • Arcam rPAC USB DAC / Headphone Amp
  • Arcam rPAC USB DAC / Headphone Amp

Arcam rPAC USB DAC / Headphone Amp

ARCAM ARCAM

CA2048

Yeni

TÜRK LİRASI2 523 TL
EURO325 €
DOLAR368 $
POUND294 £

rPAC

Hepimiz bilgisayarlardan daha fazla müzik çalıyoruz - sabit sürücülerinde saklanıyor ya da Spotify gibi çevrimiçi hizmetlerden yayılıyoruz, ancak Mac'ler ve PC'ler ses keyfi için optimize edilmedi.

RPAC cep boyutunda bir çözümdür. Dizüstü bilgisayarınızı veya masaüstü dinlemenizi geliştirmek için özel olarak tasarlanmış, yüksek kaliteli donanım ve yazılım mühendisliğine sahiptir. Düşük bit oranlı internet radyosundan CD kalitesinden daha iyi yüklemelere kadar, sevdiğiniz müziğin daha fazlasını duyacaksınız.

Üstelik sadece müzikle ilgili değil: rPAC, oyun ve filmlerden BBC iPlayer ve Sky Go gibi yakalayıcı TV servislerine kadar tüm bilgisayar eğlencenizi artırabilir.

Ürünle verilen USB kablosunu kullanarak rPAC'ı bilgisayarınıza bağlayın (Windows XP, 7 veya Mac OSX - lütfen Linux'un rPAC tarafından desteklenmediğini unutmayın), daha sonra standart bir RCA kablosu (ayrıca dahil) aracılığıyla bir ses sistemine veya kulaklıklara. Kulaklık sevenler, ses kontrolleriyle birlikte yüksek kalitede bir kulaklık amperine sahip olan rPAC tarafından iyi bir şekilde servis edilir.

Bu kadar basit. Pil veya şebeke gerekmez. Her yerde, daha iyi bir sese giderken size yardımcı olacak bir taşıma çantası bile sunuyoruz.

Normalde çok uçlu HiFi bileşenlerinde ve Arcam'ın dünya standartlarında ses devresinde bulunan dijital-analog dönüştürücü (DAC) kullanan rPAC, bir MAC veya PC'de depolanan ses dosyalarını alır ve onları çarpıcı netlik ve hassasiyetle güzel bir müzik haline getirir. USB güç sistemi, “duvar siğili” PSU'ya ihtiyaç duymadığı anlamına gelir ve hat seviyesi çıkışı veya kulaklık soketi seçimi, müzik zevkini arkadaşlarınızla paylaşmanıza veya her şeyi kendinize saklamanıza izin verir!

RPAC, herhangi bir masaüstü veya dizüstü bilgisayarın yanına gizlice oturacak ve dayanıklı, hassas bir döküm alüminyum kasa kullanılarak inşa edilmiştir. 

Her yerde müzik severler için tasarlanan bu ev, ofis veya yol için idealdir.

Sıfır ürün, garantili

İlanda kullanılan fotoğraflar cihazın kendi güncel fotoğraflarıdır, alıntı değildir.

Keyifli alışverişler dileriz

Bir değerlendirme yazın